Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 10 13, 16:24)
gal tikrai nes alyvuogiu g.gif nes siaip atrodo tikrai toks gerai isdziuves, tai ta savybe matomai jam igimta, bet manau puikiausiai tas muilas susinaudos smile.gif

MB tai savo triusikus ir kojines juom skalbia, nes "Tindi" buvo atimtas, ir iteiktas sitas biggrin.gif beje, kuo labiau isdziuves- tuo "ilgiau grojantis". metams uzteks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Pranešu, kad atkeliavo Druide prekės, kurios buvo pasibaigusios, pvz. Leave in kondicionierius 65 ml., šampūnas su ožkos pienu, Purity ir pan.
Ryt būsiu darbe, tai patikslinsiu, jei kažkas visgi neatkeliavo.
Atsakyti
Truputi tesiant ligu/vaistu tema, tai noriu lb.pagirti KN misinuka nuo kosulio (pagal receptuka is ju psl.) . Labai efektyviai pagelbejo pirmom dienom ir praktiskai "nueme" baisini sausa kosuli. Dabar tesiu tuos patepimus ir ziuresiu, ar visiskai pasveiksiu be jokiu "rimtu vaistu" rolleyes.gif

Atsakyti
Gal kas jau pabandėt Meybeline kreminę pudrą, atseit iš mineralų ir jokių sintetinių priedų?
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 09:24)
Gal kas jau pabandėt Meybeline kreminę pudrą, atseit iš mineralų ir jokių sintetinių priedų?


ar tik ne apie sita buvo uzklaususi Rasma? g.gif jei apie ta pacia, tai buvo nuspresta pagal sudeti, kad ne tokia jau ji ir geriete kaip skelbiama.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 14, 10:27)
ar tik ne apie sita buvo uzklaususi Rasma? g.gif jei apie ta pacia, tai buvo nuspresta pagal sudeti, kad ne tokia jau ji ir geriete kaip skelbiama.


Tai va dėl to ir klausiu jūsų, eksperčių, nes pagal reklamą, tai ten deimantas grynuolis, o aš pati tų etikečių nemoku skaityti, todėl ir klausiu jūsų. Tai sakot "š"?


Papildyta:
Bet va, mergaitės, mano veido oda labai riebi, dehidratuota (ar kažkaip panašiai), ir man labai nedaug kas tinka iš kremų pudrų. Ir štai atradau produktą makiažo pagrindą Exuviance. Nors sudėtis ten cheminė, bet žinokit kaip aš patenkinta tuo produktu!!
Manau, vistiek jį naudosiu nors ir cheminis, nes o ką daryti?
O ką jūs naudojate iš makiažo priemonių? Bandžiau Logona - siaubinga, Hauscha irgi ne itin (nors gal ir nieko, bet tik "nieko"). Kristianoj mačiau yra organinės kosmetikos, bet viena priemonė kainuoja arti 300 lt, per brangu.


Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 08:33)
Nors sudėtis ten cheminė, bet žinokit kaip aš patenkinta tuo produktu!!
Manau, vistiek jį naudosiu nors ir cheminis, nes o ką daryti?


negi tikiesi, kad temoje apie natūralią kosmetiką tau užtai paplos katučių? blink.gif

ką daryti? Ieškoti toliau. Merginos bandė ir Nvey, kuri lengvai pasiekiama pačiupinėti Vilniuje, Palomina siuntėsi Elysambre, kuria liko be galo patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 14, 10:39)
negi tikiesi, kad temoje apie natūralią kosmetiką tau užtai paplos katučių?  blink.gif

ką daryti? Ieškoti toliau. Merginos bandė ir Nvey, kuri lengvai pasiekiama pačiupinėti Vilniuje, Palomina siuntėsi Elysambre, kuria liko be galo patenkinta smile.gif


O kur galima įsigyti minėtų firmų produktų?
Atsakyti
Nvey Sveikuose produktuose, gal net akcija šitai kosmetikai tebegalioja - pasižiūrėk pati tongue.gif O Elysambre www.lovelula.com. www.greenlife.co.uk. beje, šitame puslapyje ir su mineral oil kai kuri kosmetika, todėl reikia būti atidžioms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 09:33)

Bet va, mergaitės, mano veido oda labai riebi, dehidratuota (ar kažkaip panašiai), ir man labai nedaug kas tinka iš kremų pudrų. Ir štai atradau produktą makiažo pagrindą Exuviance. Nors sudėtis ten cheminė, bet žinokit kaip aš patenkinta tuo produktu!!
Manau, vistiek jį naudosiu nors ir cheminis, nes o ką daryti?
O ką jūs naudojate iš makiažo priemonių? Bandžiau Logona - siaubinga, Hauscha irgi ne itin (nors gal ir nieko, bet tik "nieko"). Kristianoj mačiau yra organinės kosmetikos, bet viena priemonė kainuoja arti 300 lt, per brangu.

as suprantu nes man kol neatradau natur kosmetikos irgi buvau atradusi ta pacia firma, bet meciau nes nenaturali, dabar naudoju every day minerals dekoratyvine ir labai liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 14, 11:03)
as suprantu nes man kol neatradau natur kosmetikos irgi buvau atradusi ta pacia firma, bet meciau nes nenaturali, dabar naudoju every day minerals dekoratyvine ir labai liuks smile.gif


Čia tik parsisiųsti internetu įmanoma? Kaip išsirinkti spalvą?
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 10 14, 10:09)
Čia tik parsisiųsti internetu įmanoma?  Kaip išsirinkti spalvą?

nvey kosmetika 4u.gif tema
Everyday minerals 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 14 spalio 2009 - 09:56