Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Chippie @ 2009 10 13, 13:08)
del to as ir nepergyvenu, bet dezodoranto tai reikia, nes lakstant visa diena ir dar gaunant streso doze, i dienos pabaiga sioki toki kvapa jauciu  blush2.gif

gal galit koki parekomenduoti???  negi dezodorantu nenaudojat???

neblogu atsiliepimu esu apie Hauschkos girdejusi ir pati juo gundausi smile.gif
Atsakyti
Merginos,gal galit patarti drekinancia kauke misriai odai? ziurinejau weledos,tai man sudetis kazkaip nelabai blush2.gif glicerinas juk gali kimsti poras?be to alkoholis pacioj pradzioj sudeties.. blush2.gif
Ir noretusi kad butu iki 50 lt.
gal ka parekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 13, 13:08)
del to as ir nepergyvenu, bet dezodoranto tai reikia, nes lakstant visa diena ir dar gaunant streso doze, i dienos pabaiga sioki toki kvapa jauciu  blush2.gif

gal galit koki parekomenduoti???  negi dezodorantu nenaudojat???

Aš dezodoranto nenaudoju, laimo griežinėlis mano draugas first.gif
Atsakyti
iš sveikaszmogus.lt ir gal daugiau nebeieškosiu biggrin.gif

gintaras, įšilęs iki kūno temperatūros, palaipsniui ima išskirti gintaro rūgšties garus. Teigiama, kad ši medžiaga slopina uždegimo reakcijas, o šaltuoju metų laiku tai gali būti šiokia tokia paspirtis linkusiems dažnai peršalti.

Gintaro rūgštis ir plaukai

Slenkantys plaukai ar balkšvas pleiskanų „sniegelis“ ant tamsių rūbų apykaklių tikrai nekelia estetinio pasigėrėjimo. Bet ir šiuo atveju gali pagelbėti gintaras. Plaukų priežiūros priemonėse neretai naudojamos organinės rūgštys, fiziologiškai giminingos odai. Viena iš tokių rūgščių – gintaro. Ji tiesiogiai paskatina apykaitos procesus galvos odoje, o tai reiškia, kad galvos oda tampa sveikesnė. Be abejo, grybelio gintaro rūgštis nepajėgi išnaikinti, tačiau plaukų slinkimą tikrai sumažins. Maža to, plaukų priežiūros priemonės su šia rūgštimi paskatins plaukų augimą.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 13, 13:46)
iš sveikaszmogus.lt ir gal daugiau nebeieškosiu biggrin.gif

gintaras, įšilęs iki kūno temperatūros, palaipsniui ima išskirti gintaro rūgšties garus. Teigiama, kad ši medžiaga slopina uždegimo reakcijas, o šaltuoju metų laiku tai gali būti šiokia tokia paspirtis linkusiems dažnai peršalti.

Gintaro rūgštis ir plaukai

Slenkantys plaukai ar balkšvas pleiskanų „sniegelis“ ant tamsių rūbų apykaklių tikrai nekelia estetinio pasigėrėjimo. Bet ir šiuo atveju gali pagelbėti gintaras. Plaukų priežiūros priemonėse neretai naudojamos organinės rūgštys, fiziologiškai giminingos odai. Viena iš tokių rūgščių – gintaro. Ji tiesiogiai paskatina apykaitos procesus galvos odoje, o tai reiškia, kad galvos oda tampa sveikesnė. Be abejo, grybelio gintaro rūgštis nepajėgi išnaikinti, tačiau plaukų slinkimą tikrai sumažins. Maža to, plaukų priežiūros priemonės su šia rūgštimi paskatins plaukų augimą.


liuks, butinai bus ir plaukams isbandyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 17:24)
na brac! Daddygirl, mikliai isduodi ka daryti kad muilai nesirauksletu ir neprarastu formos!  biggrin.gif

zvakiu tikrai negaminsiu, nes laiko ziauriai truksta viskam smile.gif


oi nezinau.. reiktu konkretu atveji nagrinet. man neteko susidurt.

dovanoms pirma karta gamint, zinoma, nepatartina. gali nepavykt, arba tik pusetinas rezultatas smile.gif
aplamai su muilu jokiu garantiju - net profai (is to gyvenantys) kartais turi nesekmiu - viena karta tas pats receptas gali imti ir iskresti sunybe. tai 'muiladirbiai' vadina muilo fejomis smile.gif
as gaminus virs 30 rusiu muilu. nedaug, bet vistiek.. o vistiek nepagaminu taip, kaip noriu biggrin.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 13, 07:41)
Kai pirkau buvau Sviripilė biggrin.gif



tada aisku mirksiukas.gif laabai gerai, kad patiko 4u.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 13, 08:21)
Ir jei teisingai supratau, įeina juodasis triufelis -tuber melanosporum, tik kokią jis daro įtaką taip ir nesupratau...


cia tas brangusis, naudojamas maistui?

QUOTE(Odora @ 2009 10 13, 09:40)
prausiantis jauciasi, kad tekstura netolygi, vaizdas grynai ukinio muilo, tik nepatiko, kad "gliaumejasi" na toks pavirsius glitus pasidaro, kiek zinau daznai tokie muilai pradedancioms gamintojosm gaunasi lotuliukas.gif


man atrodo tas 'gliaumejimasis' smile.gif del to, kad jis is alyvuogiu aliejaus (be keliu procentu). as turiu muila is 100% alyvuogiu aliejaus, tai jis toks buvo, ir ta kvapa 'ukinio muilo' turejo. tai as ji ikisau kur giliau, galvojau, gal pastovejes pasikeis. dabar jau stovi apie 1.5 metu, reiks pabandyt.
Atsakyti
Žinot, nieko man tas pelargonijų ea kvapas, suku ratelius ir laukiu rezultatų laugh.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 13, 14:00)
liuks, butinai bus ir plaukams isbandyta bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 13 spalio 2009 - 13:20
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 13, 13:21)
neblogu atsiliepimu esu apie Hauschkos girdejusi ir pati juo gundausi smile.gif



hauschkos labai aitrus kvapas, nepatinka visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 13, 13:08)
gal galit koki parekomenduoti???  negi dezodorantu nenaudojat???


naudoju, bet veiksmingo parekomenduoti negaliu, nes dar tokio neradau. nors man bent jau saltesniuoju metu laiku dideliu problemu ir nera. tinka ir tai, ka naudoju, o siuo metu turiu eco tepama ir laveros rutulini (koks tiksliai dabar nepamenu).
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 13, 14:08)
gal galit koki parekomenduoti???  negi dezodorantu nenaudojat???

Naudoju, bet man ir akmenėlio užtenka, tai nieko parekomenduoti negaliu.

Katuti, labai įdomu buvo paskaityti apie gintarą 4u.gif Dabar ir man jo reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 13, 14:21)
hauschkos labai aitrus kvapas, nepatinka visai  schmoll.gif

o kaip apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo?
Atsakyti
Pas bryyla bloge radau kažkurios atsiliepimą, kad arbatmedžio EA numeris vienas nuo gerklės skausmo. Gal galit patart kokiu būdu jį naudot? Tik garinti ar dar ką nors daryt su juo?
Atsakyti