Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Aciu bigsmile.gif na reiks gal ir man pabandyt ta dezodoranta ax.gif



o idomu, ar sios firmos viskas eko, pvz, kvepalai? g.gif









-------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.zaluma.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 12 spalio 2009 - 21:22
QUOTE(Rasma @ 2009 10 12, 21:59)

beje, galetum apie sias priemones atsiliepti Blog'e mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar nusprendžiau pasidaryti aliejinę kaukę plaukams sviestmedis+kokosai, nes kažkur interneto platybėse skaičiau, kad tai tikrai "bomba" plaukams biggrin.gif Na, viskas susigėrė gerai, plaukai sočiai primaitinti, bet švelnumo, kaip kad vien tik po kokosų kaukės, šiek tiek mažiau. Išsiplovė kaukė normaliai. Plaukai blizga. Siūlyčiau sausų plaukų savininkėms pabandyti. Maniškiai normalūs, bet kartais po kokio baseino/ pirties, manau, bus pats tas thumbup.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 12, 12:27)
taigi dar Nvey yra,SP prekiauna. Ir dar jų lupų blizgiai neblogi:gerai nuspalvina, ir konsistencija patinka, tik spalvos sau patinkančios neradau.

Nvey lūpų blizgių konsistencija ir man patinka, bet taip pat neradau patinkančios/ tinkančios spalvos, na nebent bespalvis, bet beprasmiška tokį pirkti biggrin.gif

Monica, dar vienas klausimukas iš pelargonijų serijos biggrin.gif 4u.gif Kur dar būtų galima panaudoti šį ea? Gal, pvz, plaukams? Kokių kažin dar savybių jis turi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 12 spalio 2009 - 22:16
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 15:28)

merginos, patarkite, man reikia toninio kremo ir maskuojancio piestuko, labai noreciau kad jie atitiktu siuos kelis kriterijus:
-butu kiek imanoma pigesnis,
-gerai dengtu spuogu pedsakus (todel visokie translucent netinka, reikia gerai maskuojancio, o ne tik lygia odos spalva suteikiancio)
-rasciau Lietuvoje esanciose parduotuvese

per gerai noriu, ka?  ax.gif

patarkite kas naudojate kazka panasaus smile.gif


negi niekas negalit patarti? help.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite trumpai atsakyti ar Natura Siberica šampūnuose yra blogybių? 4u.gif
Atsakyti
va, kad jau prakalbot apie dezodorantus, tai labai prasau patarti 4u.gif

naudoju dabar viena toki pusiau naturalu, bekavapi, bet rezultatas tai schmoll.gif i dienos pabaiga jauciu, kad jau kvapas nera gaivus..

turejau Hauschkos roziu, tai labai nepatiko kvapas.

turiu dar kristala, bet jis tik kvaoa naikina, o prakaitavimo nestabdo.

Na as nelabai prakaituoju, bet artejant ziemai, silciau apsirengiu, jei dar reikia kur nulekti ar itempta diena ir naturalaus dezodorantai man nelaiko visa diena, o prie cheminiu labai nenoriu grizti schmoll.gif

gal galit patarti koki veiksminga ir geriausia bekvapi. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 17:19)
4u.gif nu jau, laiminguju  doh.gif turbut irgi kitas nikas buvo?  ax.gif as toki idomu nika buciau isidemejus  biggrin.gif

as irgi, kaip Katutis, pagalvojau apie Suki. bent jau ju prausiklis citrinzole kvepi.


Aišku laimingųjų, jei praėjus metams tą kvapą su nostalgija pamenu, o dar plius pojūtis juo nusiprausus: oda tokia pamaitinta wub.gif Kai pirkau buvau Sviripilė biggrin.gif

Merginos, Jūs man nepadedat taupyti: o juk ruošiuos Kalėdoms doh.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 17:20)
tai ir rodo tavo žinios apie muilą - kaip įdomu skaityti  4u.gif


Tikrai taip 4u.gif Beje, jūs tiek apie tą Lauralep prirašėt, kad šiąnakt sapnavau kaip plaunu rankas, vėliau ir kūną tuom muilo putom hihihi.gif


QUOTE(Rasma @ 2009 10 12, 21:59)
Pasakojau apie rožių dezodorantą, kurį naudoju smile.gif
Ir savaitgalį išbandžiau vašką ("Ekologiškas rytietiškas vaškas su patogiu ritinėlio formos dozatoriumi (roll-on)")


aišku, norisi abejų, bet dėl pirmojo susilaikysiu, kol sunaudosiu eco ir loccitane alyvuogių, o dėl antrojo (t.y. vaško) įdomu, kur pirkote? Nes cukraus pasta man gavosi iš 4 kartų tik 2 (tai atsibodo rusišką ruletę žaisti rolleyes.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 13, 00:52)
Na as nelabai prakaituoju, bet artejant ziemai, silciau apsirengiu, jei dar reikia kur nulekti ar itempta diena ir naturalaus dezodorantai man nelaiko visa diena, o prie cheminiu labai nenoriu grizti schmoll.gif

gal galit patarti koki veiksminga ir geriausia bekvapi. Buciau labai dekinga.


Prakaitavimas - natūralus procesas, jeigu prakaituojat ne itin daug tai bėdos nematau.
O stabdyti prakaitavimo nei galima nei įmanoma nei sveika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 12, 17:16)
O aš tuoj pradėsiu naują projektą, aktualų visoms merginoms, dėl plaukuotumo mažinimo. Lt neparduodama pagr. sudėtinė dalis,


intriga ax.gif Arba aš įsikalbu, arba pelargonija (EA) irgi mažina plaukuotumą drinks_cheers.gif Matau, kad per artimiausią depiliaciją reiks mažiau visko nurauti biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 17:35)
va fotkes  4u.gif liucerna ideta i ta muilo dali, kuri nusidazius (nuo liucernos) zaliai. aisku, ta naturali zalia su laiku pasidaro daugiau alyvuoges spalvos nei zalia.. 

be to jie gamina karstuoju budu, tai didesne tikimybe, kad butent lauru aliejus (o ne alyvuogiu) lieka muile kaip aliejus (t.y. nesureagaves su sarmu).

cia tas, kuri minejau:
http://www.biolander...products_id=618

o cia su net 45% lauru aliejaus, bet tik 100g smile.gif:
http://www.akamuti.c...g-10pc-off-rrp/


man atrodo, kad tu dažniau turėtum nuotraukų mums dėti, o ne savo draugėms siųsti tongue.gif Labai gražus tas muilas su liucerna, o ir ar labai jau didelis skirtumas, kokia žalia ten gavosi spalva? wink.gif tongue.gif

na va, Lauralep muilas ką tik reabilituotas thumbup.gif

ačiū už nuorodas, ateityje prisireiks tikrai 4u.gif


QUOTE(rutuk @ 2009 10 12, 18:37)
Katuti as tai galvoju kad tik sveikintina, kad tu domiesi apie gintara, ieskai info ir nepasiduodi tik kazkieno nuomonei, o turi savo  thumbup.gif  Ir kaip suprantu, tai tavo rasta info kaip tik visa teigiama.


aš savo nuomonę stengiuosi suformuoti, pasinaudodama informacija iš visų man prieinamų šaltinių rolleyes.gif Nėra taip, kad ai, išgirdau, ką Laimė sako, iškart nurašiau kaip nesąmonę. Ne, tada jau ieškau arba pagrindimų, arba paneigimų. Kol kas mano nuomonė apie tuos miltelius nepasikeitė, bet dar reiks internete padirbėti biggrin.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 22:36)
negi niekas negalit patarti? help.gif


mielai patarčiau, tik kad nenaudoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 13 spalio 2009 - 09:10
QUOTE(Dovish @ 2009 10 12, 23:14)
Monica, dar vienas klausimukas iš pelargonijų serijos biggrin.gif  4u.gif Kur dar būtų galima panaudoti šį ea? Gal, pvz, plaukams? Kokių kažin dar savybių jis turi ax.gif

tu apie kosmetinį poveikį klausi?
tada jis tinka nuo kuperozės, reguliuoja riebalinių ir prakaito liaukų veiklą, ant spuogelių tinka tepti, nuo nudeginimų tinka, yra antiseptikas,nuo randų, prieš celiulitą, balina, nuo pleiskanų,priešgrybelinis.Tiek trumpai smile.gif
Beje, svarbu nenaudoti kartu su KT, nes stimuliuoja estrogeno sintezę (iškart reikėjo parašyti, kai jų projektą pradėjom doh.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 23:36)
negi niekas negalit patarti? help.gif


Gal bandyk Logonos, kainuoja pas mus kažkas apie 35 Lt. Jis pamaskuoja spuogus, kažkiek padžiovina, bet man drH labiau patiko.

Sudėtis dezodoranto Rasmos: Rosa damascena distillate, Potassium alum, alcohol, aloe arborescens, tuber melanosporum, papain, bromelain, boric acid, sorbitan oleate, cetyl alcohol, stearyl alcohol, hydrogenated castor oil, parfum, citric acid, sodium benzoate (0,1%), potassium sorbate,, tetrasodium glutamate diacetate, citronellol, limonene, linalool

na kodėl gi deda tuos konservantus, ir dar Ecocert sertifikuoja...Ir galvoju, kame jo veiksmingumas. Įeina pagrinde tos pačios al. druskos, kaip į visus natur dezus g.gif . Ir jei teisingai supratau, įeina juodasis triufelis -tuber melanosporum, tik kokią jis daro įtaką taip ir nesupratau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 13 spalio 2009 - 09:28
Norejau pasiteirauti, Violence, kada galima siusti norus uzsakymui is violey? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 13, 09:41)
o dėl antrojo (t.y. vaško) įdomu, kur pirkote? Nes cukraus pasta man gavosi iš 4 kartų tik 2 (tai atsibodo rusišką ruletę žaisti  rolleyes.gif ).

Pirkau "Šeimos vaistinėje" Jeruzalės Rimi 4u.gif
Tie produktai šių vaistinių tinkle parduodami..
QUOTE(Monica @ 2009 10 13, 10:21)
Ir galvoju, kame jo veiksmingumas. Įeina pagrinde tos pačios al. druskos, kaip į visus natur dezus

O visi kiti natūralūs dezodorantai man veikė tiek, kad daugiau pajudėjus, vasarą sukaitus ir pan. po poros valandų viskas prasidėdavo lengva prakaito smarve ir baigdavosi bėgimu į dušą biggrin.gif
Šitas dezodorantas prakaitavimo tikrai nestabdo schmoll.gif , bet išvengiu prakaito kvapo net po visos dienos g.gif Ko nepajėgė nei "Sante", nei "Weleda" suteikti..Nežinau kame jo paslaptis.
Gal yra ir geresnių dezodorantų, bet nebebandysiu. Jau du nenaudojamus turiu, nebenoriu išlaidaut vardan ieškojimų, kai dabartinis labai tenkina smile.gif Nebent, jei pabaigus kažką labai jau norėsiu keisti...bet ta keitimas greičiausiai bus tas pats "Acorelle", tik ne rožių kvapo, o su alaviju biggrin.gif
Atsakyti