Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(agnuta @ 2009 10 08, 08:38)
pamenkalnio gatvej jo galima rasti? 4u.gif


Pamėnkalnio 4u.gif Ten nuo Lukiškių aikštės kylant į viršų, priešais Tauro kalną ax.gif Dar dviejuose miestuose, bet ne didžiuosiuose, jie turi įgaliotus atstovus. Kitur - ne sad.gif

velnias, dabar nežinau, ar čia ir aš neorganizuoju masinio pirkimo bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 09:45)
Pamėnkalnio  4u.gif Ten nuo Lukiškių aikštės kylant į viršų, priešais Tauro kalną  ax.gif Dar dviejuose miestuose, bet ne didžiuosiuose, jie turi įgaliotus atstovus. Kitur - ne sad.gif


4u.gif
o sakyk, tas maisiukas greitai naudojasi? gal iskart paimt du? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalijas @ 2009 10 08, 08:44)
Katuti, pavarei reklama gintarui  biggrin.gif  Primink prasau, kur tu ji pirkai.


kad aš pati nuolat ieškau, kaip pasigražinti ir pasisveikatinti 4u.gif Manau, čia natūralus kiekvienos normalios moters noras atrodyti gražiai smile.gif kunigundos 78 dėka atsirado mano namuose šitie milteliai smile.gif Ir kai matau, kaip viskas gyja akyse, oda tampa stipri, tai manau, būtų labai negražu nepasidalinti su jumis 4u.gif Gal vienai mažiau, kitai daugiau tiks, bet kažkiek vistiek pagelbės mirksiukas.gif

pirkau čia smile.gif

man SM patinka, kad čia viskas vienoje vietoje - vertinau už integralumą. Bet kad tas integralumas dabar pradėjo nežinia į ką virsti ir tikrai būtų įdomu sužinoti administracijos argumentus, kodėl prireikė naujos taisyklės nekomerciniams susikooperavimams. Kurių ji, aišku, ir neprivalo pateikti, bet būtų gražu iš jos pusės smile.gif

Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2009 10 08, 08:50)
o sakyk, tas maisiukas greitai naudojasi? gal iskart paimt du? biggrin.gif


sakyčiau, kad greitai smile.gif Imk du tikrai. Aš pirmą kartą nuėjusi paėmiau vieną, patikėjusi jo tam nenaudojančio vyro nuomone. Paskui kunigunda78 paaiškino, kad į 50 ml kremo indelį reikia dėti pusę arbatinio šaukštelio ax.gif Kadangi maišiukas nedidelis, o aš jau ir į kaukę dėjau, ir prausiklį pagerinu, ir kremą ryte... Tai ne kažin kaip ilgai gintaras naudosis....
Atsakyti

QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 09:33)
įdomu, kas čia per nauja taisyklė? Ar tik neprašoma susimokėti už tai, kad populiarinam ir šitą forumą, ir šitą temą ir iš to negaunam nė cento? O užsakančiosios dešimtkilograminius siuntinius veltui priima ir dalina? Merginos, kas turit kokių pasiūlymų dėl naujų namų?



Merginos, galvoju, kad jei bryla sutiktų, tai jos puslapyje būtų galima padaryt skyrelį kooperavimuisi. Ten užsakančios galėtų paskelbti savo informaciją, o čia pakviestume apsilankyti pas brylą mirksiukas.gif

Kadangi mano žinutė buvo ištrinta, tai pasakysiu tik tiek, kad rytoj planuoju apsilankyti pas kryyste, manau ir jūs norėsit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 08, 09:13)
Merginos, galvoju, kad jei bryla sutiktų, tai jos puslapyje būtų galima padaryt skyrelį kooperavimuisi.


o gal kaip lapę toje pasakoje bryyla priimtų su visomis kojomis ir uodega į savo vežimą? lotuliukas.gif

norėsim thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 10:01)
man SM patinka, kad čia viskas vienoje vietoje - vertinau už integralumą. Bet kad tas integralumas dabar pradėjo nežinia į ką virsti ir tikrai būtų įdomu sužinoti administracijos argumentus, kodėl prireikė naujos taisyklės nekomerciniams susikooperavimams. Kurių ji, aišku, ir neprivalo pateikti, bet būtų gražu iš jos pusės smile.gif

as manau, kad si taisykle yra del to, kad labai daznai gaunasi taip, kad vos ne puse temos vien apie uzsakymus prakalbama.. na pvz., man Hauschka tema jau seniai uzkliuvo (bet labai nekreipiau demesio, tiesiog praleisdavau tuos postus), kai vietoj tiesiogiai uzsakanciajam, rasoma i ta tema tokie pasakymai kaip - "jau gavau siuntinuka".. "as taip pat gavau".. ir t.t. na tai labai neidomu skaityti tokius pasakymus is tikruju.. na nors butu bent kokie komentarai apie kosmetika (tam gi tema ir yra) prie to pasakymo kad jau gavo viska biggrin.gif
is tikruju, pvz naujam zmogui, susidomejusiam pvz., kad ir Hauschka kosmetika, reikia ir taip nemazai Hauschkos temu perskaityti, tai kiek laiko sugaistama, o puse komentaru buna beverciai (na tie kur "jau gavau kosmetika, aciu" ir nieko daugiau apie ta gauta kosmetika)..
o del koperavimusi, tai manau, kad pvz uzsakantysis paskelbia 1 zinute, kad ruosias uzsakinet, ir po to viskas turi vykti per AZ arba el. pasta.. nes tikrai temos labai tersiasi..
na labai nepykit uz tai ka parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalijas @ 2009 10 08, 09:44)
Vienoj temoj, kur mergaites kooperuojasi uzsamymams, tai ivardijama kaip "kavos gerimas". Mergina, kuri uzsakineja - "kaicia kava/ virduli", o prisijungiancios subega su savo "sausainiukais / pyragais"  bigsmile.gif

geras anekdotas laugh.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 08, 10:13)
Merginos, galvoju, kad jei bryla sutiktų, tai jos puslapyje būtų galima padaryt skyrelį kooperavimuisi. Ten užsakančios galėtų paskelbti savo informaciją, o čia pakviestume apsilankyti pas brylą  mirksiukas.gif

as ta pati vakar pamacius zinute pagalvojau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 10 08, 10:31)
na labai nepykit uz tai ka parasiau  blush2.gif

siuo klausimu, as tikrai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif bet vargiai ar imanoma taip isgryninti tema, kad liktu tik viskas, kas informatyvu g.gif vis tiek buvo ir bus zinuciu, kurios 'ne i tema'. Na, matyt del to ir nuspresta ivest tokia taisykle unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 08, 10:36)
siuo klausimu, as tikrai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif  bet vargiai ar imanoma taip isgryninti tema, kad liktu tik viskas, kas informatyvu g.gif vis tiek buvo ir bus zinuciu, kurios 'ne i tema'. Na, matyt del to ir nuspresta ivest tokia taisykle unsure.gif

tai taip, be off topic'u kartais neimanoma biggrin.gif bet, kai prasideda tokie klausimai (vel gi is Hauschkos temos pvz.) - kada bus daromas uzsakymas? koks valiutos kursas bus skaiciuojams? iki kada galima siust uzsakymus? aciu, jau gavau.. ir t.t.
tai manau tokiu tikrai galima isvengt parasymu.. cia jau asmeniskai su uzsakanciuoju viskas turi vykti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 spalio 2009 - 09:42
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 08, 09:13)
pasakysiu tik tiek,


labai pasigailėjau, kad nesusivokiau pasipildyti sviestmedžio atsargų doh.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 10 08, 09:31)
na nors butu bent kokie komentarai apie kosmetika (tam gi tema ir yra) prie to pasakymo kad jau gavo viska  biggrin.gif


tai čia elementarus spamas, kurį iškuopti yra moderatoriaus priedermė smile.gif Kaip ir įspėti spamintojus, argi ne taip? wink.gif Šitai aš suprantu ir palaikau drinks_cheers.gif Bet daryti verslininkėmis forumo nares, kurios tik iš geros širdies visoms padeda, tai man peršoka fantazijos ribas smile.gif

nesuprantu, tai dabar, taip išeina, negalim kalbėtis kas ir ką pirkti ruošiamės? Nes čia irgi bus taisyklių pažeidimas ir komercija, organizuojant masinį pirkimą?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 10:43)
nesuprantu, tai dabar, taip išeina, negalim kalbėtis kas ir ką pirkti ruošiamės? Nes čia irgi bus taisyklių pažeidimas ir komercija, organizuojant masinį pirkimą?

manau kad tikrai galima kalbet ka ruosiasi kas nusipirkti, gi kitos dar atsiliepimu apie produktus gali parasyti smile.gif tokius tai man idomu paskaityti biggrin.gif


as jau pora savaiciu naudoju pelargoniju EA, tai pirmom dienom kazkaip spuogu buvo labai padaugeje g.gif o dabar va jau kaip ir nei vieno nera g.gif na gal cia kokie nors sutapimai, bet, kad paprastai nebudavo tiek kiek si karta buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 spalio 2009 - 09:52
QUOTE(katutis @ 2009 10 08, 10:01)
būtų įdomu sužinoti administracijos argumentus, kodėl prireikė naujos taisyklės nekomerciniams susikooperavimams. Kurių ji, aišku, ir neprivalo pateikti, bet būtų gražu iš jos pusės smile.gif

Aš esu moderatorė, bet turbūt iš tų aikštingųjų - nelabai man ši taisyklė kaip žmogui prie širdies (nes pačiai labai patinka kooperavimąsis, ką čia slėpsi), bet kaip moderatorė turiu ją priimti. Visi argumentai Palominos žinutėje žemiau - ji aiškiaregė smile.gif Labai gražiai viską išdėstė mirksiukas.gif Ir labai gražiai pasiūlė - na gal labai nekristų viena nelabai ryški žinutė į akis, kad planuojamas kooperavimąsis, o po to visos turėtų sąmoningumo susirašyti ne forume..
QUOTE(Palomina @ 2009 10 08, 10:31)
as manau, kad si taisykle yra del to, kad labai daznai gaunasi taip, kad vos ne puse temos vien apie uzsakymus prakalbama.. na pvz., man Hauschka tema jau seniai uzkliuvo (bet labai nekreipiau demesio, tiesiog praleisdavau tuos postus), kai vietoj tiesiogiai uzsakanciajam, rasoma i ta tema tokie pasakymai kaip - "jau gavau siuntinuka".. "as taip pat gavau".. ir t.t. na tai labai neidomu skaityti tokius pasakymus is tikruju.. na nors butu bent kokie komentarai apie kosmetika (tam gi tema ir yra) prie to pasakymo kad jau gavo viska  biggrin.gif
is tikruju, pvz naujam zmogui, susidomejusiam pvz., kad ir Hauschka kosmetika, reikia ir taip nemazai Hauschkos temu perskaityti, tai kiek laiko sugaistama, o puse komentaru buna beverciai (na tie kur "jau gavau kosmetika, aciu" ir nieko daugiau apie ta gauta kosmetika)..
o del koperavimusi, tai manau, kad pvz uzsakantysis paskelbia 1 zinute, kad ruosias uzsakinet, ir po to viskas turi vykti per AZ arba el. pasta.. nes tikrai temos labai tersiasi..
na labai nepykit uz tai ka parasiau  blush2.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 08, 10:13)
Merginos, galvoju, kad jei bryla sutiktų, tai jos puslapyje būtų galima padaryt skyrelį kooperavimuisi. Ten užsakančios galėtų paskelbti savo informaciją, o čia pakviestume apsilankyti pas brylą  mirksiukas.gif

Norint ir čia galima pritaikyti taisyklę "Draudžiama diskredituoti supermama.lt forumą. Dalyviui, kuris asmeninėmis žinutėmis, el.pašto laiškais ar kitais būdais, platina pareiškimus kitiems forumo dalyviams, kuriais griauna pasitikėjimą supermama.lt forumu ir jo administracija, autoritetą, mažina garbę, kompromituoja ir šmeižia, skleidžia gandus, kviečia dalyvius palikti šį forumą ir platina nuorodas į kitus forumus, gali būti taikomos įvairios nuobaudos (pvz. draudžiama siųsti asmenines žinutes arba visiškai uždrausta naudotis Forumu)."
Jei tas kvietimas 'užeiti pas brylą' skambės kas antroje forume žinutėje, tema lygiai taip pat teršis...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 08, 09:55)
Aš esu moderatorė,

platina nuorodas į kitus forumus


pati mylimiausia 4u.gif

o ten ne forumas ir net nepanašu į tai laugh.gif
Atsakyti