Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Daddygirl, sunervini mane su tom savo grozybem tik biggrin.gif bet berasant gime mintis ka anytai ir sesurui padovanoti Kaledom - pagaminsiu as jiems muilu graziu, spalvotu ir sudesiu i pintinele! idesiu dar zvakiu is KN, smilkalu ir bus dovanele thumbup.gif thumbup.gif
turbut jau dabar reikia pradeti gaminti, kad isdziutu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 18:43)
Daddygirl, sunervini mane su tom savo grozybem tik  biggrin.gif bet berasant gime mintis ka anytai ir sesurui padovanoti Kaledom - pagaminsiu as jiems muilu graziu, spalvotu ir sudesiu i pintinele! idesiu dar zvakiu is KN, smilkalu ir bus dovanele  thumbup.gif  thumbup.gif 
turbut jau dabar reikia pradeti gaminti, kad isdziutu ar ne?


As jau irgi gundausi sia ideja, tik man labai idomu kaip ten tas muilo rastas isgaunamas, kaip tas margumas grazus? blush2.gif Daddygirl, muilai su silku pasakisko grozio pamenu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 12, 18:16)
Deja, buvo tik 1 konkreti žinutė apie ūsiukus, dabar nerasiu, ilgai ieškot. Kiek pamenu, tepti reikia ant nudepiliuotos, ūsai patys tikrai neiškris biggrin.gif Nusidepiliavus gali patepti (su trupučiu bazinio aliejaus), ir taip kasdien patepliok kokias 3 sav.

Aš su savo dvejonėmis sugrįžtu ax.gif Tai kaip ir buvo kalbama jog su grynu pelargonijų ea reikia tepti, tai vis gi gal nemaišyti su baziniu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 12, 15:22)
Beje toks klausimas, ar jus ka nors gaminate/bandete gamintis is naminio alijosiaus? As dabar bandysiu paprasta hidrolata tonika pasidaryt, ziuresim ar koks poveikis bus smile.gif Jei kas ka nors vykusio gaminotes, pasigirkit, labai idomu.


suges jis greit... g.gif
reikia konservantu..

QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 15:40)
susitariam vieta pirkimo nurodysiu kai ismeginsiu, nes tas muilas tikrai neisvaizdus ir kvapo kazkokio gero neuzuodziu per ipakavima, atrodo kaip aptrupejes ukinis muilas
sudetis uzrasyta: Olive oil bay leaves oil, sodium hidroxide
"Olive oil bay leaves oil" nelabai suprantu kas cia per
pagaminta syria, damascus
not tested on animals
completely vegetarian
100% biogradable
suitable for babies
no colouring preservatives parfumes
non greasy formula
for all skin types

na ir dar arabiskai prirasineta ir zinoma jokio sertifikato, pirkau nes kaina patiko ir kas zino gal stebuklas bus biggrin.gif

biggrin.gif
tai cia gal toks pat, tik ne su 40% lauru aliejaus, o pvz su 2%.
skaiciau, kad kuo daugiau naturalios sviesos gauna dziovinamas, tuo tamsesnis.

QUOTE(rutuk @ 2009 10 12, 16:33)
Nu va dabar atskleisiu paslapti kurioj UK vietoj gyvenu  lotuliukas.gif
http://www.tullivers.co.uk/


aisku 4u.gif
faina parduotuvyte, atrodo. bet ji turbut neturi tinklo visoje uk.

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 16:43)
Daddygirl, sunervini mane su tom savo grozybem tik  biggrin.gif bet berasant gime mintis ka anytai ir sesurui padovanoti Kaledom - pagaminsiu as jiems muilu graziu, spalvotu ir sudesiu i pintinele! idesiu dar zvakiu is KN, smilkalu ir bus dovanele  thumbup.gif   thumbup.gif 
turbut jau dabar reikia pradeti gaminti, kad isdziutu ar ne?


tai gali ir zvakiu pati pagamint bigsmile.gif
jei is bazes gaminsi, tai ilgai dzovinti nereiks, gal savaite.
jei su sarmu, apie menesi reiktu.

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 12, 16:49)
As jau irgi gundausi sia ideja, tik man labai idomu kaip ten tas muilo rastas isgaunamas, kaip tas margumas grazus?  blush2.gif  Daddygirl, muilai su silku pasakisko grozio pamenu  wub.gif


oi, uzsiundziau as ant jusu muilo fejas pries halloween'a lotuliukas.gif devil.gif hihihi.gif
pradzioj viskas ir taip atrodys kaip wacko.gif , o jau paskui gali spalvotus gamint biggrin.gif tada galesiu daugiau papasakot, bet is manes tokia patareja - man paciai graziai neiseina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 12 spalio 2009 - 18:18
As ir buvau uzsikretusi muilu gamyba... Bandziau kokius 5 kartus ir nieko nesigavo - arba labai smirdedavo, arba kazkokie beformiai... Tie namu gamybos muilai pradeda rauksletis, keist forma... Nusprendziau, kad namu salygom neimanom padoriai pagamint ir nebesiskankinu daugiau... O jau irgi buvau prisisvajojus, kaip visiems dovanosiu per Kaledas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 10 12, 18:18)
As ir buvau uzsikretusi muilu gamyba... Bandziau kokius 5 kartus ir nieko nesigavo - arba labai smirdedavo, arba kazkokie beformiai... Tie namu gamybos muilai pradeda rauksletis, keist forma... Nusprendziau, kad namu salygom neimanom padoriai pagamint ir nebesiskankinu daugiau... O jau irgi buvau prisisvajojus, kaip visiems dovanosiu per Kaledas  doh.gif  doh.gif  doh.gif


na brac! Daddygirl, mikliai isduodi ka daryti kad muilai nesirauksletu ir neprarastu formos! biggrin.gif

zvakiu tikrai negaminsiu, nes laiko ziauriai truksta viskam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 19:00)
Aš su  savo dvejonėmis sugrįžtu ax.gif Tai kaip ir buvo kalbama jog su grynu pelargonijų ea reikia tepti, tai vis gi gal nemaišyti su baziniu? mirksiukas.gif


tepa ir grynu, bet ypač po depiliacijos nesiūlau, taigi ir su baziniu bus efektas.Jei tarkim sumaišyti net 1:1 odai bus daug švelniau, o efektas didelis.
Atsakyti
Daddygirl jau buvau biski apsiraminus apie tuos muilus, nes nusipirkau, nu bet idejai nuotrauka ir vel uzsimaniau pasigamint doh.gif
Ta parduotuve tai faina visai ir turbut kad ji yra tik mano mieste (bet as neesu tikra), ir ten ne tik kremai, maisto papildai ir pan., bet ir naturalus maisto produktai. Bet deja mano didziam liudesiui ne visi produktai yra 100% naturalus unsure.gif
Katuti as tai galvoju kad tik sveikintina, kad tu domiesi apie gintara, ieskai info ir nepasiduodi tik kazkieno nuomonei, o turi savo thumbup.gif Ir kaip suprantu, tai tavo rasta info kaip tik visa teigiama.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 12, 19:32)
tepa ir grynu, bet ypač po depiliacijos nesiūlau, taigi ir su baziniu bus efektas.Jei tarkim sumaišyti net 1:1 odai bus daug švelniau, o efektas didelis.

Ačiū dievui nieko nenutiko, net neparaudo po depiliacijos patepus grynu ea(tiksliau paraudo, bet tik kelioms minutėms, kaip ir įprastai), bet pasinaudosiu tavuoju patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 18:35)
as tuos muilus per praeitas kaledas isdalinau ir sunaudojau.. bet Cefeide gali dar patikrint, kiek ta zalia dar primena zalia  mirksiukas.gif  4u.gif
drinks_cheers.gif

Tai dabar naudoju ta su ožkos pienu vadinasi...
Kad ir kokie jie senoki, bet superiniai.
Einu pažiūrėti kiek tos žalios likę...
Ant šonų žalios nelabai, bet krašto raštas labai gražus išlikęs, nors žalia blankoka.
Bet koks skirtumas ta spalva, prausiantis ir ji nebelabai matosi.
Žalio dar nebandžiau...
Atsakyti
Niekada nebuvau siame forume skaiciusi apie sia produkcija: http://www.lacrima.l...index-kuno.html
Ka manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 12, 21:34)
Niekada nebuvau siame forume skaiciusi apie sia produkcija: http://www.lacrima.l...index-kuno.html
Ka manote?  g.gif

Pasakojau apie rožių dezodorantą, kurį naudoju smile.gif Praeitos temos pabaigoje turbūt ax.gif Esu labai patenkinta, tai vienintelis eko-natūr produktas iš dezodorantų (bandžiau "Weleda", "Sante"), kuris paliko nepriekaištingą įspūdį. Kaip ir rašiau, tai man tik truputį per aitrus rožių kvapas iškart, kai pasitepu ax.gif Bet gan greit nugaruoja tas kvapas...jei pažastys ką tik nuskustos, tai "vos vos" pakandžioja, bet neberia schmoll.gif Labai veiskmingai apsaugo nuo blogo kvapo net suprakaitavus..bent jau man, kaip kitoms - nežinau rolleyes.gif

Ir savaitgalį išbandžiau vašką ("Ekologiškas rytietiškas vaškas su patogiu ritinėlio formos dozatoriumi (roll-on)")
Vaškas (realiai 'cukrus+citrina' ..žinau tą receptą kaip pačiai išsivirti ir naudoti, bet reikia patyrimo ir ne vieno bandymo, o aš tam neturiu laiko blush2.gif ) kažkas tai tokio thumbup.gif Jau taip gerai nurovė plaukelius (rankų, kojų), taip lengvai pašalinamas nuo odos, rūbų (jei užtiško), kad įsimylėjau biggrin.gif Anksčiau pešdavausi šiltu vašku be juostelių, bet dabar pešiuos tik šituo (juostelės daugkartinės, labai lengvai išplaunamos ir išdžiovinamos abai greit ant 'gyvatuko'). Bikini depiliuot tuo vašku su dozatorium nelabai patogu, sunku tolygiai ištepti, per platus tas antgalis, tad pabandžius mečiau tą idėją, gal reiks nusipirkti indelyje su mentele..
Atsakyti