Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O as ir vel apie nauja taisykle, o kaip man suzinoti, kad kazkas kazka....??\

Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 17:40)
susitariam vieta pirkimo nurodysiu kai ismeginsiu, nes tas muilas tikrai neisvaizdus ir kvapo kazkokio gero neuzuodziu per ipakavima, atrodo kaip aptrupejes ukinis muilas

Odora ilgai neslėpk pirkimo vietos bigsmile.gif 4u.gif Dzin ta išvaizda(kaip už tokią kainą hihihi.gif) irnesakyk.gif svarbiausia kad geras odai būtų wub.gif
Atsakyti
nu viskas siandien turesiu praustis ania biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 16:40)
susitariam vieta pirkimo nurodysiu kai ismeginsiu, nes tas muilas tikrai neisvaizdus ir kvapo kazkokio gero neuzuodziu per ipakavima, atrodo kaip aptrupejes ukinis muilas


neaptrupėjęs, bet a la ūkiškas muilas yra ir Bioboutiq'e wink.gif Ir kvapas man labai panašus biggrin.gif

QUOTE(Oksanik @ 2009 10 12, 16:43)
O as ir vel apie nauja taisykle, o kaip man suzinoti, kad kazkas kazka....??\


perskaityk pirmuosius puslapius ir rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 17:53)
neaptrupėjęs, bet a la ūkiškas muilas yra ir Bioboutiq'e wink.gif Ir kvapas man labai panašus biggrin.gif
perskaityk pirmuosius puslapius ir rasi smile.gif

Nu lyg ir skaiciau, kazka lyg ir apie Bryyla minejot, ar teisingai?

As buvau jos pslp, bet nieko panasaus neradau schmoll.gif g.gif
Arcia turima omeny pastas elektronini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 12 spalio 2009 - 17:35
visiškai teisingai - kad neteršti temų, tai jos namučiuos renkamės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 17:19)
gerti daug vandens  g.gif
naudoti prausikli, po kurio veido netrauktu..
kazkokio vasko vistiek reiktu. jei ne biciu, tai kitokio.

as dar labai patarciau abrikosu branduoliu aliejuka mirksiukas.gif man pries savaite buvo labai nuserpetojusi ir issausejusi oda, o dabar susitvarke aliejuko deka 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 17:23)
nepatikesit, ryte pasiziurejau apie muilu gamyba filmuku, o ka popiet radau tokiu muilu pirkti biggrin.gif
nezinau kokia kokybe bet atrodo grynai kaip is tu filmuku ir su ispaudu tipo pagaminta sirijoje 100% natural is alyvuogiu aliejaus, kaina 3,5lt  pameginsiu paziuresim gal stebuklas, nors siaip tai toks aptrupejes neisvaizdus rudas g.gif

kur pirkai? smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti Monicos, kadangi ji daugiausia žino apie tą rusišką forumą ir pelargonijų ea projektą biggrin.gif
Kaip teisingai tepti nuo plaukuotumo gryną ea? Ant plaukuotos vietos ar tarkim ką tik nusidepiliavus ūselius galima pasitepti?
Dėkui 4u.gif
QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 17:51)
nu viskas siandien turesiu praustis ania biggrin.gif

Na gi nors lopinėlį paprausk jei tingėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 18:05)
Noriu paklausti Monicos, kadangi ji daugiausia žino apie tą rusišką forumą ir pelargonijų ea projektą biggrin.gif
Kaip teisingai tepti nuo plaukuotumo gryną ea? Ant plaukuotos vietos ar tarkim ką tik nusidepiliavus ūselius galima pasitepti?


Deja, buvo tik 1 konkreti žinutė apie ūsiukus, dabar nerasiu, ilgai ieškot. Kiek pamenu, tepti reikia ant nudepiliuotos, ūsai patys tikrai neiškris biggrin.gif Nusidepiliavus gali patepti (su trupučiu bazinio aliejaus), ir taip kasdien patepliok kokias 3 sav.

O aš tuoj pradėsiu naują projektą, aktualų visoms merginoms, dėl plaukuotumo mažinimo. Lt neparduodama pagr. sudėtinė dalis, tai kol kas ir neskelbsiu. Jei bus sėkmingas, pasidalinsiu, tik deja reikės palaukti netrumpai, kol nusidepiliuoisu, po to kol plaukai atauginės, 1 merginai efektas tik po pusmečio pasirodė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 12, 18:16)
Deja, buvo tik 1 konkreti žinutė apie ūsiukus, dabar nerasiu, ilgai ieškot. Kiek pamenu, tepti reikia ant nudepiliuotos, ūsai patys tikrai neiškris biggrin.gif Nusidepiliavus gali patepti (su trupučiu bazinio aliejaus), ir taip kasdien patepliok kokias 3 sav.

O aš tuoj pradėsiu naują projektą, aktualų visoms merginoms, dėl plaukuotumo mažinimo. Lt neparduodama pagr. sudėtinė dalis, tai kol kas ir neskelbsiu. Jei bus sėkmingas, pasidalinsiu, tik deja reikės palaukti netrumpai, kol nusidepiliuoisu, po to kol plaukai atauginės, 1 merginai efektas tik po pusmečio pasirodė doh.gif

Aš šiandien nusidepiliavusi grynu pasitepiau, tai pagraužė biggrin.gif O va, kad kasdieną reikia, tai net nežinojau, įdomu kokiomis proporcijomis pasidaryti, tarkim arb. šaukštelis bazinio(imčiau jojobos) ir 5l ea tiktų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 11, 21:29)
kokia gi paduotuve? mirksiukas.gif
parasyk  bigsmile.gif

Nu va dabar atskleisiu paslapti kurioj UK vietoj gyvenu lotuliukas.gif
http://www.tullivers.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 14:08)
kaupiausi kaupiausi ir prisikaupiau parašyti apie gintarą



labai idomu thumbup.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 15:06)
jezau, kokias prasmatnybes gamini!! o yra fotkes su liucerniniu muilu- noreciau pamatyt?
gal toje direktyvoje nurodyta kazkokia koncentracija kurios negalima virsyti? 


gal tik gamint europoj ta direktyva neleidzia? o ivezt pagal kazkokias reglamentuotas taisykles ir apribojimus gal galima? juk pagal ta paskutini mano pacituota sakini: Olive oil soap is used for exports to the EU more commonly than laurel oil soap; reikstu, kad iveza ir muila su lauru aliejum, tik maziau. gal jo ivezimas apribotas kazkaip.
gamint tai turbut tikrai europoj su juo negalima, nes to aliejaus net niekas netiekia europai g.gif
aisku, reiktu paskaityti ta direktyva, ir nereiktu speliot biggrin.gif

va fotkes 4u.gif liucerna ideta i ta muilo dali, kuri nusidazius (nuo liucernos) zaliai. aisku, ta naturali zalia su laiku pasidaro daugiau alyvuoges spalvos nei zalia.. verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

as tuos muilus per praeitas kaledas isdalinau ir sunaudojau.. bet Cefeide gali dar patikrint, kiek ta zalia dar primena zalia mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 15:20)
tai ir rodo tavo žinios apie muilą - kaip įdomu skaityti  4u.gif Taip, mūsų laikais alyvuogių aliejus tikrai ne deficitas, bet pažiūrėk, iš ko muilus masiškai gamina - agresyvūs putokliai, EDTA ir pan. Pasižiūri lentynoje į pasiūlą - apsiverkti norisi. Ir odą sausina, ir susinaudoja greitai - jokios iš jų naudos. Bet iš tų pačių chemijų sugebama net vaikišką muilą išspausti. Ir ką? Ir tikima, kad jis kažkuo geresnis už muilą suaugusiems....

o ir nežinia, ar ten dėl laurų aliejaus tas švelnumas biggrin.gif Aš irgi nesupratau tada, kaip Ecocert sertifikavo tokį muilą biggrin.gif Na, bet gal produkcijoje leidžiama, tik neleidžiama gryno aliejaus parduoti dėl jo keliamų alergijų? Be to, tavęs pasiklausius, klausimas, kiek ten lieka to aliejaus muile  g.gif

gal pameni tą parduotuvę? Nes jaučiu, kad man ateityje jos vistiek reikės biggrin.gif

už įvertinimą ir mane į savo sąrašą įtrauk  lotuliukas.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif

galvoju, kad priduoda tas lauru aliejus svelnumo g.gif bent taip teigiama (t.y. toks mitas apie sita muila mirksiukas.gif ). tai labai noris man ji isbandyt ax.gif
paties gryno aliejaus muile, jei paliko gamintojas, siek tiek lieka. be to jie gamina karstuoju budu, tai didesne tikimybe, kad butent lauru aliejus (o ne alyvuogiu) lieka muile kaip aliejus (t.y. nesureagaves su sarmu).
be to kiekvienas aliejus, sureagaves su sarmu, priduoda muilui tam tikras skirtingas savybes. tai gal ir sureagaves lauru aliejus pagamina ypatingai svelnu muila. mazai apie tai info, nes pas mus muilo gamintojai jo nenaudoja.

cia Alepo muilas ebay:
http://shop.ebay.co.... ...p&_osacat=0
galima pastudijuoti idomumo delei, bet as ebay tokiam reikale 100% nepasitikiu.

cia tas, kuri minejau:
http://www.biolander...products_id=618

o cia su net 45% lauru aliejaus, bet tik 100g smile.gif:
http://www.akamuti.c...g-10pc-off-rrp/


mielai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 12 spalio 2009 - 17:36