Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 12, 14:51)
Sveikos, reikia pagalbos, siandien truputi uzsipirkau ingredientu nes noriu pasigmainti lupu balzama, bet nezinau kur isigyt biciu vasko  doh.gif  kur jus perkate? ir gal kas zino koki receptuka balzamo be biciu vasko  ax.gif


jeigu Kvapu namuose nerasi, tai vasko bitininku parduotuvese ziurek, tik neaisku kokia ten to vasko kokybe, kokiu priemaisu deta pigumui gauti. juk ir zvakes gali buti parafinines, o gali buti vaskines, nors atrodo panasiai smile.gif gal uostyti reikia??? g.gif

merginos, patarkite, man reikia toninio kremo ir maskuojancio piestuko, labai noreciau kad jie atitiktu siuos kelis kriterijus:
-butu kiek imanoma pigesnis,
-gerai dengtu spuogu pedsakus (todel visokie translucent netinka, reikia gerai maskuojancio, o ne tik lygia odos spalva suteikiancio)
-rasciau Lietuvoje esanciose parduotuvese

per gerai noriu, ka? ax.gif

patarkite kas naudojate kazka panasaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 15:08)
kaupiausi kaupiausi ir prisikaupiau parašyti apie gintarą  cool.gif
praėjusį penktadienį KN Laimė sukritikavo tokią gražinimosi priemonę


oho :)jo, Laime turi savo nuomone, tik gal nepradedam varyti ant zmogaus kuris issake savo nuomone, ir negali cia oponuoti, o koncentruojames i tiesos paieskas smile.gif labiausiai noreciau kad koks geras chemikas atliktu tu gintaro milteliu chemine analize! ir tikrai butu idomu isgirsti ka kiti mano apie gintara!

as pati laukiau daugiau atsiliepimu apie gintara, nes dar is vaikystes prisiminiau, kaip gyvenome salia tokio meninyko-verslinyko (gintaro peveikliuku darytojo lotuliukas.gif ) ir jis ten turejo toki aparata malimo, tai man kazkaip nelabai aisku su tuom gintaro malimu. nes dedavo ir kanifolijos ir siaip man tas gelezinis agregatas nelabai patikimas - kiek ten metalo patenka ir panasiai. todel buvau pradejusi galvoti kaip cia paciai gintaro gabaliukus susigrusti biggrin.gif

aisku tame astro centre niekas neisduos kur ta gintara mala? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 15:28)
jo, Laime turi savo nuomone, tik gal nepradedam varyti ant zmogaus  kuris issake savo nuomone, ir negali cia oponuoti, o koncentruojames i tiesos paieskas smile.gif 

aisku tame astro centre niekas neisduos kur ta gintara mala?  g.gif


ant nieko ir nevarau - ar geriau turėjau tyliai patupėti kampe ir patylėti? blink.gif Tai gal geriau žinokim viską ir ieškokim argumentuoto atsakymo į klausimus? wink.gif

pabandyk pakamantinėti wink.gif Skaičiau, kad gintaro apdirbimo įmonėse tai yra tiesiog nuo gamybos, šlifavimo atliekantis ir niekam komerciškam daugiau nepritaikomas produktas, todėl jį ir atiduoda kosmetologėms, pvz. tongue.gif Tipo, ateina ir susišluoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 15:33)
ant nieko ir nevarau - ar geriau turėjau tyliai patupėti kampe ir patylėti?  blink.gif Tai gal geriau žinokim viską ir ieškokim argumentuoto atsakymo į klausimus? wink.gif

pabandyk pakamantinėti wink.gif Skaičiau, kad gintaro apdirbimo įmonėse tai yra tiesiog nuo gamybos, šlifavimo atliekantis ir niekam komerciškam daugiau nepritaikomas produktas, todėl jį ir atiduoda kosmetologėms, pvz. tongue.gif Tipo, ateina ir susišluoja biggrin.gif


baik tu, katuti, tu tikrai nevarai, ne apie tave gi. ir gerai kad daliniesi- del visa ko parasiau, maza kam uzplauks. as tiesiog forume esu prisiziurejusi nemazai personu, kurios ypac megsta apkalbineti zmones uz akiu (todel ir esu tik 2 SM temose, nes kitur man nelabai patinka visokios rietynes, siaip as Facebooke sedziu smile.gif. o naturalisciu temoje normalesni zmones lankosi, man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 12, 15:41)
baik tu, katuti, tu tikrai nevarai, ne apie tave gi. ir gerai kad daliniesi- del visa ko parasiau, maza kam uzplauks.


sutinku drinks_cheers.gif Man ir čia žmonės patinka, o ir atsakymus lengva rasti - todėl ir parašiau smile.gif Gal tikrai atsiras ta, kuri nusimano rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 10 11, 20:42)
A  , aš buvau kašariukė...


aaaa smile.gif kašariuke tai zinau thumbup.gif
du kaledinius muilus, atrodo, turejai (vienas buvo su ozkos pienu, raudonu moliu, liucerna, o kitas - baltu moliu ir liucerna).
ispudingai ilgai islaikei - visus metus smile.gif muilui tai gal net i nauda, tik kvapas tai turbut labai nukentejo.. smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 11, 21:05)
Ai, jei įkristų koks vienas  , tai muilo kaulais nesugadinsi 


lotuliukas.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 08:01)
oho, na ir padirbėjai Žinok, tikrai jis labai švelnus - tikriausiai pats švelniausias iš kada nors laikytų rankose  rolleyes.gif Aišku, nežinau, kaip kiti jų muilai, bet šitas 40 proc. tai superinis Ir be galo taupus net man, kuri tokias priemones milžiniškais kiekiais naudoja

būtinai pasižiūrėsiu, ačiū už nuorodas 


ai, ne... apie muilo istorija ir chemija domejaus seniai, pries muilo gaminima. tai ir tos zinios is seniau. tik dabar bandziau pasiaiskinti, ar tuo senoviniu budu ir Alepo muilai gaminami.
zodziu, nusprendziau, kad gamina ji ne senoviniu budu (su potasu is pelenu, paskui sukietindami druska), o taip, kaip ir mes dabartiniai europieciai - su laboratorijoj pagamintu natrio sarmu. stebejau stebejau ta ju procesa video, dar paskaitinejau info, be to prisiminiau Tavo nurasyta sudeti doh.gif - taigi ten aiskiai parasyta: sodium hydroxide.
nusivylimas smile.gif as kazkaip tikejaus, kad jie dar senaja muilo mokykla propaguoja. juk musu laikais vidurzemio regiono muilui nebe taip lengva, kaip senoveje, pirmauti rinkoje. senoveje jie buvo neabejotini lyderiai - nes tik jie vieni turejo ir muila gamino is alyvuogiu aliejaus (tuo tarpu kai pvz anglija, jos kolonijos (amerika) turejo tenkintis muilu is auginamu gyvuliu riebalu). o musu laikais ir pas mus alyvuogiu aliejus nedeficitas smile.gif tai, galvojau, jie bando issiskirti tuo, kad naudoja senovini autentiska gaminimo buda..
bet ta darba musu laikais greiciausiai atlieka marketingas smile.gif dar vienas pavyzdys - garsieji Gamila Secret muilai (http://www.gamilasecret.com/). as kai pradejau gamint muila labai jais domejaus, nes kai nieko apie muila nesupratau, galvojau, kad jie beveik stebuklingi. irgi buvau marketingo auka smile.gif o ten muilai kaip muilai, pagrindas (80%) alyvuogiu aliejus, tik va su PASLAPTY laikomom 15 zoleliu biggrin.gif
kiek tos zoleles islieka gydancios po susitikimo su sarmu, klausimas, bet esme marketinge, kuris sukuria paslapti, ritualiskuma.. ir taip uzsinori to muilo... doh.gif biggrin.gif

o as prisiklausius Jusu apie Alepo muilo svelnuma, dabar, zinoma, noriu lauru aliejaus doh.gif bet kad jo pas mus ne su ziburiu pardavime nerasi, amerikoj - irgi.. g.gif galvojau kodel. tai radau tokia info:
The EU has banned the use of laurel oil as a cosmetic ingredient, by its 76/768/EWG directive. Laurel oil is suspected to provoke allergic reactions in certain cases....... Olive oil soap is used for exports to the EU more commonly than laurel oil soap.
cia is internetinio puslapio apie Alepo muila.

Tai vel nesupratau biggrin.gif Tai jei EU uzdraudus lauro alieju naudot, kaip tas muilas parduodamas europoj?
Siaip ar taip, gailiuosi kad nenusipirkau lauru aliejaus, kai visai neseniai vykau i Kreta. Kita karta - butinai biggrin.gif

QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 08:57)

prasysiu prie progos Daddygirl muiliuku


4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 09:07)
reiks laukti akcijų-atrakcijų arba ieškoti kitų tiekimo šaltinių 


is uk siustis neapsimoka? maciau 200g po kazkur £4.75 (be siuntimo).


Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 09:25)

Aišku Daddygirl muiliuką būtų beprotiškai smagu išbandyti  Tikiuosi tolimoje ateityje, gal pasiseks ir man gauti mažą gabalėlį, kai siųs kuriai nors vilnietei


4u.gif
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 09:36)
man irgi  Super jie atrodo, kiek darbo ir meilės į juos įdėta


nu nenoriu girtis lotuliukas.gif, bet meiles dedu daugiau nei tam video tie vyrai biggrin.gif
o jei rimtai, didelis aciu zu toki ivertinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 16:01)
du kaledinius muilus, atrodo, turejai (vienas buvo su ozkos pienu, raudonu moliu, liucerna, o kitas - baltu moliu ir liucerna).

Tai vel nesupratau  biggrin.gif Tai jei EU uzdraudus lauro alieju naudot, kaip tas muilas parduodamas europoj?

jezau, kokias prasmatnybes gamini!! o yra fotkes su liucerniniu muilu- noreciau pamatyt? smile.gif


gal toje direktyvoje nurodyta kazkokia koncentracija kurios negalima virsyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 12, 10:27)
wub.gif  aš kažkokiu stebuklingu būdu buvau patekus tarp tų laimingųjų, tai iki šiol pamenu apelsininio muilo kvapą: vonioj stovėdama jį vis uostydavau  hihihi.gif
Aš išvis "lydausi" dėl tų citrusinių kvapų, pvz. loccitane nuėjus paslapčiom pakvėpinu verbenas, bergamotes, tada atsidūstu ir galvoju, kaži kas iš "natūralistų" turi panašius kvapus?


4u.gif nu jau, laiminguju doh.gif turbut irgi kitas nikas buvo? ax.gif as toki idomu nika buciau isidemejus biggrin.gif

as irgi, kaip Katutis, pagalvojau apie Suki. bent jau ju prausiklis citrinzole kvepi.

QUOTE(Peach18 @ 2009 10 12, 12:32)
Pagelbėkit merginos- oda vėl dehidratuota, išsausėjusi.... Naktį tepu kokosais, pradėjau naudoti pelargonijų hidrolatą, prausiu druide muilu, na dar dieną Bema valantis kremas. ką naudoti?


gerti daug vandens g.gif
naudoti prausikli, po kurio veido netrauktu..

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 12, 13:51)
Sveikos, reikia pagalbos, siandien truputi uzsipirkau ingredientu nes noriu pasigmainti lupu balzama, bet nezinau kur isigyt biciu vasko  doh.gif  kur jus perkate? ir gal kas zino koki receptuka balzamo be biciu vasko  ax.gif


kazkokio vasko vistiek reiktu. jei ne biciu, tai kitokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 12 spalio 2009 - 16:20
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 12, 16:05)
apie muilo istorija ir chemija domejaus seniai, pries muilo gaminima.

na o musu laikais ir pas mus alyvuogiu aliejus nedeficitas smile.gif

Tai vel nesupratau  biggrin.gif Tai jei EU uzdraudus lauro alieju naudot, kaip tas muilas parduodamas europoj?

is uk siustis neapsimoka? maciau 200g po kazkur £4.75 (be siuntimo).

o jei rimtai, didelis aciu zu toki ivertinima  4u.gif


tai ir rodo tavo žinios apie muilą - kaip įdomu skaityti 4u.gif Taip, mūsų laikais alyvuogių aliejus tikrai ne deficitas, bet pažiūrėk, iš ko muilus masiškai gamina - agresyvūs putokliai, EDTA ir pan. Pasižiūri lentynoje į pasiūlą - apsiverkti norisi. Ir odą sausina, ir susinaudoja greitai - jokios iš jų naudos. Bet iš tų pačių chemijų sugebama net vaikišką muilą išspausti. Ir ką? Ir tikima, kad jis kažkuo geresnis už muilą suaugusiems....

o ir nežinia, ar ten dėl laurų aliejaus tas švelnumas biggrin.gif Aš irgi nesupratau tada, kaip Ecocert sertifikavo tokį muilą biggrin.gif Na, bet gal produkcijoje leidžiama, tik neleidžiama gryno aliejaus parduoti dėl jo keliamų alergijų? Be to, tavęs pasiklausius, klausimas, kiek ten lieka to aliejaus muile g.gif

gal pameni tą parduotuvę? Nes jaučiu, kad man ateityje jos vistiek reikės biggrin.gif

už įvertinimą ir mane į savo sąrašą įtrauk lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Dailus_kvietkeli uz patarima smile.gif Is KN gauti visgi nera bedu, noredama pasitikrinti ar nepraziopsojau parduotuvej to vasko, paskambinua as jiems, tai tas zmgelis (ne pardaveja) mane patikino kad siuo metu neturi, bet jei galiu palaukti iki 4dienio, galiu uzsisakyti smile.gif Zodziu del kliento padarys viska ka reikia, man patinka tokios parduotuves smile.gif

Beje toks klausimas, ar jus ka nors gaminate/bandete gamintis is naminio alijosiaus? As dabar bandysiu paprasta hidrolata tonika pasidaryt, ziuresim ar koks poveikis bus smile.gif Jei kas ka nors vykusio gaminotes, pasigirkit, labai idomu.
Atsakyti
nepatikesit, ryte pasiziurejau apie muilu gamyba filmuku, o ka popiet radau tokiu muilu pirkti biggrin.gif
nezinau kokia kokybe bet atrodo grynai kaip is tu filmuku ir su ispaudu tipo pagaminta sirijoje 100% natural is alyvuogiu aliejaus, kaina 3,5lt pameginsiu paziuresim gal stebuklas, nors siaip tai toks aptrupejes neisvaizdus rudas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 16:23)
pagaminta sirijoje 100% natural is alyvuogiu aliejaus, kaina 3,5lt  pameginsiu


kur už tokią kainą radai? blink.gif Ir koks jo kvapas? wink.gif
Atsakyti
susitariam vieta pirkimo nurodysiu kai ismeginsiu, nes tas muilas tikrai neisvaizdus ir kvapo kazkokio gero neuzuodziu per ipakavima, atrodo kaip aptrupejes ukinis muilas
sudetis uzrasyta: Olive oil bay leaves oil, sodium hidroxide
"Olive oil bay leaves oil" nelabai suprantu kas cia per
pagaminta syria, damascus
not tested on animals
completely vegetarian
100% biogradable
suitable for babies
no colouring preservatives parfumes
non greasy formula
for all skin types

na ir dar arabiskai prirasineta ir zinoma jokio sertifikato, pirkau nes kaina patiko ir kas zino gal stebuklas bus biggrin.gif
Atsakyti