Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 21:42)
smagu, kad ne as viena zindytoja maniake   biggrin.gif aisku, tas  maitinimas dabar simbolinis ir jau buvau nutraukus (kokioms 3-4 dienoms), bet vis vartotoja issireikalauja pratesimo  doh.gif jau geda kam ir pasakyt  lotuliukas.gif


Man irgi smagu, kad ne aš viena tokia 4u.gif , jau niekam nesigiriu, kad tik prieš porą dienų nustojau maitinti, sumušusi visų draugių ir pažįstamų rekordus blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ragana @ 2009 10 11, 13:57)
Papildyta:
Saunuoles mamytes  4u.gif  Ir kad negirdeciau apie jokia geda...  doh.gif  As maitinau savo vaika ilgai lygiai 4 metus, sekancia diena po ketvirto gimtadienio pienukas "surugo" .Tiesiog dariau tai tiek, kiek man atrode yra reikalinga. Ir man negeda, as neabejojau savo sprendimu ir todel neinu i temas apie zindyma ir neirodineju niekam kodel reikia maitinti ir kiek laiko. Man neidomi kitu nuomone tuo klausimu, nes nieko daugiau tai neliecia.
Bet jei noresis patarimo ar palaikymo, prasom i az  4u.gif


Va čia tai tikra šaunuolė, dar taip ilgai maitinančios šiais laikais negirdėjau 4u.gif 4u.gif ir tvirtą nuomonę turi šiuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 12 spalio 2009 - 11:26
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 11:25)
Aišku Daddygirl muiliuką būtų beprotiškai smagu išbandyti wub.gif



QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 11:36)
man irgi biggrin.gif Super jie atrodo, kiek darbo ir meilės į juos įdėta  drinks_cheers.gif



wub.gif aš kažkokiu stebuklingu būdu buvau patekus tarp tų laimingųjų, tai iki šiol pamenu apelsininio muilo kvapą: vonioj stovėdama jį vis uostydavau hihihi.gif
Aš išvis "lydausi" dėl tų citrusinių kvapų, pvz. loccitane nuėjus paslapčiom pakvėpinu verbenas, bergamotes, tada atsidūstu ir galvoju, kaži kas iš "natūralistų" turi panašius kvapus?
Atsakyti
Labas, kreipiuosi į jus kaip žnoves smile.gif

norėčiau sužinoti kokią dekoratyvinę kosmetiką naudojate(tušas, šešėliai, pudra)? Jei ji natūrali, tai kiek laiko ji galioja, kokiu natūraliu būdu ją užkonservuoja g.gif Nes man šešėliai tarnauja kokius 2 metus, kokia yra alternatyva pakeisti į natūralius, kiek jie galiotų? g.gif
Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 12, 13:27)
wub.gif  aš kažkokiu stebuklingu būdu buvau patekus tarp tų laimingųjų, tai iki šiol pamenu apelsininio muilo kvapą: vonioj stovėdama jį vis uostydavau  hihihi.gif
Aš išvis "lydausi" dėl tų citrusinių kvapų, pvz. loccitane nuėjus paslapčiom pakvėpinu verbenas, bergamotes, tada atsidūstu ir galvoju, kaži kas iš "natūralistų" turi panašius kvapus?

O ši firma irgi "blogietė"?
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 12, 12:37)
Labas, kreipiuosi į jus kaip žnoves smile.gif

norėčiau  sužinoti kokią dekoratyvinę kosmetiką naudojate(tušas, šešėliai, pudra)? Jei ji natūrali, tai kiek laiko ji galioja, kokiu natūraliu būdu ją užkonservuoja g.gif  Nes man šešėliai tarnauja kokius 2 metus, kokia yra alternatyva pakeisti į natūralius, kiek jie galiotų? g.gif
Ačiū 4u.gif

as turiu is natur. dekor. kosmetikos stai ka:
- Everyday Minerals pudra
- Elysambre krempudra
- Elysambre saules pudra
- Elysambre tusa
- Elysambre skysta akiu pravedima
- dr.Hauschka biria pudra

na o galiojimai tai panasiai gi kaip ir sintetiniu.. tusas 6 men, pudros apie 12 men.. seseliu neturiu, tai nezinau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 12, 13:42)
as turiu is natur. dekor. kosmetikos stai ka:
- Everyday Minerals pudra
- Elysambre krempudra
- Elysambre saules pudra
- Elysambre tusa
- Elysambre skysta akiu pravedima
- dr.Hauschka biria pudra

na o galiojimai tai panasiai gi kaip ir sintetiniu.. tusas 6 men, pudros apie 12 men.. seseliu neturiu, tai nezinau..

Ačiū, o kur perki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 12, 12:37)
O ši firma irgi "blogietė"?


Loccitane - tikrai nėra gėrietė schmoll.gif paskaityk sudėtis nuėjusi - dauguma produktų su visokiais 'blogiukais", bet turi jie ir vieną seriją sertifikuotų gaminių, tik kiek skaičiau šitam forume, merginos dezodorantą iš jų bandžiusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 12, 12:44)
Ačiū, o kur perki? smile.gif

EM is JAV, Elysambre is UK siunciausi, o Hauschka yra pirkt LT, bet as siunciausi is Ebay..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 12, 12:42)
as turiu is natur. dekor. kosmetikos stai ka:
- Everyday Minerals pudra
- Elysambre krempudra
- Elysambre saules pudra
- Elysambre tusa
- Elysambre skysta akiu pravedima
- dr.Hauschka biria pudra

na o galiojimai tai panasiai gi kaip ir sintetiniu.. tusas 6 men, pudros apie 12 men.. seseliu neturiu, tai nezinau..


Lietuvoj turbūt nėra Elysambre? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 12, 11:27)
Aš išvis "lydausi" dėl tų citrusinių kvapų,


Suki yra citrusinių pasaulis bigsmile.gif
Atsakyti
O gal žinote kur Vilniuje galima rasti natūralios dekoratyvinės kosmetikos?

Ir dar mane labai domina dezodorantas-antiperspirantas. Baigiasi mano Fa( spėju, kad "blogietis"), tai gal pakeisiu kokiu natūraliu. Ką galite rekomenduoti, na kad net sportuojant prakaitu nesmirdėčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2009 10 12, 12:53)
Lietuvoj turbūt nėra Elysambre? unsure.gif

ne nera schmoll.gif

QUOTE(Ilaria @ 2009 10 12, 13:06)
O gal žinote kur Vilniuje galima rasti natūralios dekoratyvinės kosmetikos?

LT yra dr.Hauschka dekoratyvines (ir ne tik).. ja gali rasti Vilniuje Sv.Stepono 6
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 12, 13:06)
O gal žinote kur Vilniuje galima rasti natūralios dekoratyvinės kosmetikos?

Ir dar mane labai domina dezodorantas-antiperspirantas. Baigiasi mano Fa( spėju, kad "blogietis"), tai gal pakeisiu kokiu natūraliu. Ką galite rekomenduoti, na kad net sportuojant prakaitu nesmirdėčiau g.gif

Viskas pirmame puslapyje 4u.gif

Blogietis Fa, man geriausia alternatyva laimas(atsipjovus griežinėliu pasitepti pažastis), ir pigu ir efektyvu, nuo vasaros taip nieko daugiau ir nebandžiau thumbup.gif
Atsakyti