Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Katuti, dar apie Alepo muila smile.gif .. kadangi man paciai labai idomu.. biggrin.gif
Yra nuomone, kad jis gaminamas taip, kaip muilas buvo gaminamas senoveje, t.y. labai nesismulkinant su formule. Dedama ryskiai per daug sarmo ir vandens, o po virimo susidares muilas atskiriamas nuo viso kitko druskos tirpalo pagalba. Muilas tiesiog isgriebiamas, o vandens ir sarmo pervirsis lieka. Lieka ir glicerinas.
Taigi taip pagamintas muilas, nors ir labai lygus grazus, netures papildomu alieju (riebalu), ir naturalaus glicerino, kuris taip vertinamas naturaliame muile.
Toks muilas labai tiktu skalbimui ir valymui, bet jis nebutu labai svelnus odai g.gif O Alepo muilai, anot atsiliepimu, labai svelnus. Tai net nezinau.... ar teisingas sitas spejimas.

Kaip visada - go figure out doh.gif biggrin.gif

Bet cia turbut atsakymas i kazkieno klausima apie muilu tikima/netikima. Naturalus ranku darbo muilai gali buti labai skirtingi. Kokie aliejai naudoti. Kiek alieju palikta muile. Kokie aliejai palikti. Ar paliktas glicerinas. Kokiu budu muilas gamintas (saltai ar karstai, ar senoviniu budu - verdant). Ar praejo muilas zele stadija... ir t.t. Ir be abejo, kokie priedai naudoti...

Ai, Katuti, dar nu turi pasiziuret smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=RP3B_EqD4Ic
kaip gaminamas Alepo muilas smile.gif
Bent man tai superinis video biggrin.gif As gaminu po vidutiniskai 10 gabaliuku vienu kartu - o cia visas kambarys muilo mega_shok.gif biggrin.gif Ir siaip baisoka, kad jie toj pirmoj stadijoj neikristu i ta kubila blink.gif Nors ir atsargiai lenda, bet apsaugu tai nerasta doh.gif biggrin.gif

jei bus idomu, dar:
http://www.youtube.c...CboMAvB8Cw&NR=1
http://www.youtube.c...feature=related

(trumpas paaiskinimas, jei prireiks smile.gif - is pradziu jie ta muila isverda (sitoj vietoj nelabai aisku kiek ko deda); paskui supila su slanga ant grindu biggrin.gif; patikrina, kad aukstis butu kaip paguldyto muilo gabaliuko aukstis; sulygina pavirsiu; kai sukieteja (po 10 val), supjausto kazkokiom tai superinem akeciom biggrin.gif; tada su plaktuku sudeda 'stampus' ir sustato i piramines 5 menesiams).

as ta video esu anksciau macius, bet dabar jis pasidare dar idomesni - po musu diskusijos apie sita muila smile.gif Taip sakant, igavo veida smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 11 spalio 2009 - 21:24
Ar galima is aubrey aloe vera zele tepti ant veido kaip drekikli? ar saltesniam sezonui nebus per lengva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo materiallove: 11 spalio 2009 - 21:22
QUOTE(rutuk @ 2009 10 11, 19:35)
As pasigirt uzsukau  tongue.gif  Vakar padariau metu atradima  lotuliukas.gif  daugybe kartu ejau pro tokia parduotuve ir buvau uzsukus pora kartu, o vakar uzsukau ir atidziai isiziurejau i asortimenta ir ka jus manot  biggrin.gif  taigi stovi pilnos lentynos Weleda, Faith in Nature ir netgi Elysambre  thumbup.gif 


kokia gi paduotuve? mirksiukas.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 10 11, 20:00)
Sveikos,radau stai toki recepta : Pimples:
Three tablespoons of honey and one teaspoon of cinnamon powder paste. Apply this paste on the pimples before sleeping and wash it next morning with warm water. If done daily for two weeks, it removes pimples completely.
Bandysiu daryti tas dvi savaites,jau sedziu su sia kauke. Jei domins rezultatai pranesiu ar tikrai VISI spuogeliai dingo  4u.gif


parasyk bigsmile.gif

ir man dar primine recepta, kuri turiu, bet niekad nebandziau. sudetingesnis toks. be situ ingridientu dar dervos, eteriniai. daug darbo pasirode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 10 11, 22:21)
Ar galima is aubrey aloe vera zele tepti ant veido kaip drekikli? ar saltesniam sezonui nebus per lengva?


O ir man labai sudomino sis klausimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 11, 21:33)
labai man smagu, kad gerai naudojas. as iki kaledu, matyt, vistiek vyksiu i lt, tai pries tai az parasysiu.

vis tik man labai idomu, koks ten muilas  ax.gif gal ne tas nikas Tavo buvo, kai isigijai?

A ax.gif , aš buvau kašariukė...
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 11, 22:17)
Ir siaip baisoka, kad jie toj pirmoj stadijoj neikristu i ta kubila  blink.gif Nors ir atsargiai lenda, bet apsaugu tai nerasta  doh.gif  biggrin.gif

Ai, jei įkristų koks vienas irnesakyk.gif , tai muilo kaulais nesugadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 11, 22:15)
Dar norejau paklausti, man po akim islindo toks ryskus kapiliaras, oda linkus i riebuma, nors dabar  nestuke.gif 


tavo būklėj mažai ea galima vartoti. Manau geriausia būtų, jei tamanu mišinuku su rožių ea pateptum, ar kompresus su ea darytum. Dar gali petražolių stiprų nuovirą bandyti.

Aloe vera vakare ar neinant į šaltą orą tai galima tepti, jei odai užtenka riebumo.
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 10, 15:31)
mergaites, is tiesu, nepamirskite informuoti apie pelargoniju projekta.


na, aš pelargonijų projektą hormonų balansavimui naudoju, ne krūtinės stangrinimui tongue.gif Pasiremdama Palominos patirtimi, pradėjau juo tepti ne tik pažastis, bet ir daugiau dirbti su veidu. Savaitgalį nepagailėjau žaliojo molio, prisimaišiau jo su gintaro milteliais, hamamelių hidrolatu ir prilašinau pelargonijos EA. Nežinau, kas veikia - gintarai ar pelargonijos, ar abu kartu, bet tai, kad turėjo potencialo augti ne vietoj ir tinti (PMS kaip ne kaip), buvo nugesinta ir pastatyta į vietą biggrin.gif

žiūriu, kad ta mano pelargonija, taip intensyviai visur ją pilstant, tirpsta tiesiog akyse wink.gif Bet aš labai patenkinta jos poveikiu, rodos, ir visokie PMS praeina lengviau, ir odai akivaizdžiai gelbsti smile.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 10, 17:11)
Katuti, o tu tik sviestm ir kakavą dedi?skystų al. nededi?As dar jojobos dėjau.


dedu 4u.gif Tik norėjau pasakyti, kad mano paminėtieji ir kietumo, ir riebumo man pakankamai duoda smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 10, 17:29)
Taip pat dar pirmą kartą išmėginau Cieal d'Azur šampūną normaliems plaukams, kaaaip patiko.... bigsmile.gif


teks pirkti biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 11, 13:43)
O kas per 'pelargonijų projektas' čia prasiautė? gal kas trumpai išduos? bigsmile.gif


jis dvigubas - krūtinės stangrinimui ir hormonų balansavimui biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 11, 21:17)
Katuti, dar apie Alepo muila smile.gif ..

Toks muilas labai tiktu skalbimui ir valymui, bet jis nebutu labai svelnus odai  g.gif  O Alepo muilai, anot atsiliepimu, labai svelnus.

Ai, Katuti, dar nu turi pasiziuret  smile.gif


oho, na ir padirbėjai bigsmile.gif thumbup.gif Žinok, tikrai jis labai švelnus - tikriausiai pats švelniausias iš kada nors laikytų rankose rolleyes.gif Aišku, nežinau, kaip kiti jų muilai, bet šitas 40 proc. tai superinis biggrin.gif Ir be galo taupus net man, kuri tokias priemones milžiniškais kiekiais naudoja biggrin.gif

būtinai pasižiūrėsiu, ačiū už nuorodas drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
idomu i tu muilu gamyba pasiziureti, ypac patiko tas kur su botais po muila braido lotuliukas.gif
tas 40% muiliukas fainas bet apie 40lt nemokesiu as uz ji g.gif
prasysiu prie progos Daddygirl muiliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 12, 09:57)
tas 40% muiliukas fainas bet apie 40lt nemokesiu as uz ji g.gif


reiks laukti akcijų-atrakcijų arba ieškoti kitų tiekimo šaltinių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 12, 11:07)
reiks laukti akcijų-atrakcijų arba ieškoti kitų tiekimo šaltinių  cool.gif

Manau sulauksime, nes pastaruoju metu Nimfal'yje jos tikrai dažnos wink.gif

Aišku Daddygirl muiliuką būtų beprotiškai smagu išbandyti wub.gif Tikiuosi tolimoje ateityje, gal pasiseks ir man gauti mažą gabalėlį, kai siųs kuriai nors vilnietei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 spalio 2009 - 10:25
QUOTE(ernesin @ 2009 10 12, 10:25)
Aišku Daddygirl muiliuką būtų beprotiškai smagu išbandyti wub.gif


man irgi biggrin.gif Super jie atrodo, kiek darbo ir meilės į juos įdėta drinks_cheers.gif
Atsakyti