Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Neseniai įsigijau keletą smulkmenėlių- Pelargonijų hidrolatą, rozmarinų, levandinų EA, druide muilą veidui (dėkui Palominai už rekomendacijas). Beje, ka tik lūpų balzamą pasigaminau, tikiuosi išėjo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 11, 18:19)
Neseniai įsigijau keletą smulkmenėlių- Pelargonijų hidrolatą, rozmarinų, levandinų EA, druide muilą veidui (dėkui Palominai už rekomendacijas). Beje, ka tik lūpų balzamą pasigaminau, tikiuosi išėjo ax.gif .

na ir kaip tau muilas? tikiuosi patinka smile.gif
Atsakyti
Merginos, turiu išsisaugojusi kažkurios čia rašytąją veido kaukę su ricina:
"1 šaukštelis ricinos aliejaus, 3 jojobos (na santykis 1 prie 3) sumaišyti, tada tepti ant veido, o ant viršaus dėti pašildytą rankšluostuką. Ir taip 15 min. vis pašildant rankšluostuką. Ricinos kaukė kaip valomoji tinka visiems odos tipams, bet kuo oda sausesnė, tuo mažiau reiktų dėti ricinos, nes kaukė yra stipriai sutraukianti poras."
Noriu paklausti, rankšluostuką dėti pašildytą sausą ar sudrėkintą šiltu vandeniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 11, 18:24)
na ir kaip tau muilas? tikiuosi patinka  smile.gif


Aha biggrin.gif , ir užteks labai ilgam smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 11, 18:29)
Merginos, turiu išsisaugojusi kažkurios čia rašytąją veido kaukę su ricina:
"1 šaukštelis ricinos aliejaus, 3 jojobos (na santykis 1 prie 3) sumaišyti, tada tepti ant veido, o ant viršaus dėti pašildytą rankšluostuką. Ir taip 15 min. vis pašildant rankšluostuką. Ricinos kaukė kaip valomoji tinka visiems odos tipams, bet kuo oda sausesnė, tuo mažiau reiktų dėti ricinos, nes kaukė yra stipriai sutraukianti poras."
Noriu paklausti, rankšluostuką dėti pašildytą sausą ar sudrėkintą šiltu vandeniu? ax.gif


Drėgną smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 10 11, 18:31)
Drėgną smile.gif .

O, tai dėkui už tokį operatyvumą bigsmile.gif 4u.gif
Einu bandyti šios kaukytės wink.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkada šitą kaukę bandžiau tai iš tikrųjų lb. poras sutraukia, tik ricinos reikia nepadauginti, nes sausina...
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 11, 16:19)
Kvapu namu puslapyje yra info apie alieju ir EA naudojima nestumo, gimdymo metu ir po gimdymo:
http://www.kvapunama.../lt/po_gimdymo/

kaip visada informacija skirtinguose saltiniuose skiriasi biggrin.gif kuo tiketi - cia jau kaip kam atrodo wink.gif

Monica (aciu jai  4u.gif ) rusiskuose forumuose rado informacijos ir pasidalino ja su mumis, kad krutines stangrinimui ir didinimui naudinga naudoti alieju misini is 50 ml. bazinio aliejaus (ne jojobos) ir po 10 lasu pelargoniju ir ylang-ylang EA. Tai vat ir bandom dabar visos ta "pelargoniju projekta"... wink.gif biggrin.gif

Praktiškai viskas atitinka ką ir aš esu skaičiusi, radusi 'google' sudėtose knygose anglų kalba drinks_cheers.gif Va tik su pelargonijom skirtingai gaunasi nei aš susirašiusi g.gif Pas mane aiškiai parašyta prie mažinančių laktaciją, o KN prie didinančių.

Nieko sau projektas biggrin.gif Jungčiausi ir aš, o tai kažkur pažeme pažeme dabar 'spanielio ausys' doh.gif , bet kol kas dar neduoda man progos 'vyrukas' ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 11, 18:29)
Merginos, turiu išsisaugojusi kažkurios čia rašytąją veido kaukę su ricina:
"1 šaukštelis ricinos aliejaus, 3 jojobos (na santykis 1 prie 3) sumaišyti, tada tepti ant veido, o ant viršaus dėti pašildytą rankšluostuką. Ir taip 15 min. vis pašildant rankšluostuką. Ricinos kaukė kaip valomoji tinka visiems odos tipams, bet kuo oda sausesnė, tuo mažiau reiktų dėti ricinos, nes kaukė yra stipriai sutraukianti poras."
Noriu paklausti, rankšluostuką dėti pašildytą sausą ar sudrėkintą šiltu vandeniu? ax.gif

Kaip ieškojau šio recepto thumbup.gif Pagaliau jis pacituotas - šiandien pat ir išbandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 11, 19:44)
Kaip ieškojau šio recepto thumbup.gif Pagaliau jis pacituotas - šiandien pat ir išbandysiu bigsmile.gif

Na išbandžiau, patikto labiau nei kokia kita kaukė thumbup.gif ir ne dėl to, kad būčiau jau po pirmojo karto pastebėjusi kažkokį stebuklingą poveikį, bet dėl labai malonaus jausmo laikant tą pašildytą rankšluostuką ant veido - toks malonus ir raminantis jausmas wub.gif

Dar užklausiu, kaip dažnai ją rekomenduojama daryti ir ar po jos tepatės kokiu kremu ar tiesiog taip ir paliekate veidą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 11 spalio 2009 - 19:25
QUOTE(Cefeidė @ 2009 10 11, 11:09)
Aš su taviškiu kartais prausiu veidą, tai nei akių graužia, nei labai nusausina... Beto labai gerai putoja. Bet ir greitai naudojasi... Tikiuosi kad pasitaikys proga kada dar įsigyti  blush2.gif


labai man smagu, kad gerai naudojas. as iki kaledu, matyt, vistiek vyksiu i lt, tai pries tai az parasysiu.

vis tik man labai idomu, koks ten muilas ax.gif gal ne tas nikas Tavo buvo, kai isigijai?

QUOTE(ragana @ 2009 10 11, 11:57)
Saunuoles mamytes  4u.gif  Ir kad negirdeciau apie jokia geda...  doh.gif  As maitinau savo vaika ilgai lygiai 4 metus, sekancia diena po ketvirto gimtadienio pienukas "surugo" .Tiesiog dariau tai tiek, kiek man atrode yra reikalinga. Ir man negeda, as neabejojau savo sprendimu ir todel neinu i temas apie zindyma ir neirodineju niekam kodel reikia maitinti ir kiek laiko. Man neidomi kitu nuomone tuo klausimu, nes nieko daugiau tai neliecia.
Bet jei noresis patarimo ar palaikymo, prasom i az  4u.gif


aciukas uz palaikancius zodzius. as nesu labai tvirtai nusiteikus siuo klausimu, tai smagu tokius skaityti.. 4u.gif
tiesa sakant, buciau is juoko mirus, jei kas butu pries pora metu pasakes, kad tiek maitinsiu... o ir siuolaikine visuomene tikrai siek tiek pajuokianciai ziuri. as jau nesakau. bet jei vyras pasako, ir kiti ispucia akis ir susunka is pasibaisejimo, as teisinuos, kad jau visai nedaug.. tik karta i diena ar i pora dienu... smile.gif
taciau visiskai visiskai sutinku su tuo ka parasei geltonai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif del to vis dar ir nenutraukiau doh.gif be to turiu jau asmenines patirties, kaip tai stebuklingai gelbsti negalavimu atveju. paciai sunku patiketi, bet faktai...


QUOTE(ernesin @ 2009 10 11, 18:25)
Na išbandžiau, patikto labiau nei kokia kita kaukė thumbup.gif  ir ne dėl to, kad būčiau jau po pirmojo karto pastebėjusi kažkokį stebuklingą poveikį, bet dėl labai malonaus jausmo laikant tą pašildytą rankšluostuką ant veido - toks malonus ir raminantis jausmas wub.gif

Dar užklausiu, kaip dažnai ją rekomenduojama daryti ir ar po jos tepatės kokiu kremu ar tiesiog taip ir paliekate veidą? 4u.gif


kaip daznai - atrodo, kad kiekvienas atsirenka. vieniems optimalus variantas - 1 karta i savaite, kitiems - 1 karta i diena.
po kaukes turetu nereiketi niekuo tepti. nors raso, jei jauciamas tempimas, pasitepti laseliu to alieju misinio, kuris buvo naudojamas kaukei.
beje, tas misinys irgi nera visiems vienodas. reikia bandyti, ir atrasti sau geriausiai tinkanti ricinos ir kt aliejaus santyki.

man su sita kauke tai mistika. kol dariausi lietuvoje, labai patiko. grizau namo, pasidariau pora kartu - poras, rodos, uzkimso g.gif daugiau bijau darytis g.gif
Atsakyti
As pasigirt uzsukau tongue.gif Vakar padariau metu atradima lotuliukas.gif daugybe kartu ejau pro tokia parduotuve ir buvau uzsukus pora kartu, o vakar uzsukau ir atidziai isiziurejau i asortimenta ir ka jus manot biggrin.gif taigi stovi pilnos lentynos Weleda, Faith in Nature ir netgi Elysambre thumbup.gif Bet kadangi kol kas visko dar turiu tai nusipirkau tik Faith in nature muila ir naturalaus vasko zvake ax.gif Bet jau eileje laukia sampuno ir dusgelio pirkimas, dantu pasta ir koks kremukas veidui, nes ziemai norisi ko riebesnio nei nerolio eliksyras, be to siek tiek nusibodo aliejus, noriu siek tiek pakeist.
Siandien isbandziau muila ir patiko tai, kad po prausimosi nereikia naudoti priemoniu, odos netraukia ir neniezti, nenusausino thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,radau stai toki recepta : Pimples:
Three tablespoons of honey and one teaspoon of cinnamon powder paste. Apply this paste on the pimples before sleeping and wash it next morning with warm water. If done daily for two weeks, it removes pimples completely.
Bandysiu daryti tas dvi savaites,jau sedziu su sia kauke. Jei domins rezultatai pranesiu ar tikrai VISI spuogeliai dingo 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

ar kooperuojates kuri???

Dar norejau paklausti, man po akim islindo toks ryskus kapiliaras, oda linkus i riebuma, nors dabar nestuke.gif lyg ir maziau spuogeliu, dar perskaiciau temos pradzioje apie stebuklingus gintaro milteliu, tai leksiu pirkti rolleyes.gif

Isbandziau aubrey kosmetika riebiai veido odai, pasirode kremas pernelyg sausinanti schmoll.gif Ir sampunas skystokas
Atsakyti