Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rasma @ 2009 10 10, 19:24)
[i]Ingredients: zinc oxide, polyethylene, boron nitride, dimethicone, PTFE, synthetic wax, acrylates copolymer, lauroyl lysine, cetyl dimethicone, alow barbadensis/aloe barbadensis leaf juice, trimethylsiloxysilicate, trisocetyl citrate, isopropyl titanium trisostearate, tocopheryl acetate, panthenol, chamomilla recutta extract/matricaria flower extract. May contain: mica, CI77891/Titanium dioxide, CI77491/Iron oxides, CI77007/ultramarines
[/I]
Šie tikrai negeri schmoll.gif Gal ir daugiau yra, gal kas daugiau pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 10, 14:41)
Pasidariau ir aš lupų balzamą.Tik užsižioplinau ir nedėjau ricinos aliejaus, kuris įeina praktiškai į visus eko balzamus. Ir mano galva, per lengvas tas balzamas gavosi.Maloniai užsitepa, lengvai tiprsta, bet neduoda to riebumo kaip kad pirktiniai.O jūsų balzamai tokie kaip pirktiniai pvz. Eco, Logona (toks pojūtis užsitepus)?. galvoju, gal vaško reik daugiau dėti, nors mano ir taip l. greit stingti pradėjo. Ir kaip jau buvot kažkuri pastebėjusi, benzoinas rimtai kažkodėl šaldo truputį.

maniskis lupu balzamas is avokadu aliejaus (KN) ir sviestmedzio+argano (sunaudojau Druide siu alieju misinuka).. tai sakyciau gavosi labai riebus.. man patinka thumbup.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 10, 19:24)
Ingredients: zinc oxide, polyethylene, boron nitride, dimethicone, PTFE, synthetic wax, acrylates copolymer, lauroyl lysine, cetyl dimethicone, alow barbadensis/aloe barbadensis leaf juice, trimethylsiloxysilicate, trisocetyl citrate, isopropyl titanium trisostearate, tocopheryl acetate, panthenol, chamomilla recutta extract/matricaria flower extract. May contain: mica, CI77891/Titanium dioxide, CI77491/Iron oxides, CI77007/ultramarines

na sudetis tai tikrai nera dziuginanti.. schmoll.gif prideta ir silikono net keliu rusiu, ir polyethylene (nesuprantu kam jis reikalingas g.gif gi buna polietileniniai maiseliai lotuliukas.gif tai gal juos is tos pacios medziagos gamina g.gif ), sintetinis vaskas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 10, 19:40)
Šie  tikrai negeri schmoll.gif  Gal ir daugiau yra, gal kas daugiau pakomentuos 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 10 10, 19:45)
na sudetis tai tikrai nera dziuginanti..  schmoll.gif prideta ir silikono net keliu rusiu, ir polyethylene (nesuprantu kam jis reikalingas  g.gif  gi buna polietileniniai maiseliai  lotuliukas.gif  tai gal juos is tos pacios medziagos gamina  g.gif ), sintetinis vaskas ir t.t.

Taaaip..."reklama-visagalė", teigia ką nori doh.gif Nežiūrėsiu į tą pusę, paskaitinėjau daugiau, o ir jūs mano skaitinius tik patvirtinate drinks_cheers.gif

Stangresnei krūtinei (jei kažkas klausė, tik aš praleidau..), tai aš pati pirkau "Alquimia" aliejų mišinį "Supreme Aromatherapy SPA Treatment" (tik brangus labai...): user posted image
Tai jo sudėtis (tik aišku niekas nepasakys proporcijų verysad.gif : prunus amigdalus dulcis (sweet almond) oil, Corylus avellana (hazel) seed oil, Citrus medica limonum (lemon) peel oil, Pelargonium graveolans (geranium) leaf oil, Citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, Cananga odorata flower oil, Andropogon citratus (lemongrass) oil.

Čia nuoroda apie produktą: http://www.lovelula....firming_oil.cfm
Galbūt įmanoma ir pačiom susimaišyti tokį mišinuką...
Atsakyti
Ir dar, kaip supratau tais aliejais nereikia tepti pačių krūtų, o kaip jūs suprastumėte? g.gif Ar tas 'over breasts' tai reiškia ir pačias krūtis tepti? Kartais man anglų kalboje susipainioja prasmės g.gif blush2.gif
"Massage over breasts and chest area after bath or shower or every morning."

Bet aš tai prisibijau dar tepliotis, nes niekaip negaliu išsižadėti maitinimo krūtimi..jau žadėjau - bet negaliu ax.gif Ir nežinau ar tokie aliejai nepakenks pienuko skoniui, kokybei, galų gale vaikui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 10 10, 13:41)
Nu kaip ne spece, sitokius muilus ne kiekviena ir ne kasdien gali pasigamint  mirksiukas.gif
O tu kalbejai apie tokias muilo bazes http://www.justasoap.co.uk/catalog/melt-pour-soap-base-c-1.html tik pas juos kiekiai  doh.gif  po kg, bet patiko kad formeliu muilams turi  lotuliukas.gif


apie tokias. tik sudetis reikia pastudijuoti.
as kazkada kai ieskojau esu pasizymejus tokia sudeti, kaip nebloga:

Aqua, Glycerin*, Sodium Palmate**, Sucrose***, Sodium Cocoate**, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Palm Kernelate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder***

*** Certified organic material
** Manufactured from certified organic oils
* 15% of the glycerin is manufactured from certified organic oils

ja parduoda soapbasics.

QUOTE(Monica @ 2009 10 10, 16:11)
jo, apie skystus. Ar skiriasi procesas ir rezultatas su Koh gaminant?
vaško dėjau apie 2-3 g, bendrai aliejų apie 10 g buvo



rezultatas tuo ir skiriasi - vienu atveju kietas, kitu atveju - skystas muilas smile.gif
procesas skiriasi, skysta pagamint sudetingiau.

vasko turetu pakakt.

QUOTE(Rasma @ 2009 10 10, 18:48)
Ir dar, kaip supratau tais aliejais nereikia tepti pačių krūtų, o kaip jūs suprastumėte? g.gif Ar tas 'over breasts' tai reiškia ir pačias krūtis tepti? Kartais man anglų kalboje susipainioja prasmės g.gif  blush2.gif
"Massage over breasts and chest area after bath or shower or every morning."

Bet aš tai prisibijau dar tepliotis, nes niekaip negaliu išsižadėti maitinimo krūtimi..jau žadėjau - bet negaliu ax.gif Ir nežinau ar tokie aliejai nepakenks pienuko skoniui, kokybei, galų gale vaikui rolleyes.gif


as suprantu: tepti krutis ir krutine.
smagu, kad ne as viena zindytoja maniake biggrin.gif aisku, tas maitinimas dabar simbolinis ir jau buvau nutraukus (kokioms 3-4 dienoms), bet vis vartotoja issireikalauja pratesimo doh.gif jau geda kam ir pasakyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas irgi dariau lūpų balzamą, bet labai nevykęs gavosi, taip ir nesukietėjo padoriai doh.gif
dariau pagal tokį:
2arb.š alyvuogių al
1/2 arb.š.medaus
3/4arb. š. bičių vaško
1/2 arb š. kakavos svieste
EA
vitE

Gal galit kas įdomesnį receptuką parašyt, ryt draugės gimtadienis, jau ir dėžutę balzamui nupirkau, dabar reik tik ją užpildyt.
Turiu bičių vaško, sviesmetdžio, kokoso, abrikosų kauliukų al. ir EA - rozmarinų, levandų, bergamočių, čiobrelių,greipfrutų, pelargonijų, ylang....
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 09, 14:37)
Dėl Laveros šampūnų, tai labai daug kam netinka jie schmoll.gif

Man laveros su migdolais labai patinka... Be balzamo jo nenaudojau ir tikrai nesuprantu ar ten pakelia ar papurina, bet pats plovimas labai malonus su juo.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 09, 18:01)
nesu 100% tikra (as beveik niekad nesu  biggrin.gif ), bet turiu itarima, kad muilai ir man veidui netinka, del tos pacios priezasties.

Aš su taviškiu kartais prausiu veidą, tai nei akių graužia, nei labai nusausina... Beto labai gerai putoja. Bet ir greitai naudojasi... Tikiuosi kad pasitaikys proga kada dar įsigyti blush2.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 09, 23:08)
Merginos kokie butu atsiliepimai apie hauschkos lip care stick? 4u.gif  gundausi ji isigyti ax.gif domina kvapas, ar gerai apsaugo lupas zvarbiu oru, ar malonus ant lupu smile.gif

Aš turiu Sante lūpų balzama pieštukini, tai man labai patinka. Dabar net du užsisakiau...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 10, 19:48)
Bet aš tai prisibijau dar tepliotis, nes niekaip negaliu išsižadėti maitinimo krūtimi..jau žadėjau - bet negaliu ax.gif Ir nežinau ar tokie aliejai nepakenks pienuko skoniui, kokybei, galų gale vaikui rolleyes.gif


As galvoju, kad kol maitinat, gal geriau nenaudoti tokio misinio krutims, nes pvz. pelargoniju EA yra didelis fitoestrogenu kiekis... rolleyes.gif O ir kvapas vaikui tikrai gali nepatikti.
As neseniai prisijungiau prie pelargoniju projekto, tai pradzioje kvapas mane tikrai erzino (tik nezinau kuris labiau kaltas - pelargoniju ar ylang-ylang EA), dabar jau visai nieko. Kas dien patinka vis labiau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 20:42)
smagu, kad ne as viena zindytoja maniake  biggrin.gif aisku, tas  maitinimas dabar simbolinis ir jau buvau nutraukus (kokioms 3-4 dienoms), bet vis vartotoja issireikalauja pratesimo  doh.gif jau geda kam ir pasakyt  lotuliukas.gif


Saunuoles mamytes 4u.gif Ir kad negirdeciau apie jokia geda... doh.gif As maitinau savo vaika ilgai lygiai 4 metus, sekancia diena po ketvirto gimtadienio pienukas "surugo" .Tiesiog dariau tai tiek, kiek man atrode yra reikalinga. Ir man negeda, as neabejojau savo sprendimu ir todel neinu i temas apie zindyma ir neirodineju niekam kodel reikia maitinti ir kiek laiko. Man neidomi kitu nuomone tuo klausimu, nes nieko daugiau tai neliecia.
Bet jei noresis patarimo ar palaikymo, prasom i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 11, 13:57)
As galvoju, kad kol maitinat, gal geriau nenaudoti tokio misinio krutims, nes pvz. pelargoniju EA yra didelis fitoestrogenu kiekis...  rolleyes.gif O ir kvapas vaikui tikrai gali nepatikti.

As maitinau savo vaika ilgai

Aš labai daug skaitinėju, tai jau šiek tiek susikonspektavau 'kitam kartui', ko vengti nestuke.gif , maitinant ir pan., bet ne apie visas sudėtines dalis dar radau inf-jos, t.y. kaip jos įtakotų žindymą..

Ačiū už in-fą, pasižymėsiu 4u.gif

O šiaip buvau nustebinta, kad pvz jazminų EA visiškai sutrikdo pienuko gamybą, t.y. labai stipriai sumažina pieno gamybą doh.gif Visus EA mišinius peržiūrėjau, natūralius kvepalus, kad to jazmino nebūtų blush2.gif

Jei dar yra maitinančių krūtimi, tai gal pasidalinsiu trumpai savo atradimais blush2.gif
Pienuko gamybą stimuliuoja: anyžių, baziliko, kmynų, krapų, pankolių, lemongrass (nežinau liet. atitikmens blush2.gif ) EA ir žinoma patys augaliukai (t.y. arbatos)
Pienuko gamybą mažina: jazminų, pipirmėtės, pelargonijos-snapučių (lot. geranium) EA

Šiaip labai neblogų aromaterapinių paslapčių knygų google radau, tai godžiai skaičiau, pvz. :
http://books.google....1...apy&f=false

http://books.google....l...apy&f=false

Tai aš dar ne šaunuolė palyginus su jumis..va dėl jūsų tai tikrai reik pasidžiaugti 4u.gif
Aš tikrai palaikau mamas, kurios maitina vaikiukus ilgai ir man 'visai dzin' aplinkinių nuomonė. Dabar jau 'dzin', nors pradžioje buvau pasidavus svetimų auklėjimui ir jau galvojau nebemaitinsiu blush2.gif Ir dabar girdžiu visokių komentarų, bet nesileidžiu į diskusijas, ginčus ir pasakojimus kaip man ką geriau daryti. Mano vaikas geriausiai žino ko jam šiuo metu labiausiai reikia iš mamos: kiek pienuko, kiek dėmesio, kiek nešiojimo ir pan.

O kas per 'pelargonijų projektas' čia prasiautė? gal kas trumpai išduos? bigsmile.gif
Atsakyti
Kvapu namu puslapyje yra info apie alieju ir EA naudojima nestumo, gimdymo metu ir po gimdymo:
http://www.kvapunama.../lt/po_gimdymo/

kaip visada informacija skirtinguose saltiniuose skiriasi biggrin.gif kuo tiketi - cia jau kaip kam atrodo wink.gif

Monica (aciu jai 4u.gif ) rusiskuose forumuose rado informacijos ir pasidalino ja su mumis, kad krutines stangrinimui ir didinimui naudinga naudoti alieju misini is 50 ml. bazinio aliejaus (ne jojobos) ir po 10 lasu pelargoniju ir ylang-ylang EA. Tai vat ir bandom dabar visos ta "pelargoniju projekta"... wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 10 11, 13:57)
As neseniai prisijungiau prie pelargoniju projekto, tai pradzioje kvapas mane tikrai erzino (tik nezinau kuris labiau kaltas - pelargoniju ar ylang-ylang EA), dabar jau visai nieko. Kas dien patinka vis labiau smile.gif

Kokį bazinį aliejų maišei su pelargonijų ir ylang-ylang ea? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 11, 15:34)
Kokį bazinį aliejų maišei su pelargonijų ir ylang-ylang ea? 4u.gif

migdolu, argano ir alyvuogiu mirksiukas.gif
Atsakyti