Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2009 10 10, 11:15)
Katuti, bet tik tie du mineralai ir užkliuvo,


man tai nepatinka ir hidrogenizuoti aliejai unsure.gif Nenorėčiau jų ant akių pati, bet tu spręsk, kaip tau geriau mirksiukas.gif




Atsakyti
[quote=Daddygirl,2009 10 09, 18:01]

Papildyta:
is mano patirties irgi - muilas bet ka nuprausia smile.gif
nesu 100% tikra (as beveik niekad nesu biggrin.gif ), bet turiu itarima, kad muilai ir man veidui netinka, del tos pacios priezasties.
Nors va skystas muilas, atrodo, tinka.
Gal priklauso nuo jo 'aliejingumo'.

O gali taip but, kad muilai aplamai netinka? Bet jei muilas atitinka odos tipa, tarkim misriai odai ir skirtas nuo spuogu, negi jis gali vistiek kimsti poras, nes tai yra muilas? g.gif
Atsakyti
Daddygirl, kaip specė gal paaiškinsi, koks skirtumas , kai mulas darytas su NAOH ir KOH?Kažkodėl Suki , Alkaitis būtent KOH naudoja g.gif

Pasidariau ir aš lupų balzamą.Tik užsižioplinau ir nedėjau ricinos aliejaus, kuris įeina praktiškai į visus eko balzamus. Ir mano galva, per lengvas tas balzamas gavosi.Maloniai užsitepa, lengvai tiprsta, bet neduoda to riebumo kaip kad pirktiniai.O jūsų balzamai tokie kaip pirktiniai pvz. Eco, Logona (toks pojūtis užsitepus)?. galvoju, gal vaško reik daugiau dėti, nors mano ir taip l. greit stingti pradėjo. Ir kaip jau buvot kažkuri pastebėjusi, benzoinas rimtai kažkodėl šaldo truputį.
Atsakyti

QUOTE(ernesin @ 2009 10 09, 23:26)


Ka cia apie Micas kalbejot? smile.gif as ju is iprocio vengiu. o istikruju jos gal gerietes, ar kaip?

QUOTE(Melajja @ 2009 10 10, 12:33)
O gali taip but, kad muilai aplamai netinka? Bet jei muilas atitinka odos tipa, tarkim misriai odai ir skirtas nuo spuogu, negi jis gali vistiek kimsti poras, nes tai yra muilas?  g.gif


nezinau. cia bet kaip gali buti.
bet kokiu atveju, manau, kad tas apibudinimas negarantuoja, kad nekims muilas poru ir pan. tuo labiau visiems.

Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2009 10 10, 12:41)
Daddygirl, kaip specė gal paaiškinsi, koks skirtumas , kai mulas darytas su NAOH ir KOH?Kažkodėl Suki , Alkaitis būtent KOH naudoja g.gif

Pasidariau ir aš lupų balzamą.Tik užsižioplinau ir nedėjau ricinos aliejaus, kuris įeina praktiškai į visus eko balzamus. Ir mano galva, per lengvas tas balzamas gavosi.Maloniai užsitepa, lengvai tiprsta, bet neduoda to riebumo kaip kad pirktiniai.O jūsų balzamai tokie kaip pirktiniai pvz. Eco, Logona (toks pojūtis užsitepus)?. galvoju, gal vaško reik daugiau dėti, nors mano ir taip l. greit stingti pradėjo. Ir kaip jau buvot kažkuri pastebėjusi, benzoinas rimtai kažkodėl šaldo truputį.


oi, man iki specu... doh.gif smile.gif
turbut kalbi apie skystus muilus? o kieti ju muilai turetu buti gaminami su naoh.

as irgi visada ricinos dedu drinks_cheers.gif

lengvas mano nebuna. o kiek % vasko dejai?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 14:21)
oi, man iki specu...  doh.gif  smile.gif
turbut kalbi apie skystus muilus? o kieti ju muilai turetu buti gaminami su naoh.

as irgi visada ricinos dedu  drinks_cheers.gif

Nu kaip ne spece, sitokius muilus ne kiekviena ir ne kasdien gali pasigamint mirksiukas.gif
O tu kalbejai apie tokias muilo bazes http://www.justasoap.co.uk/catalog/melt-pour-soap-base-c-1.html tik pas juos kiekiai doh.gif po kg, bet patiko kad formeliu muilams turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 10, 13:41)
O jūsų balzamai tokie kaip pirktiniai pvz. Eco, Logona (toks pojūtis užsitepus)?


greičiau tirpsta, bet man paprastai sviestmedžio ir kakavos sviesto pilnai užtenka pakankamam riebumui, ricinos nuo lūpų visai nenoriu laižyti biggrin.gif Tiesa, dedu aš iš akies visko - žiūrint, ko tuo momentu turiu, ir ko norisi smile.gif
Atsakyti
mergaites, is tiesu, nepamirskite informuoti apie pelargoniju projekta. o tai as pagaliau isigyta ea neiskentusi baigiu i kuriamus kvepalus susilasinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 10, 13:36)
man tai nepatinka ir hidrogenizuoti aliejai  unsure.gif Nenorėčiau jų ant akių pati, bet tu spręsk, kaip tau geriau  mirksiukas.gif

Katuti ir man jie nepatinka, bet svarbiausia, kad nekenktų, o laikui bėgant net neabejoju, jog atrasiu pakaitalus ir natūralioje kosmetikoje wink.gif
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 10, 16:31)
mergaites, is tiesu, nepamirskite informuoti apie pelargoniju projekta. o tai as pagaliau isigyta ea neiskentusi baigiu i kuriamus kvepalus susilasinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pagaliau įsigijau perlargonijų ir ylang-ylang eterinius, tik patarkite prašau kokie baziniai geriausiai tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 15:21)
turbut kalbi apie skystus muilus? o kieti ju muilai turetu buti gaminami su naoh.

lengvas mano nebuna. o kiek % vasko dejai?


jo, apie skystus. Ar skiriasi procesas ir rezultatas su Koh gaminant?
vaško dėjau apie 2-3 g, bendrai aliejų apie 10 g buvo

Katuti, o tu tik sviestm ir kakavą dedi?skystų al. nededi?As dar jojobos dėjau.

Ernesin, iš stangrinančių krūtinei yra juodų sėklų, dar gerai kakavos sv., manau erškėtr., arganas, kv. daigų ir t.t. kažkodėl jojobos nesiūloma.Aš tai iš vis kremą dariausi su labdano hidr. jau 6 d. naudoju, dar po 2 sav. bus atsiliepimas
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 09, 15:25)
aciu, karts nuo karto reiks zvilgtelt, o sakyk koks kvapas hauschkos balzamo?ir tu siulai ar lip balm ar lip care stick?  kokio tipo tavo plaukuciai? aciu 4u.gif


Hmm, toks lengvas vaško, kitos dar rožes uodžia smile.gif Sunku nusakyti, bet jis toks švelnus ir neįkyrus. Tepasi ant lūpų itin lengvai, puikiai drėkina, maitina ir dar blizgesio suteikia šiokio tokio wub.gif Čia aš apie lip care stick, to tepamo pirštais nesu bandžiusi, bet reikės kada, tikiu, kad irgi labai malonus.

Plaukai mano prie šaknų riebesni, plaunu kas 2-3 dienas, galai truputį sausesni, banguoti, nedažyti.

Aš tai šiandien išbandžiau baltojo molio kaukę veidui (Ciel d'Azur milteliai), dėjau dar citrinų EA ir tamanų lašą kitą, Hauschkos toniko porą paspaudimų (maišiau su virintu vandeniu), tai labai maloniai jautėsi veidukas, švaresnis kažkiek.

Taip pat dar pirmą kartą išmėginau Cieal d'Azur šampūną normaliems plaukams, kaaaip patiko.... bigsmile.gif Retas šampūnas tokią švelnią putą turi, tuo atžvilgiu man Suki labai priminė smile.gif Tik kad nemažai susinaudojo kaip vienam kartui, gal kokie 15 ml unsure.gif
Atsakyti

Merginos gavau molio kauke...ji milteliu pavidalu su kuo ja reikia maisyt? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas esate tyrinėjusios naujosios krempudros "Maybelline Pure Mineral" sudėtį ax.gif ? Visai neinu į kosmetikos parduotuves, bet užmačiau reklamą, kad 100 proc. natūrali: be konservantų, kvapų, kenksmingų kosmetikoje medžiagų ir t.t. g.gif
user posted image
Papildyta:
Radau interneto platybėse sudėtį, tik va dabar reik surast ar daug jame 'baisuoklių' g.gif Panašu, kad nėra jau labai "100% natural" kaip deklaruoja unsure.gif

Ingredients: zinc oxide, polyethylene, boron nitride, dimethicone, PTFE, synthetic wax, acrylates copolymer, lauroyl lysine, cetyl dimethicone, alow barbadensis/aloe barbadensis leaf juice, trimethylsiloxysilicate, trisocetyl citrate, isopropyl titanium trisostearate, tocopheryl acetate, panthenol, chamomilla recutta extract/matricaria flower extract. May contain: mica, CI77891/Titanium dioxide, CI77491/Iron oxides, CI77007/ultramarines
Atsakyti