Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Merginos kokie butu atsiliepimai apie hauschkos lip care stick? 4u.gif gundausi ji isigyti ax.gif domina kvapas, ar gerai apsaugo lupas zvarbiu oru, ar malonus ant lupu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 23:07)
užmečiau ten akį, bet labai nesigilinau, tai sudėtis nelabai tikrai kokia sad.gif Nenori kokios Hauschkos išbandyti? Aš turėjau antakiams, tai man labai jis patiko - ganėtinai mikštas, švelniai paryškindavo.

Vat man minkšti ir netinka, o ten prie kietesnių(bet ne visiškai) ir labai gražiai padažo. Iš gal kokių 20 skirtingų pieštukų jis atrastas tinkamiausias ir pats pačiausias tiek pagal spalvą tiek pagal kietumą, o eksperimentuoti su Hauschkos pieštuku už 42Lt kažkaip nesinori ax.gif Gal kuri abu turėjusios galėtų palyginti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 spalio 2009 - 22:13
QUOTE(ernesin @ 2009 10 09, 22:12)
eksperimentuoti su Hauschkos pieštuku už 42Lt kažkaip nesinori ax.gif


o tu eik nemokamai eksperimentuoti į Steponą biggrin.gif Jie ten turi pavyzdžių, man atrodo wink.gif Galėsi pasidažyti ir tik tada spręsti, ar vertas pieštukas savo kainos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 23:15)
o tu eik nemokamai eksperimentuoti į Steponą  biggrin.gif Jie ten turi pavyzdžių, man atrodo wink.gif Galėsi pasidažyti ir tik tada spręsti, ar vertas pieštukas savo kainos wink.gif

Nežinojau, kad galima bigsmile.gif kokybe tai net neabejoju, svarbiausia, kad spalva ir kietumas atitiktų ax.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 22:50)
Įdedu tau dar vieną duombazę, sudėti "paslėpti" kosmetikos ingredientai  4u.gif

Katuti, man patiko šis tavo parekomenduotas puslapis, neradau tik trijų ingridientų ir radau du mineralus kenksmingus:

Hydrogenated Palm Kornel Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Cottonseed Oil, Capryl/Capril, Trigliceride, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate (+/- CI75470, CI77492, CI77499, CI77510, CI77891) Mica.

Gal kas padės ir tuos tris mėlynus išsiaiškinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 spalio 2009 - 23:21
QUOTE(ernesin @ 2009 10 09, 23:21)
Trigliceride
Tocopherol
Mica



trigliceridai

šitas tai vitaminas E, bet jis gali būti sintetinis ir nesistebėčiau sad.gif

Mica tai mineralai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 10, 00:31)
trigliceridai

šitas tai vitaminas E, bet jis gali būti sintetinis ir nesistebėčiau sad.gif

Mica tai mineralai smile.gif

Apie vidinį trigliceridų poveikį aš irgi radau, bet manau išorėje jie tiesiog funkcionuoja kaip paprasčiausias riebalas, nes nepatenka nei į plazmą nei į kraują mano nuomone mastau.gif

E net ir sintetinis kaip suprantu žalos taip pat daug nedaro, tiesiog ir naudos neduoda - 50/50 biggrin.gif

O Mica good.gif

______________________________________________________

Išvada: mano pieštukas ne naudingas, bet ir nekeliantis sveikatai pavojaus, tai gal visgi pasiliksiu jam ištikima assa.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 09, 20:50)
žino, kuo tas jai baigsis - ta dėžė surys brangų mamos laiką ir jo neliks žaidimams biggrin.gif

o iš kur tą galima sužinoti? smile.gif

kaip gerai, kad dar neišmečiau etiketės  lotuliukas.gif Tai jeigu ant jos parašyta, kad 40 proc. yra lauro aliejaus, tai kur mano minėtoje sudėtyje yra laurų aliejus?  g.gif Dar irgi parašyta, kad iš bio alyvuogių pirmo spaudimo ir Ecocert ženklas. Tai ką tada sertifikavo Ecocert?

kaip už muilo gabalėlį, tai nevertas biggrin.gif Bet už malonumą prausiantis - vertas tongue.gif


oi, cia tai gryna teisybe drinks_cheers.gif kas turi leliukus, zino, kaip greitai prie sitos dezes prabega laikas, atimdamas ta laika is maziuku. as todel periodiskai dingstu is SM biggrin.gif reiktu dazniau..

niekaip nesuzinosi. nebent paklausi gamintojo smile.gif wink.gif

sutinku, kad neteisingai parasiau apie verte wink.gif kai parasiau, pagalvojau, kad verte nustato vartotojas drinks_cheers.gif todel kiekvienam bus skirtinga. turejau omeny, kaina aukstoka pagal sudeti.

patyrinejau smile.gif. raso ivairiausiai doh.gif kad Aleppo muilas buna su 5-30% lauro aliejaus, kitur kad iki 20%... sakai, kad pas Tave 40%...
toliau vienur raso, kad tai lauro ektraktas, o kitur - kad aliejus..
radau viena etikete, tai ji ten vadina laurus nobilis. o Tu atrodo rasei, sodium laurel.
zodziu, nera tai aiskus dalykas, nes mazai naudojamas. ir i muila retai dedamas. bet as po tyrimo smile.gif taip speju:
pagamintas muilas is salto spaudimo alyvuogiu aliejaus (jei jau toki gamintojas naudoja, tai butinai tai pabrezia aprasyme smile.gif) ir lauro aliejaus (reik tiketis, 40% smile.gif).

del to lauro aliejaus sudetyje, muilas tikrai idomus. gerai, kad ir alyvuogiu aliejus geras. zodziu, viskas su tuo muilu tikriausiai ok smile.gif
gal tik kiek brangokas.. smile.gif pas mus maciau po £4-5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 10 spalio 2009 - 00:51
QUOTE(rutuk @ 2009 10 09, 21:00)
As visai nieko pries toki "muilo gaminimo" virusa pasigaut, trumpam  smile.gif  Be to kadangi neesu azartiskas zmogus tai nemanau kad labai isitraukciau i ta veikla  ax.gif 
Receptuko tai labai noreciau  thumbup.gif  jei gali i az, jei gali tai ir viesai, gal dar kuria sugundysiu  blush2.gif
Ir dar butu idomu suzinot kur tu sarmo (bazes) perki muilams  smile.gif  Jau paziurejau kad noreciau kokiu dziovintu medetku ziedlapiu ar ko panasiai isidet  biggrin.gif

Dar nuomones norejau paklaust: kuris bazinis aliejus yra "lengviausias". Manes pazystami klausinejo koki bazini alieju galetu susipilt i purskiama buteliuka  g.gif  Man atrodo is lengvesniu migdolu aliejus? Kas dar?


paprasto recepto pvz:
kokoso a 300g
palmiu a 300g
alyvuogiu a 400g
distil vandens 380g
natrio sarmo 144g

as sarma perku uk, bet ji nesius i kitas salis. reiketu pirkti lt.
medetkos islieka geltonos muile, grazu drinks_cheers.gif bet man nepatinka tokios siuksles maudantis biggrin.gif cia jau skonio reikalas. nieko daugiau jos muilui nepriduos, tik idomumo isvaizdai.

pirmoj vietoj, kaip ten bebutu, yra saugumas. pats procesas yra zalingas sveikatai (net garai, kuriuos ikvepi, jau nekalbant apie tai, aks butu jei natrio sarmas patektu ant kuno, ar i akis. esu skaicius apie istorija, kai praktiskai apako mazytis vaikas, mamai gaminant muila). rasau geltonai todel, kad liudna ir nemalonu, o ne todel kad nesvarbu.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 00:43)
gal tik kiek brangokas.. smile.gif pas mus maciau po £4-5.


labai įdomu skaityti 4u.gif

dėl šito sutinku 100 proc., bet kad daug kas Lietuvoje labai pabrangsta sad.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 10, 00:26)
Išvada: mano pieštukas ne naudingas, bet ir nekeliantis sveikatai pavojaus, tai gal visgi pasiliksiu jam ištikima assa.gif


na bet ir drąsi tongue.gif Aš savo mylimiausių šešėlių dėl natūralumo atsisakiau ir nieko rolleyes.gif Suradau kitų mielų ir gražių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 10, 07:51)
labai įdomu skaityti  4u.gif

dėl šito sutinku 100 proc., bet kad daug kas Lietuvoje labai pabrangsta sad.gif
Papildyta:
na bet ir drąsi tongue.gif Aš savo mylimiausių šešėlių dėl natūralumo atsisakiau ir nieko  rolleyes.gif Suradau kitų mielų ir gražių biggrin.gif

Katuti, bet tik tie du mineralai ir užkliuvo, visa kita svarbiausia, kad negrėsminga, o pamaitinti antakius ir blakstienas jau ir be pieštuko rasiu kuo irnesakyk.gif
Dėkui už naudingą nuorodą 4u.gif
Beje mano šešėlių taip pat sudėtis domintų, bes dėžutės seniausiai išmestos mastau.gif Jaučiu pardėse reikia būtent tokius pat susirasti ir persirašyti sudėtį hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 spalio 2009 - 11:16
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 10, 01:09)
paprasto recepto pvz:
kokoso a 300g
palmiu a 300g
alyvuogiu a 400g
distil vandens 380g
natrio sarmo 144g

as sarma perku uk, bet ji nesius i kitas salis. reiketu pirkti lt.
medetkos islieka geltonos muile, grazu  drinks_cheers.gif bet man nepatinka tokios siuksles maudantis  biggrin.gif cia jau skonio reikalas. nieko daugiau jos muilui nepriduos, tik idomumo isvaizdai.

pirmoj vietoj, kaip ten bebutu, yra saugumas. pats procesas yra zalingas sveikatai (net garai, kuriuos ikvepi, jau nekalbant apie tai, aks butu jei natrio sarmas patektu ant kuno, ar i akis. esu skaicius apie istorija, kai praktiskai apako mazytis vaikas, mamai gaminant muila). rasau geltonai todel, kad liudna ir nemalonu, o ne todel kad nesvarbu.


notworthy.gif Aciu uz receptuka, reiks pabandyt.
As gyvenu UK tai man nebutu problemu su siuntimu ar pirkimu internetu mirksiukas.gif
As buciau atsargi virdama muila mirksiukas.gif
Atsakyti