Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*didi* @ 2009 12 04, 13:29)
paprasta ir grazu wub.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Pati tobuliausia forma, pats geriausias ilgis, ir labai paprasta, nuostabiau nebūna.
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2009 11 20, 14:22)
pas mane vestuvese dominuojanti spalva bus lasisine smile.gif

biggrin.gif si spalva vadinasi - KORALO . Lasisine labai jau juokingai skamba lotuliukas.gif net nesugalvociau taip pavadint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*didi* @ 2009 12 04, 15:29)
paprasta ir grazu wub.gif

man dar keliais mm per ilgi ir siek tiek bukesni kad butu tai butu thumbup.gif nepatinka man ilgi nagai nei priauginti nei naturalus, labai nehigieniskai atrodo, "kanopos" kaip as vadinu biggrin.gif
nieko nenorejau izeisti ax.gif
Atsakyti
Tikuosi nesupyksit kad naujoke isikis blush2.gif
Priauginti naguciai gali atrodyti visai naturaliai 4u.gif
Savo dienai ruosiuosi uzsideti gelio ant savo naturalaus nagucio, kad butu galima pakoreguot lengviau ir forma ir ilgi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte4you @ 2009 12 08, 01:31)
Tikuosi nesupyksit kad naujoke isikis  blush2.gif
Priauginti naguciai gali atrodyti visai naturaliai  4u.gif 
Savo dienai ruosiuosi uzsideti gelio ant savo naturalaus nagucio, kad butu galima pakoreguot lengviau ir forma ir ilgi...  ax.gif

taip, gelio sluoksniuka galima uzpilti ant savo nago, plonai kad naturaliai atrodytu, tada nago pavirsius lygus grazus buna ir visoks nagu lakas labai graziai dengiasi ant jo ir ilgai laikosi thumbup.gif bet irgi paskui vis reikia pakoreguot atauginejimus.
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 12 04, 15:29)
paprasta ir grazu wub.gif

drinks_cheers.gif idealau wub.gif
Atsakyti
Man irgi vestuvėms pats gražiausias prancūziškas manikiūras ir kai nagučiai nelabai ilgi - tokie su saiku. Prie visko dera, elegantiškai atrodo, manau, kad su tokiais niekada neprašausit pro šalį.
Atsakyti
QUOTE(ievuzhe_d @ 2009 12 15, 21:39)
Man irgi vestuvėms pats gražiausias prancūziškas manikiūras ir kai nagučiai nelabai ilgi - tokie su saiku. Prie visko dera, elegantiškai atrodo, manau, kad su tokiais niekada neprašausit pro šalį.

drinks_cheers.gif
Man tai baisiausias vaizdas kai visko per daug. Šukuosenos tortinės, suknelė blizganti ir daug dekoruota, nuometas ilgiausias, makiažas irgi nemažas, dar nagai dekoruoti visokiais svarovskiais ir gėlem, dar batai blizga doh.gif lotuliukas.gif O jau apie mašinas, namus ir visa kita nekalbu.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 12 15, 22:54)
drinks_cheers.gif
Man tai baisiausias vaizdas kai visko per daug. Šukuosenos tortinės, suknelė blizganti ir daug dekoruota, nuometas ilgiausias, makiažas irgi nemažas, dar nagai dekoruoti visokiais svarovskiais ir gėlem, dar batai blizga doh.gif  lotuliukas.gif O jau apie mašinas, namus ir visa kita nekalbu.


Pritariu visiškai. Jau geriau kažko mažiau, negu nors truputį per daug. Tai liečia viską: pradedant nuo to pačio manikiūro ir baigiant vestuviniu tortu:)
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 12 15, 23:54)
drinks_cheers.gif
Man tai baisiausias vaizdas kai visko per daug. Šukuosenos tortinės, suknelė blizganti ir daug dekoruota, nuometas ilgiausias, makiažas irgi nemažas, dar nagai dekoruoti visokiais svarovskiais ir gėlem, dar batai blizga doh.gif  lotuliukas.gif O jau apie mašinas, namus ir visa kita nekalbu.


lotuliukas.gif bet kiek daug salonuose tokiu blizganciu sukneliu doh.gif man tokiu nemazai rode kai kuriuose salonuose. gali buti didele paklausa ju lotuliukas.gif
Viskas negrazu, kad nenaturalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2009 12 18, 20:45)
lotuliukas.gif bet kiek daug salonuose tokiu blizganciu sukneliu doh.gif  man tokiu nemazai rode kai kuriuose salonuose. gali buti didele paklausa ju lotuliukas.gif
Viskas negrazu, kad nenaturalu 4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Na, o aš tai griežtai. Ateinu ir sakau: noriu to ir to. Turit? Ne? tai nieko ir nesiūlykit. Apsisuku ir einu. thumbup.gif Nes jau buvo man kartą kai reikėjo gelsvos arba auksinės suknelės, nes tokiios norėjo nuotaka ir prie mano batelių tiko. O ji man kiša žalią, mėlyną, sakydama: koks skirtumas, juk ilga, batų nesimatys. doh.gif Apsisukau ir nieko nesakius išėjau. Ką ir kalbėti.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 12 19, 16:51)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Na, o aš tai griežtai. Ateinu ir sakau: noriu to ir to. Turit? Ne? tai nieko ir nesiūlykit. Apsisuku ir einu. thumbup.gif Nes jau buvo man kartą kai reikėjo gelsvos arba auksinės suknelės, nes tokiios norėjo nuotaka ir prie mano batelių tiko. O ji man kiša žalią, mėlyną, sakydama: koks skirtumas, juk ilga, batų nesimatys. doh.gif Apsisukau ir nieko nesakius išėjau. Ką ir kalbėti.


Man panasiai buvo kai su pamergem nuvaziavom ieskoti pamergiu sukneliu. sakom norim ilgu ir zaliu, tai pradejo rodyti zydras, geltonas, trumpas, pusilges doh.gif o kitam salone as matavausi vestuvine suknele ir sakau, kad ji kazkokia ne balta g.gif tai man salono darbuotoja atsake, kad koks skirtumas kad ne balta, juk vistiek ta diena busi pati graziausia doh.gif vos nenukritau isgirdus toki pasakyma blink.gif nusivilkau ta suknele isejau smile.gif
Atsakyti
Man nagus klijavo. Graziai sutvarke, tikrai nesimate, kad ne mano. Prancuziskas manikiuras, ir ant abieju ranku po viena naga puosta kukliom gelytem.
Tik patarimas toms, kurios nenesioja ilgu nagu, jausmas kai priklijuoja nagus is pradziu, kol nepripranti, buna nekoks, ir jauciasi, kad ant pirstu kazkas yra. Ir ranku judesiai tampa kazkokie nenaturalus, kai ka nors paimt reikia. Pati su tuo susiduriau blush2.gif .
Atsakyti