Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*GUCCI* @ 2009 11 14, 17:14)
Man ilgi naguciai yra lb grazu thumbup.gif  o jei ne kiekviena gali juos tureti naturalius, tai prisiaugina. As pries vestuves turejau visus ilgus nagus, bet bute daremes remonta ir man puse ju nuluzo, nors buvau ir su pirstinem verysad.gif  tai puse naguciu buvo mano, puse priaugintu  smile.gif
Ikelsiu savo naguciu foto, bet gaila, neturiu tokios foto, kur butu grynai nufotografuotos rankos... verysad.gif  tai idesiu, kur matosi tik nykstys, nes visi kiti naguciai yra identiski tam smile.gif

Mano naguciai

Nuotrauka, pagal kuria dare manikiura



Grazus naguciai bigsmile.gif Bet mano tikrai daug ilgesni. Nesioju juos tokius jau tikrai daugiau nei koki 10 metu, dar mokykloje juos pradejau auginti nail.gif
Labai ilgai turejau naturalius, tik atsibodo, kad nuluzus vienam, reikia visus nukirpti ir auginti is naujo doh.gif Todel jau kelis metus turiu priaugintus. Draugai pradzioje net nesuprato, kad priauginti rolleyes.gif

O kas liecia Gucci vestuviu tema, tai zalia spalva man nepatinka, bet va tas visas suderinimas tu akcentu tai tikrai patiko. Taip sakant, nepersistengta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2009 11 14, 19:52)
Grazus naguciai  bigsmile.gif  Bet mano tikrai daug ilgesni. Nesioju juos tokius jau tikrai daugiau nei koki 10 metu, dar mokykloje juos pradejau auginti  nail.gif
Labai ilgai turejau naturalius, tik atsibodo, kad nuluzus vienam, reikia visus nukirpti ir auginti is naujo  doh.gif  Todel jau kelis metus turiu priaugintus. Draugai pradzioje net nesuprato, kad priauginti  rolleyes.gif

O kas liecia Gucci vestuviu tema, tai zalia spalva man nepatinka, bet va tas visas suderinimas tu akcentu tai tikrai patiko. Taip sakant, nepersistengta  4u.gif


aciu uz komplimenta blush2.gif
Atsakyti
*GUCCI*, man tai jusu ziedai labai patiko thumbup.gif jei ne paslaptis, tai kur daretes ir kiek kainavo? tikrai labai labai grazus smile.gif Veidelis tavo tai labai matytas, is vienos mokyklos busim 4u.gif
pas mane vestuvese dominuojanti spalva bus lasisine smile.gif nors siule ir zalia, bet kazkaip kai pamaciau ta "lasisos" spalva ir kart pasakiau, kad tik tokia biggrin.gif
O naguciai pas mane tai naturalus ilgi, bet jauciu cia bus kaip visada, kai pries kokia nors svarbia svente, nuluzta puse nagu. Bet siaip man labai grazu kai naguciai buna puosti akrilinem gelytem, su svarovskiukais ir pan. aisku neperkrautai, bet taip skoningai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2009 11 20, 14:22)
*GUCCI*, man tai jusu ziedai labai patiko  thumbup.gif  jei ne paslaptis, tai kur daretes ir kiek kainavo? tikrai labai labai grazus smile.gif Veidelis tavo tai labai matytas, is vienos mokyklos busim  4u.gif
pas mane vestuvese dominuojanti spalva bus lasisine smile.gif nors siule ir zalia, bet kazkaip kai pamaciau ta "lasisos" spalva ir kart pasakiau, kad tik tokia  biggrin.gif
O naguciai pas mane tai naturalus ilgi, bet jauciu cia bus kaip visada, kai pries kokia nors svarbia svente, nuluzta puse nagu. Bet siaip man labai grazu kai naguciai buna puosti akrilinem gelytem, su svarovskiukais ir pan. aisku neperkrautai, bet taip skoningai smile.gif


Daremes Ametiste, Sv. Gertrudos gatvej. kadangi auksa turejom savo, tai uz darbu sumokejom 300lt, tai gavosi vienas ziedas 150lt ir aisku plius deimantas smile.gif
Sakai is vienos mokyklos? g.gif gal savo varda parasytum ar kazka? smile.gif
Idomu kaip ta "lasisos" spalva atrodo.. cia lyg kazkas pan i persikine?
na as tu gelyciu nenorejau, nes nemaciau ne vieno grazaus pavyzdelio, todel nesiryzau ju darytis, o svarofskiukai, tai lb grazu... wub.gif
Atsakyti
man patys graziausi naguciai vestuvems
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2009 11 21, 15:06)
Daremes Ametiste, Sv. Gertrudos gatvej. kadangi auksa turejom savo, tai uz darbu sumokejom 300lt, tai gavosi vienas ziedas 150lt ir aisku plius deimantas smile.gif
Sakai is vienos mokyklos? g.gif  gal savo varda parasytum ar kazka? smile.gif
Idomu kaip ta "lasisos" spalva atrodo.. cia lyg kazkas pan i persikine?
na as tu gelyciu nenorejau, nes nemaciau ne vieno grazaus pavyzdelio, todel nesiryzau ju darytis, o svarofskiukai, tai lb grazu... wub.gif

As pas savo manikiuriste kai nueinu ir paprasau, kad tas akrilines gelytes uzdetu, tai paskui niekaip neatsigroziu biggrin.gif visokias spalvotas jas padaro, tai net nejauciu kai pradedu ziureti ir ziureti i tuos nagus 4u.gif biggrin.gif na mes savo aukso tai neturim, bet gal reiks nuvaziuot pasiklausinet del kainu. o siaip as vienais metais jaunesne uz tave, is B klases smile.gif
Atsakyti
user posted image

ikeliu savo nagucius, manau vestuvem tinkantys idealiai, ilgai buvau su naturaliais, bet atsibodo su jais vargt nors ir labai stiprus buvo, nusprendziau susitvirtint geliu, prasiilginau nago plokstele ir prancuziska pasidariau... manau neblogas pvz irodyt , kad padenti naguciai viena ar kita priemone nebutinai turi buti ilgi, kaip yra taip namanciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2009 11 21, 19:51)
As pas savo manikiuriste kai nueinu ir paprasau, kad tas akrilines gelytes uzdetu, tai paskui niekaip neatsigroziu  biggrin.gif  visokias spalvotas jas padaro, tai net nejauciu kai pradedu ziureti ir ziureti i tuos nagus  4u.gif  biggrin.gif  na mes savo aukso tai neturim, bet gal reiks nuvaziuot pasiklausinet del kainu. o siaip as vienais metais jaunesne uz tave, is B klases smile.gif


Tiek metu praejo, kad net nebepamenu kas mokesi toj B klasej... blush2.gif Pala, o gal tavo klasej mokesi Inga? doh.gif
Tai moka tos manikiuristes padaryti tas gelytes, bet ant savo nagu nebandziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2009 11 21, 19:36)
user posted image

ikeliu savo nagucius, manau vestuvem tinkantys idealiai, ilgai buvau su naturaliais, bet atsibodo su jais vargt nors ir labai stiprus buvo, nusprendziau susitvirtint geliu, prasiilginau nago plokstele ir prancuziska pasidariau... manau neblogas pvz irodyt , kad padenti naguciai viena ar kita priemone nebutinai turi buti ilgi, kaip yra taip namanciu  4u.gif

wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man visokios gelytes ir deimantukai "barbe" dvelkia blush2.gif as uz naturaluma: blizgesys, matinis atspalvis, prancuziskas manikiuras ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 23:28)


Lb jau neneturaliai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2009 11 21, 17:36)

paprasta ir grazu wub.gif
Atsakyti