Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Čia šiaip, ką užmačiau internete. smile.gif
Paskutiniai labai gražios formos ir labai netūraliai atrodo.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Dieter, o man paskutiniai nors ir naturaliai atrodo,taciau nelbai grazus.nei nago forma,nei kaip isdazyta unsure.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 11 06, 20:34)
Dieter, o man paskutiniai nors ir naturaliai atrodo,taciau nelbai grazus.nei nago forma,nei kaip isdazyta unsure.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif

Piešinys man irgi nepatinka. tačiau nago forma simpatiška man, nes aš negaliu pakęsti kvadratinių ir labai smailių, man tai neestetiška ir iškart matyti, kad nenatūralu. Gražiausia man migdolas ir natūraliausia, o ši suapvalinta geriau nei visai kvadratas. Čia irgi tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2009 11 04, 13:28)
uzaugo grazus naguciai - man ilgio pakako. atrode taip: (gelytes buvo ir ant nykscio  wub.gif )

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 06, 19:53)
Piešinys man irgi nepatinka. tačiau nago forma simpatiška man, nes aš negaliu pakęsti kvadratinių ir labai smailių, man tai neestetiška ir iškart matyti, kad nenatūralu. Gražiausia man migdolas ir natūraliausia, o ši suapvalinta geriau nei visai kvadratas. Čia irgi tik mano nuomonė.

na tiesa,jog kvadratiniai atrodo labai nenaturaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ne vieni nepatiko, azkokie nevestuviniai manikiurai. Mano buvo prancuziskas, su blizganciais akmenukais ant kaires ir desines ranku pirsciuku, kur dejos suzadetuviu ir vestuvinis ziedai. Atrode paprastai, bet labai graziai wink.gif
Atsakyti
Na ka, apziurejau ir as manikiurus. Siaip man patiko beveik viskas.
Bet va, jei jums matytose nuotraukytese nagai atrodo per ilgi, tai pamaciusios mano nagus gautumete infarkta blink.gif Jie tikrai daug ilgesni...
Gal vis tik yra dar tokiu, kurios turi ilgus nagucius ir galetu parodyti savo vestuvinius manikiurus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2009 11 13, 16:22)
Na ka, apziurejau ir as manikiurus. Siaip man patiko beveik viskas.
Bet va, jei jums matytose nuotraukytese nagai atrodo per ilgi, tai pamaciusios mano nagus gautumete infarkta  blink.gif Jie tikrai daug ilgesni...
Gal vis tik yra dar tokiu, kurios turi ilgus nagucius ir galetu parodyti savo vestuvinius manikiurus?  mirksiukas.gif


Man ilgi naguciai yra lb grazu thumbup.gif o jei ne kiekviena gali juos tureti naturalius, tai prisiaugina. As pries vestuves turejau visus ilgus nagus, bet bute daremes remonta ir man puse ju nuluzo, nors buvau ir su pirstinem verysad.gif tai puse naguciu buvo mano, puse priaugintu smile.gif
Ikelsiu savo naguciu foto, bet gaila, neturiu tokios foto, kur butu grynai nufotografuotos rankos... verysad.gif tai idesiu, kur matosi tik nykstys, nes visi kiti naguciai yra identiski tam smile.gif

Mano naguciai

Nuotrauka, pagal kuria dare manikiura

Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2009 11 14, 16:14)
Man ilgi naguciai yra lb grazu thumbup.gif  o jei ne kiekviena gali juos tureti naturalius, tai prisiaugina. As pries vestuves turejau visus ilgus nagus, bet bute daremes remonta ir man puse ju nuluzo, nors buvau ir su pirstinem verysad.gif  tai puse naguciu buvo mano, puse priaugintu  smile.gif
Ikelsiu savo naguciu foto, bet gaila, neturiu tokios foto, kur butu grynai nufotografuotos rankos... verysad.gif  tai idesiu, kur matosi tik nykstys, nes visi kiti naguciai yra identiski tam smile.gif

Mano naguciai

Nuotrauka, pagal kuria dare manikiura

Aš čia nevisai į tą temą, bet visgi. smile.gif Neatsispyriau pažiūrėt daugiau jūsų nuotraukyčių. Labai gražu, kad akcentai buvo žali. thumbup.gif wub.gif Toks visų vestuvių vientisumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 14, 18:27)
Aš čia nevisai į tą temą, bet visgi. smile.gif Neatsispyriau pažiūrėt daugiau jūsų nuotraukyčių. Labai gražu, kad akcentai buvo žali. thumbup.gif  wub.gif Toks visų vestuvių vientisumas thumbup.gif


Aciu lb uz kompilmenta blush2.gif na ums su vyru lb patinka zalia spalvyte, todel ji visur ir dominavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2009 11 14, 16:28)
Aciu lb uz kompilmenta blush2.gif  na ums su vyru lb patinka zalia spalvyte, todel ji visur ir dominavo smile.gif

Ir aš ją mėgstu, tačiau ne visus atspalvius. Bet ši, laba graži. Būna tokia graži karališka mėlyna (kaip pas povą plunksnos) ir ši žalia tokia pat (ir povas tokių turi). Tai tokios man pačios gražiausios. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 14, 18:32)
Ir aš ją mėgstu, tačiau ne visus atspalvius. Bet ši, laba graži. Būna tokia graži karališka mėlyna (kaip pas povą plunksnos) ir ši žalia tokia pat (ir povas tokių turi). Tai tokios man pačios gražiausios. wub.gif  thumbup.gif


zn ta melyna spalvyte, ji tikrai lb grazi irgi. Maciau cia foto kazkur buvo ikelta su tokiom melynom ilgom vienodom suknytem. Atrode irgi fantastiskai graziai thumbup.gif
Atsakyti