Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 01:13)
bet uztat graziai kaip atrodo vyro nagai  thumbup.gif


drinks_cheers.gif tikrai dailus bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
visos pavaret ant mano nagu lotuliukas.gif viena kita pasake kad visai nieko 4u.gif
O vyro tai tikrai grazus, nuvedziau pas savo manikiurininke, tai sako, ko atejai, tau nieko nereikia daryti thumbup.gif tai tik odeles nukarpe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 14:48)
visos pavaret ant mano nagu  lotuliukas.gif  viena kita pasake kad visai nieko  4u.gif
O vyro tai tikrai grazus, nuvedziau pas savo manikiurininke, tai sako, ko atejai, tau nieko nereikia daryti  thumbup.gif  tai tik odeles nukarpe  blush2.gif


saunuolis, kad taviskis tokiems dalykams pasirase thumbup.gif nes maniskis sako, kad tai moteriska ir jis tikrai tokiu dalyku nesidarys sau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 13:48)
visos pavaret ant mano nagu  lotuliukas.gif  viena kita pasake kad visai nieko  4u.gif
O vyro tai tikrai grazus, nuvedziau pas savo manikiurininke, tai sako, ko atejai, tau nieko nereikia daryti  thumbup.gif  tai tik odeles nukarpe  blush2.gif


man tai jusu naguciai visai nieko, bet tik jusu nagu ilgiui prancuziskam manikiurui gal siek tiek per storai baltasis galiukas uzvarytas, del to ir ta forma nekaip atrodo g.gif bet siaip tai man grazus vidutinio ilgumo, tvarkingi naguciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 21, 14:05)
saunuolis, kad taviskis tokiems dalykams pasirase thumbup.gif  nes maniskis sako, kad tai moteriska ir jis tikrai tokiu dalyku nesidarys sau doh.gif


Jei atvirai, tai ir pedikiura sakiau daryti blush2.gif bet pedos grazesnes nei rankos, ir manikiurininke nieko nedare lotuliukas.gif
Jis pats norejo graziai atrodyti, tik ta diena pasirase, daugiau sake neis, nebent per sidabrines vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 15:35)
Jei atvirai, tai ir pedikiura sakiau daryti  blush2.gif  bet pedos grazesnes nei rankos, ir manikiurininke nieko nedare  lotuliukas.gif
Jis pats norejo graziai atrodyti, tik ta diena pasirase, daugiau sake neis, nebent per sidabrines vestuves  lotuliukas.gif


na bet vistiek saunuolis taviskis mirksiukas.gif thumbup.gif mansiksi tai nzn kas turetu nutikti, kas nueiti pasidaryti manikiura lotuliukas.gif o ir niekas jo negrimavo, nes irgi nepasirase lotuliukas.gif tik plaukus tai leido pasukuoti, daugiau nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 21, 14:12)
man tai jusu naguciai visai nieko, bet tik jusu nagu ilgiui prancuziskam manikiurui gal siek tiek per storai baltasis galiukas uzvarytas, del to ir ta forma nekaip atrodo g.gif  bet siaip tai man grazus vidutinio ilgumo, tvarkingi naguciai wub.gif


Aciu 4u.gif kaip padare taip, man buvo pirmas kartas pas manikiurininke ir pirmas ne pacios darytas prancuziskas manikiuras, tad as buvau laabai patenkinta ir jauciausi grazi. wub.gif Ir kai prie juros basa laksciau, matesi pedikiuras, tai net skraidziau is dziaugsmo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 21, 14:37)
na bet vistiek saunuolis taviskis mirksiukas.gif  thumbup.gif  mansiksi tai nzn kas turetu nutikti, kas nueiti pasidaryti manikiura lotuliukas.gif  o ir niekas jo negrimavo, nes irgi nepasirase lotuliukas.gif  tik plaukus tai leido pasukuoti, daugiau nieko lotuliukas.gif


ot koks lotuliukas.gif del grimo maniskis irgi nesutiko, tas pats fotografas vaiko krikstynas fotografavo, tai veidus nuslifavo, tai sako kam reikia marskinius tepti ruda kose, jei nuvalys ir si karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 15:40)
ot koks  lotuliukas.gif  del grimo maniskis irgi nesutiko, tas pats fotografas vaiko krikstynas fotografavo, tai veidus nuslifavo, tai sako kam reikia marskinius tepti ruda kose, jei nuvalys ir si karta  lotuliukas.gif


thumbup.gif na tokie tie musu vyrai, nenori jokiu grimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 21, 12:37)
na bet vistiek saunuolis taviskis mirksiukas.gif  thumbup.gif  mansiksi tai nzn kas turetu nutikti, kas nueiti pasidaryti manikiura lotuliukas.gif  o ir niekas jo negrimavo, nes irgi nepasirase lotuliukas.gif  tik plaukus tai leido pasukuoti, daugiau nieko lotuliukas.gif

Va maniskis jauciu ant grimo kokio tai irgi nepasirasytu biggrin.gif Bet nagus tai jei jau netycia as per svaaite nesutvarkau, tai pats imasi dildes lotuliukas.gif Jau nesneku apie sukuosena doh.gif As visad i baliu issiruosiu pirma, o tada laukiu ir klausausi jo "kaip nieko nera ka apsirengti" ir "kaip plaukai negraziai stovi" lotuliukas.gif Kartais erzina, bet jau pripratau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 14:40)
Aciu  4u.gif  kaip padare taip, man buvo pirmas kartas pas manikiurininke ir pirmas ne pacios darytas prancuziskas manikiuras, tad as buvau laabai patenkinta ir jauciausi grazi.  wub.gif  Ir kai prie juros basa laksciau, matesi pedikiuras, tai net skraidziau is dziaugsmo  lotuliukas.gif


Na, jeigu pirmą kartą pas manikiūrininkę tai iš viso tada rezultatas puikus mirksiukas.gif o kuo toliau tuo rezultatas gerės, nes pati vis turėsite prie ko prikibti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 17:09)
Va maniskis jauciu ant grimo kokio tai irgi nepasirasytu  biggrin.gif Bet nagus tai jei jau netycia as per svaaite nesutvarkau, tai pats imasi dildes  lotuliukas.gif Jau nesneku apie sukuosena  doh.gif As visad i baliu issiruosiu pirma, o tada laukiu ir klausausi jo "kaip nieko nera ka apsirengti" ir "kaip plaukai negraziai stovi"  lotuliukas.gif Kartais erzina, bet jau pripratau  cool.gif


tai jis nusikerpa namus ir nusidildina, kad butu svelnus ir tiek.. jokiu odeliu karpymu schmoll.gif o jusu vyras tai juokingas thumbup.gif mat nera ka apirengti, cia moteru toks pasakymas turi buti, as visada neturiu ka apsirengti, o maniskis visada randa ka is spintos issitraukti lotuliukas.gif kokie tie musu vyrai skirtingi lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 22, 12:39)
tai jis nusikerpa namus ir nusidildina, kad butu svelnus ir tiek.. jokiu odeliu karpymu schmoll.gif  o jusu vyras tai juokingas thumbup.gif  mat nera ka apirengti, cia moteru toks pasakymas turi buti, as visada neturiu ka apsirengti, o maniskis visada randa ka is spintos issitraukti lotuliukas.gif kokie tie musu vyrai skirtingi lotuliukas.gif  bigsmile.gif

Na jo, cia jau tikrai 4u.gif CIa ne i tema, bet labai geras posakis:

Kai moteris sako,kad nera ko apsirengti - tai reiskia, jog nera nieko naujo. Kai vyras sako, kad nera ko apsirengti - reiskia nera nieko svaraus biggrin.gif

Na is tikruju taip ir yra lotuliukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 00:13)
Man tai tokie nelabai, jau per daug tu gelyciu visam vaizde  blush2.gif Paprasta prancuziskas tikrai graziau  thumbup.gif

Man irgi nelabai patiko del tu gelyciu blush2.gif As kazkaip is vis nemegstu visokiu gelyciu ant nagu, vaikiskai atrodo,bent jau man 4u.gif

As savo vestuvems uz nuvalkiota prancuziska lotuliukas.gif
Atsakyti