Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 07, 23:21)
Nepulsiu gincytis, nes tema ne apie tai blush2.gif  ir kaip bebutu mano nuomones niekas nepakeis  4u.gif


drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 21:37)
Vestuvems daromas ir pedikiuras, o man jis labai jau  wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image



Super pedikiūras thumbup.gif - ir aš tokio noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 09 08, 19:52)
Super pedikiūras thumbup.gif  - ir aš tokio noriu blush2.gif


man tai atrodo, kad priklijuoti tie nagai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 08, 17:53)
man tai atrodo, kad priklijuoti tie nagai g.gif



O man atrodo nagai labai daliai "išlyginti" ir nagų lakas dailiai užteptas smile.gif bet jau kaip nenorėčiau su priklijuotais būti, man jie atrodo tuoj ims ir nukris schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilytte @ 2010 09 03, 12:40)
laba dienele, skaiciau jusu temele, idomiai diskutuojat. Sutinku,kad grazus prancuziskas manikiuras tinka vestuvems. bet tikrai galima ir ne tik jy pasidaryti vestuviu diena. yra ivairiausiu graziu formu ir kiekvienai pasirinkti brezini biggrin.gif
Cia siaip nuotraukyte naguciu, drauge tiesiog mestelejo savo naguciu nuotrauka.. gal kam ideja bus  mirksiukas.gif nebutinai vestuvems  biggrin.gif  aisku nera visiskai baigti, reikia paskutinio potepio permatomo lako  mirksiukas.gif
user posted image

oj kaip negražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 09 08, 19:28)
oj kaip negražu schmoll.gif


o man gražu . . . g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 09 08, 21:28)
oj kaip negražu schmoll.gif


nagu forma gal ir nelb grazi, bet pats manikiuras tai puse velnio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 08, 19:53)
man tai atrodo, kad priklijuoti tie nagai g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 09 08, 20:28)
oj kaip negražu schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.grozionam.../935962_med.jpg

http://www.singapore...celebrity01.jpg

nieko visai wub.gif galvoju apie tokius... arba paprastą prancūzišką su keliais sidabriukais ax.gif wub.gif
Atsakyti
As kadangi prancuzisko manikiuro gerbeja, tai savo sventei dariausi labai paprastuti prancuziska ir panages dali nuo viso nago skyre auksine juostele ax.gif . Tvarkingai taip atrode ir gerai labai jauciausi 4u.gif . o pagiriant save ir manikiurininke lotuliukas.gif pasakysiu, kad ir dabar dar visai super atrodo, nors mano svente jau savaite su trupuciu kaip praejo thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra cia tekejusiu su ne prancuzisku manikiuru o tarkim raudonais nagais? Cia siaip idomu pasidare lotuliukas.gif
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 09 20, 17:44)

Man tai tokie nelabai, jau per daug tu gelyciu visam vaizde blush2.gif Paprasta prancuziskas tikrai graziau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jolli513 @ 2010 09 20, 19:26)
As kadangi prancuzisko manikiuro gerbeja, tai savo sventei dariausi labai paprastuti prancuziska ir panages dali nuo viso nago skyre auksine juostele ax.gif . Tvarkingai taip atrode ir gerai labai jauciausi 4u.gif . o pagiriant save ir manikiurininke  lotuliukas.gif pasakysiu, kad ir dabar dar visai super atrodo, nors mano svente jau savaite su trupuciu kaip praejo thumbup.gif

As daznai sau toki manikiura darausi pati thumbup.gif O bej prancuziskas tikrai labai gerai ilgai laikosi thumbup.gif Atvargsti kol pasidarai, o po to minimum savaite gali dziaugtis ir ramiai gyventi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 08 29, 11:47)
Ir šiaip tokie nagai labai vulgariai atrodo, nu tikrai ne vestuviniai schmoll.gif

man irgi negrazu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 08 19, 09:06)

Labai neskoningas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 08 22, 15:07)
Mano kuklus manikiuras  4u.gif
user posted image user posted image

Man tai irgi siek tiek pati forma nepatinka, na matyt dle to, kad as pati ovaliai darausi ax.gif bet uztat graziai kaip atrodo vyro nagai thumbup.gif As tai pati MB nagus nuolat tvarkau lotuliukas.gif Biskuti nuleidziu kraujo profilaktiskai, kad ramesnis butu po to lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 13:49)

labai grazu thumbup.gif Kokia cia siaip spalva lako? As galvoju sau darytis prancuziska ir va toki virsutini sluoksni wub.gif
Atsakyti