Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 02, 22:47)
zn, kad ne viska mirksiukas.gif  bet jusu naguciu foto ypatingai kokybiska, tad matosi viskas taip kaip yra 4u.gif


Suprantu, kad ilgu pirstu savininkems kitaip atrodo trumpi naguciai, bet taip jau yra, kad maniskiai, trumpi, todel ir nagas atrodo keistos formos biggrin.gif nors man grazu kaip yra thumbup.gif O del vaikiskumo...manau sitas zodis netinkamas, reiktu paieskoti kito atitikmens g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 03, 12:44)
Suprantu, kad ilgu pirstu savininkems kitaip atrodo trumpi naguciai, bet taip jau yra, kad maniskiai, trumpi, todel ir nagas atrodo keistos formos  biggrin.gif  nors man grazu kaip yra  thumbup.gif  O del vaikiskumo...manau sitas zodis netinkamas, reiktu paieskoti kito atitikmens  g.gif


zinokit mano nagai tik per vestuves buvo ilgesni, buvau kazka idejusi foto, o siaip kasdienai jie tokio pat ilgio kaip jusiskiai, gal net dar trumpesni ir nulakuoti vien tik permatomu nagu laku, jie vistiek man kur kas graziau atrodo. nes pasikartosiu, man jusu nagu forma lb nepatinka, nes tikrai manikiuriste galejo is ju kazka graziai pagaminti, juo labiau, kad nera jie lb trumpi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 22, 17:07)
Mano kuklus manikiuras  4u.gif


Dailu, tik man gražiau būtų be blizgučių.

QUOTE(pim @ 2010 08 28, 16:53)
Nuotaka prisiauginusi nagus dieną prieš vestuves sakė, kad per ceremoniją pametė žiedą ant žemės, nes nesugrabaliojo jo unsure.gif


Labai neskoninga.
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 09 04, 09:57)
Labai neskoninga.

Man tai is vis priklijuoti nagai (taip as juos vadinu) yra negrazu ir neskoninga doh.gif Mano akiai zymiai mieliau atrodo, kad ir trumpuciai, bet sutvarkyti ir naturalus naguciai 4u.gif man plasmasiniu per prievarta niekas neuzdetu,o ypac vestuvems doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 05, 13:03)
Man tai is vis priklijuoti nagai (taip as juos vadinu) yra negrazu ir neskoninga doh.gif  Mano akiai zymiai mieliau atrodo, kad ir trumpuciai, bet sutvarkyti ir naturalus naguciai 4u.gif  man plasmasiniu per prievarta niekas neuzdetu,o ypac vestuvems doh.gif  blush2.gif


o is kur zn jog jie plastmasiniai? jei gerai ir tvarkingai priauginti, tai nesimato juk smile.gif o ir ilgis jei pasirinktas naturaus, tai tik is arti apziurejus galima itarti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 05, 12:34)
o is kur zn jog jie plastmasiniai? jei gerai ir tvarkingai priauginti, tai nesimato juk smile.gif  o ir ilgis jei pasirinktas naturaus, tai tik is arti apziurejus galima itarti mirksiukas.gif

Man dar neteko matyti tokiu priaugintu nagu,kad nesimatytu, vistiek naturalus nagai skiriasi nuo dirbtiniu ir niekas man to nepasleps blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 05, 12:03)
Man tai is vis priklijuoti nagai (taip as juos vadinu) yra negrazu ir neskoninga doh.gif

drinks_cheers.gif
gražu tai, kas natūralu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 05, 15:44)
drinks_cheers.gif
gražu tai, kas natūralu biggrin.gif

Taip thumbup.gif ir si taisykle man galioja beveik visur, ne tik nagams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 05, 16:28)
Man dar neteko matyti tokiu priaugintu nagu,kad nesimatytu, vistiek naturalus nagai skiriasi nuo dirbtiniu ir niekas man to nepasleps blush2.gif


bet as turejau puse nagu savo ir puse priaugintu, bet jie niekuo kazkodel nesiskyre mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 06, 18:21)
bet as turejau puse nagu savo ir puse priaugintu, bet jie niekuo kazkodel nesiskyre mirksiukas.gif

Nepulsiu gincytis, nes tema ne apie tai blush2.gif ir kaip bebutu mano nuomones niekas nepakeis 4u.gif
Atsakyti
dėl skonio nesiginčyjama mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule0803 @ 2010 09 08, 01:24)
dėl skonio nesiginčyjama mirksiukas.gif  4u.gif

butent thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti