Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Nuotaka prisiauginusi nagus dieną prieš vestuves sakė, kad per ceremoniją pametė žiedą ant žemės, nes nesugrabaliojo jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 28, 17:53)
Nuotaka prisiauginusi nagus dieną prieš vestuves sakė, kad per ceremoniją pametė žiedą ant žemės, nes nesugrabaliojo jo unsure.gif


jei buvo tokia kvaila, kad prisiaugino paskutine diena tai ko tiketis, elgtis gi su ilgais nagais nemokejo. o siaip, ne i tema, tai labai negeras zenklas pamesti ka nors per ceremonija, o jau zieda tai visai unsure.gif . taip mano mociute sakydavo ax.gif
Atsakyti
laimucia, labai gražus manikiūras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 29, 12:38)
laimucia, labai gražus manikiūras    wub.gif


Dekui smile.gif Labai malonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 08 29, 00:58)
jei buvo tokia kvaila, kad prisiaugino paskutine diena tai ko tiketis, elgtis gi su ilgais nagais nemokejo. o siaip, ne i tema, tai labai negeras zenklas pamesti ka nors per ceremonija, o jau zieda tai visai unsure.gif . taip mano mociute sakydavo ax.gif

Ir šiaip tokie nagai labai vulgariai atrodo, nu tikrai ne vestuviniai schmoll.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(pim @ 2010 08 29, 14:47)
Ir šiaip tokie nagai labai vulgariai atrodo, nu tikrai ne vestuviniai schmoll.gif

Atsakyti
as jau po visko, paskutine savaite nagai nuluzinejo, tai buvau su trumpuciais, prancuzizkas manikiuras, to puosimo nedarem kur zadejom, nes ant trumpu nagu nesiziurejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 08 31, 15:42)
as jau po visko, paskutine savaite nagai nuluzinejo, tai buvau su trumpuciais, prancuzizkas manikiuras, to puosimo nedarem kur zadejom, nes ant trumpu nagu nesiziurejo schmoll.gif

O man prancuziskas visiskai be nieko pats graziausias wub.gif as zadu tik toki ir daryt,nors galeciau ir asiaugint nagus ilgus,greit auga,bet kerpu as juos pastoviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 08 21, 16:30)
tai, kad svarovskiai irgi pigūs akmenėliai smile.gif


zn kad pigus, bet uztat kokybiski mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 08 22, 18:07)
Mano kuklus manikiuras  4u.gif
user posted image user posted image


is anksto atsiprasau, bet man toks manikiuras tai kaip vaikiskas atrodo.. ta nagu forma tai doh.gif juk buna trumpu naguciu, bet dailios formos, o cia tai man tikrai nelb schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jolli513 @ 2010 08 29, 01:58)
jei buvo tokia kvaila, kad prisiaugino paskutine diena tai ko tiketis, elgtis gi su ilgais nagais nemokejo. o siaip, ne i tema, tai labai negeras zenklas pamesti ka nors per ceremonija, o jau zieda tai visai unsure.gif . taip mano mociute sakydavo ax.gif


ir as paskutine diena prisiauginau nagus, bet niekas man nekrito is ranku ir kuo puikiausiai viska sugraibaliojau thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 02, 22:43)
zn kad pigus, bet uztat kokybiski mirksiukas.gif
Papildyta:
is anksto atsiprasau, bet man toks manikiuras tai kaip vaikiskas atrodo.. ta nagu forma tai  doh.gif  juk buna trumpu naguciu, bet dailios formos, o cia tai man tikrai nelb schmoll.gif
Papildyta:
ir as paskutine diena prisiauginau nagus, bet niekas man nekrito is ranku ir kuo puikiausiai viska sugraibaliojau thumbup.gif  lotuliukas.gif


Aciu uz nuomone ax.gif bet nuotrauka dar ne viska perteikia
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 02, 23:45)
Aciu uz nuomone  ax.gif  bet nuotrauka dar ne viska perteikia


zn, kad ne viska mirksiukas.gif bet jusu naguciu foto ypatingai kokybiska, tad matosi viskas taip kaip yra 4u.gif
Atsakyti
laba dienele, skaiciau jusu temele, idomiai diskutuojat. Sutinku,kad grazus prancuziskas manikiuras tinka vestuvems. bet tikrai galima ir ne tik jy pasidaryti vestuviu diena. yra ivairiausiu graziu formu ir kiekvienai pasirinkti brezini biggrin.gif


Cia siaip nuotraukyte naguciu, drauge tiesiog mestelejo savo naguciu nuotrauka.. gal kam ideja bus mirksiukas.gif nebutinai vestuvems biggrin.gif aisku nera visiskai baigti, reikia paskutinio potepio permatomo lako mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti