Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 19:21)
Man irgi nepatiko, ne mano skonio blush2.gif


bet ziuriu cia sitame forume didzioji dalis nemegstanti blizguciu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis buvo kuklus prancuziskas su akutem 4u.gif Mano ilgiausi nagai, kokius esu turejusi lotuliukas.gif
man dar neleidzia nuotraukos ikelt, gal zinot per kur nuoroda galiu imest?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 20 rugpjūčio 2010 - 10:24
QUOTE(laimucia @ 2010 08 20, 12:23)
Maniskis buvo kuklus prancuziskas su akutem  4u.gif  Mano ilgiausi nagai, kokius esu turejusi  lotuliukas.gif


o gal nuotraukyte butu galima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 08 19, 12:06)

tikrai labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 20, 09:23)
Maniskis buvo kuklus prancuziskas su akutem  4u.gif  Mano ilgiausi nagai, kokius esu turejusi  lotuliukas.gif
man dar neleidzia nuotraukos ikelt, gal zinot per kur nuoroda galiu imest?

www.tinypic.com
nukopinti antra nuoroda
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 20, 11:21)
bet ziuriu cia sitame forume didzioji dalis nemegstanti blizguciu lotuliukas.gif  thumbup.gif

As tai esu visiska blizguciu priese lotuliukas.gif Negaliu ju pakesti niekur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 20, 23:42)
As tai esu visiska blizguciu priese lotuliukas.gif  Negaliu ju pakesti niekur doh.gif


na zn, tie blizguciai kazkur truputi visai graziai atrodo, bet kas per daug, tas nesveika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 21, 12:25)
na zn, tie blizguciai kazkur truputi visai graziai atrodo, bet kas per daug, tas nesveika lotuliukas.gif

Na taip sutinku,kartais visai grazu, bet man labai retai kur jie patinka,ypatingai ant batu negaliu pakest blizgalu lotuliukas.gif biggrin.gif Na,bet va progine suknele nusipirkau ir ten didziulis kaspinas yra,tai jis blizgiukais papuostais,tai grazu man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 21, 15:09)
Na taip sutinku,kartais visai grazu, bet man labai retai kur jie patinka,ypatingai ant batu negaliu pakest blizgalu lotuliukas.gif  biggrin.gif Na,bet va progine suknele nusipirkau ir ten didziulis kaspinas yra,tai jis blizgiukais papuostais,tai grazu man 4u.gif


man irgi nat batu blizguciai nepatinka lotuliukas.gif taip pat neturiu nei vienos blizguciais puostos sukneles ar palaidines, man jos kazkodel Gariunais trenkia ax.gif nes ten tokiu lb daug. bet tikrai, kai dbr pagalvoju, neturiu nei vieno tokiu rubo g.gif lotuliukas.gif bet kitos merginos tuos blizgucius prisitaiko skoningai ir nekrenta jie i aki kazkaip tai rolleyes.gif arba tie blizguciai buna ypatingai kokybiski, tokie kaip svarofskiai ar pan 4u.gif bet ziuriu mes jau krypstam nuo temos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 21, 15:35)
man irgi nat batu blizguciai nepatinka lotuliukas.gif taip pat neturiu nei vienos blizguciais puostos sukneles ar palaidines, man jos kazkodel Gariunais trenkia ax.gif nes ten tokiu lb daug. bet tikrai, kai dbr pagalvoju, neturiu nei vieno tokiu rubo g.gif  lotuliukas.gif  bet kitos merginos tuos blizgucius prisitaiko skoningai ir nekrenta jie i aki kazkaip tai rolleyes.gif arba tie blizguciai buna ypatingai kokybiski, tokie kaip svarofskiai ar pan 4u.gif bet ziuriu mes jau krypstam nuo temos ax.gif

tai, kad svarovskiai irgi pigūs akmenėliai smile.gif
Atsakyti
Mano kuklus manikiuras 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 22, 16:07)
Mano kuklus manikiuras  4u.gif


labai dailiai mirksiukas.gif
Atsakyti