Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

na, manau nesvarbu kokia tautybe, jei neturi zmogus skonio, tai neturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 08 09, 21:39)
na, manau nesvarbu kokia tautybe, jei neturi zmogus skonio, tai neturi 4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
et gaila, dabar neatrasiu to puslapio.. kur tikrai atsispindi tas 'rusiskas' stilius.. tik vieniem jis baisus, kitiems priimtinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 10, 17:57)
et gaila, dabar neatrasiu to puslapio.. kur tikrai atsispindi tas 'rusiskas' stilius.. tik vieniem jis baisus, kitiems priimtinas  ax.gif


man uzteko to puslapio, kur rusu makiaziste prikelusi savo darbu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 16:49)
deja, bet dazniausiu atveju taip jau sutampa  ax.gif  bent jau kiek susiduriau as

i tema:
maniskis 'manikiuras'  lotuliukas.gif  prasiau tik kad sutvarkytu nagus, padazytu neutraliu laku.. buvo ciki piki man

user posted image


pats dailiausias manikiuras smile.gif
Atsakyti
user posted image wub.gif
Atsakyti
SVEIKUTES..
Perskaiciau visa temike ir jei anksciau dar galvojau prisiaugint nagucius tai pamaciusi kaip is tiesu nuostabiai gali atrodyt kad ir trumpi bet naturalus naguciai..
Savo didziaja diena kalbejau su mergina kuri dare man pedikiura ir manikiura ji pasake jog ilgi naguciai jei jie priauginti tai tikrai atrodo nekaip...nu bet cia jau skonio reikalas...
Vienu zodziu as turejau savo trumpucius su prancuzisku ir buvai pati graziausia savo vyrui 4u.gif
Atsakyti
na, patikek, jus butumet buvusi graziausia savo vyrui su bet kokiu manikiuru, nes ta ivertina tik moterys, vyras tikrai to nepastebes smile.gif bet man paciai bus smagiau, tureti dailius nagucius, kaip manau ir jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monia21 @ 2010 08 13, 19:05)
SVEIKUTES..
Perskaiciau visa temike ir jei anksciau dar galvojau prisiaugint nagucius tai pamaciusi kaip is tiesu nuostabiai gali atrodyt kad ir trumpi bet naturalus naguciai..
Savo didziaja diena kalbejau su mergina kuri dare man pedikiura ir manikiura ji pasake jog ilgi naguciai jei jie priauginti tai tikrai atrodo nekaip...nu bet cia jau skonio reikalas...
Vienu zodziu as turejau savo trumpucius su prancuzisku ir buvai pati graziausia savo vyrui 4u.gif

svarbu, kad buvot patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monia21 @ 2010 08 13, 22:05)
SVEIKUTES..
Perskaiciau visa temike ir jei anksciau dar galvojau prisiaugint nagucius tai pamaciusi kaip is tiesu nuostabiai gali atrodyt kad ir trumpi bet naturalus naguciai..
Savo didziaja diena kalbejau su mergina kuri dare man pedikiura ir manikiura ji pasake jog ilgi naguciai jei jie priauginti tai tikrai atrodo nekaip...nu bet cia jau skonio reikalas...
Vienu zodziu as turejau savo trumpucius su prancuzisku ir buvai pati graziausia savo vyrui 4u.gif


jus savo vyrui butumete pati graziausia ir su ilgais nagais, nes vierai i nagus visai neziuri hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 14, 11:14)
jus savo vyrui butumete pati graziausia ir su ilgais nagais, nes vierai i nagus visai neziuri hihihi.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tikra tiesa... Aš savo gerokai atsiauginau ir lakavau prancūziškai...
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 08 14, 11:21)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  tikra tiesa... Aš savo gerokai atsiauginau ir lakavau prancūziškai...


o gal nuotraukele? ax.gif
Atsakyti