Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Stai cia siek tiek matosi mano vestuvinis manikiuras. Paprastas prancuziskas.Naguciai buvo trumpi, bet naturoj labai neblogai ziurejosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 05, 17:50)
Stai cia siek tiek matosi mano vestuvinis manikiuras. Paprastas prancuziskas.Naguciai buvo trumpi, bet naturoj labai neblogai ziurejosi  smile.gif


kuklu, bet tikrai lb grazu thumbup.gif
Atsakyti
O man paprastuciai patys graziausi! Kazkaip paskutiniu metu visiskai nepatinka visokie blizgalai ir t.t.... Pati rinkciausi paprasta prancuziska arba vienspalvi sviesu laka.
Vat pas rusaites forumuose, kiek maciau, ten visom manija su priklijuotais nagais ir dailem... Tai tokiu nuotaku prisiziurejau, kad... is didelio rasto, isejo is krasto.... Tas noras atrodyti pritrenkimai, daznai pakisa koja... suknele blizga, manikiuras/pedikiuras blizga,makiazas blizga,sukuosena blizga, bateliai blizga..... Ir viskas mirgu, margu....hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 13:39)
O man paprastuciai patys graziausi! Kazkaip paskutiniu metu visiskai nepatinka visokie blizgalai ir t.t.... Pati rinkciausi paprasta prancuziska arba vienspalvi sviesu laka.
Vat pas rusaites forumuose, kiek maciau, ten visom manija su priklijuotais nagais ir dailem... Tai tokiu nuotaku prisiziurejau, kad... is didelio rasto, isejo is krasto.... Tas noras atrodyti pritrenkimai, daznai pakisa koja... suknele blizga, manikiuras/pedikiuras blizga,makiazas blizga,sukuosena blizga, bateliai blizga..... Ir viskas mirgu, margu....hihihi.gif


drinks_cheers.gif as lygiai tokios pat nuomones thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 13:39)
O man paprastuciai patys graziausi! Kazkaip paskutiniu metu visiskai nepatinka visokie blizgalai ir t.t.... Pati rinkciausi paprasta prancuziska arba vienspalvi sviesu laka.
Vat pas rusaites forumuose, kiek maciau, ten visom manija su priklijuotais nagais ir dailem... Tai tokiu nuotaku prisiziurejau, kad... is didelio rasto, isejo is krasto.... Tas noras atrodyti pritrenkimai, daznai pakisa koja... suknele blizga, manikiuras/pedikiuras blizga,makiazas blizga,sukuosena blizga, bateliai blizga..... Ir viskas mirgu, margu....hihihi.gif

drinks_cheers.gif mirgu margu ir man ne. bet turiu kita problema ar spesiu jei nagucius uzsilakuoti ryte nueiciau9 nu susitarus aisku), manikiura pasidarius pries diena ar dvi, nes as pati sales puosti vaziuosiu, tai sugadinti bijau, kazkaip pabraicytas lakas gal geriau jokio lako tada.
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 08 07, 12:15)
drinks_cheers.gif  mirgu margu ir man ne. bet turiu kita problema ar spesiu jei nagucius uzsilakuoti ryte nueiciau9 nu susitarus aisku), manikiura pasidarius pries diena ar dvi, nes as pati sales puosti vaziuosiu, tai sugadinti bijau, kazkaip pabraicytas lakas gal geriau jokio lako tada.


jei jus suspesit viska pasidaryti laiku, tai puiku thumbup.gif tik reikia kruopsciai laika suderinti visut ir geriausia, kad viskas butu viename salone, nes tarkim jums padaro manikiura ir kol viskas dziusta, tai daro sukuosena.. na kad nebutu jokiu pauziu... tai manau galima viska suspeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 05, 16:50)
Stai cia siek tiek matosi mano vestuvinis manikiuras. Paprastas prancuziskas.Naguciai buvo trumpi, bet naturoj labai neblogai ziurejosi  smile.gif
user posted image

Labai paprasta ir grazu mirksiukas.gif

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 06, 12:56)
drinks_cheers.gif as lygiai tokios pat nuomones thumbup.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Uzpraita savaitgali maciau dvejas vestuves, nu ir pasitaikyk tu man kaip tycia, abiejos prie baltojo tilto. Nuotaka su balta suknele, o pamerges su elektrinemis zaliomis suknelemis, ilgomis iki zemes, atrode doh.gif truksta zodziu... Bet abiejos poros buvo rusaites, girdejau kaip snekejo smile.gif Beskonybes virsune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 09, 01:26)
Labai paprasta ir grazu  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif Uzpraita savaitgali maciau dvejas vestuves, nu ir pasitaikyk tu man kaip tycia, abiejos prie baltojo tilto. Nuotaka su balta suknele, o pamerges su elektrinemis zaliomis suknelemis, ilgomis iki zemes, atrode  doh.gif truksta zodziu... Bet abiejos poros buvo rusaites, girdejau kaip snekejo smile.gif Beskonybes virsune doh.gif


Jei rusaites, tai jau beskonybes virsune???
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 08 09, 13:27)
Jei rusaites, tai jau beskonybes virsune???

deja, bet dazniausiu atveju taip jau sutampa ax.gif bent jau kiek susiduriau as

i tema:
maniskis 'manikiuras' lotuliukas.gif prasiau tik kad sutvarkytu nagus, padazytu neutraliu laku.. buvo ciki piki man

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 16:49)
deja, bet dazniausiu atveju taip jau sutampa  ax.gif  bent jau kiek susiduriau as

i tema:
maniskis 'manikiuras'  lotuliukas.gif  prasiau tik kad sutvarkytu nagus, padazytu neutraliu laku.. buvo ciki piki man

user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 09, 03:26)
Labai paprasta ir grazu  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif Uzpraita savaitgali maciau dvejas vestuves, nu ir pasitaikyk tu man kaip tycia, abiejos prie baltojo tilto. Nuotaka su balta suknele, o pamerges su elektrinemis zaliomis suknelemis, ilgomis iki zemes, atrode  doh.gif truksta zodziu... Bet abiejos poros buvo rusaites, girdejau kaip snekejo smile.gif Beskonybes virsune doh.gif


na ne jau nezinojot, kad rusaiciu ir lietuvaiciu skoniai skiriasi kaip du vandens lasai? lotuliukas.gif taigi normalau joms tie blizgesiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 08 09, 13:27)
Jei rusaites, tai jau beskonybes virsune???

Na, ar as taip sakiau? Tiesiog parasiau ka maciau...

QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 15:49)
deja, bet dazniausiu atveju taip jau sutampa  ax.gif  bent jau kiek susiduriau as

i tema:
maniskis 'manikiuras'  lotuliukas.gif  prasiau tik kad sutvarkytu nagus, padazytu neutraliu laku.. buvo ciki piki man

user posted image

NAturalu ir nuostabu mirksiukas.gif

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 09, 17:50)
na ne jau nezinojot, kad rusaiciu ir lietuvaiciu skoniai skiriasi kaip du vandens lasai? lotuliukas.gif  taigi normalau joms tie blizgesiai lotuliukas.gif

Tiesiog isitikinau smile.gif
Atsakyti