Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(laimucia @ 2010 07 23, 22:32)
Labai grazus  4u.gif  skoningai papuosti naguciai  smile.gif


dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 23, 22:37)

ir man labai grazu, gaila, kad maniskiai buvo trumpuciai, net manikiuriste sake, ka tu, vaikeli, kur tu atejai be naguciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 23, 20:28)
cia mano manikiuras, paprastutis  smile.gif

super kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 07 23, 23:15)
ir man labai grazu, gaila, kad maniskiai buvo trumpuciai, net manikiuriste sake, ka tu, vaikeli, kur tu atejai be naguciu  g.gif


Zinok mano irgi trumpuciai, ilgesniu neuzsiauginu, nes sluoksniuojasi ir skilineja blink.gif Tai pries pora savaiciu manikiuriste patare nusikirpti visai trumpai nagus ir lakuot stiprinamuoju laku specialiu. Mokejau 50 lt, ir dar ne karto nesusisluoksniavo ir tikiuosi per vestuves uzaugs siek tiek ilgesni nei paprastai ir lygus be itrukimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 24, 14:17)
Zinok mano irgi trumpuciai, ilgesniu neuzsiauginu, nes sluoksniuojasi ir skilineja  blink.gif  Tai pries pora savaiciu manikiuriste patare nusikirpti visai trumpai nagus ir lakuot stiprinamuoju laku specialiu. Mokejau 50 lt, ir dar ne karto nesusisluoksniavo ir tikiuosi per vestuves uzaugs siek tiek ilgesni nei paprastai ir lygus be itrukimu  4u.gif

Mano nesisluoksniuoja, siaip as ju nemoku auginti, man jie trukdo, kai tik ilgesni uzauga, uz tai "kvaisa" likus savaitei iki sventes, nusikirpau, ir ka, buvo trumpi, nors zymiai graziau but buve kiek ilgelesni g.gif
O ka pirkot nagams, matyt, kazka is operos "nailtek" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 07 24, 18:52)
Mano nesisluoksniuoja, siaip as ju nemoku auginti, man jie trukdo, kai tik ilgesni uzauga, uz tai "kvaisa" likus savaitei iki sventes, nusikirpau, ir ka, buvo trumpi, nors zymiai graziau but buve kiek ilgelesni  g.gif
O ka pirkot nagams, matyt, kazka is operos "nailtek"  rolleyes.gif


Aha, nailtek CITRA 2, cia naujausias sake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 23, 23:28)
cia mano manikiuras, paprastutis  smile.gif


simpatiskas thumbup.gif beje, lb grazi apyranke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 26, 12:32)
simpatiskas thumbup.gif beje, lb grazi apyranke thumbup.gif


mirksiukas.gif o apyranke mano dukryte suvere is svarovskiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 26, 13:53)
mirksiukas.gif o apyranke mano dukryte suvere is svarovskiu  wub.gif


kaip miela wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
gal Kaune gali kas parekomenduoti gera manikiuriste, kuri padarytu manikiura, pedikiura ir nagucius priaugintu ax.gif
eidavau pas viena manikiuriste, dirbancia namuose, siaures pr. bet jos kontaktai turbut pasikeite, nes negaliu susisiekti verysad.gif
ieskau skubiai kitos...
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 23, 22:28)
cia mano manikiuras, paprastutis  smile.gif

labai gražu wub.gif ypač ma ta formytė patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2010 08 03, 14:10)
Sveikutes 4u.gif
gal Kaune gali kas parekomenduoti gera manikiuriste, kuri padarytu manikiura, pedikiura ir nagucius priaugintu  ax.gif
eidavau pas viena manikiuriste, dirbancia namuose, siaures pr. bet jos kontaktai turbut pasikeite, nes negaliu susisiekti  verysad.gif
ieskau skubiai kitos...



Galiu parekomenduoti Jovita dirba centre 860851187 thumbup.gif
Atsakyti