Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Pikt tai butu kvaila, bet ka daryti toms moterims, kuriu nagai VISAI nauga? Jus turbut neisivaizduojate, kad gali taip buti, kad NEGALI PASIDARYTI net ir trumpucio manikiuro? Nes nagu VISAI NERA, jie trumpesni, negu vyro nagai? Vestuvems mano priauginti nagai gal ir buvo ilgoki. Po vestuviu pasidariau korekcija, naguciai tapo visai neilgi ir labai naturalus. As tikrai jauciuosi su jais zymiai geriau, nei su savo tikrais nagais, kuriuos visada reikejo slepti sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Dieter @ 2009 10 28, 12:59)

O šiaip, dėl to, kad visi sakė jog gražu. Niekas nuotakai tą dieną kitaip ir nesakytų manau. smile.gif Nors gal visiems ir patiko. mirksiukas.gif


na nezinau, nemanau, kad man meluotu tik vardan to, kad nesugadint nuotaikos. nes manikiura pasidariau dvi dienas pries vestuves, ir visi, kas mate, negalejo atsiziureti, nes rankos buvo tarsi ne mano biggrin.gif Nei iki vestuviu, nei pr vestuves, nei po vestuviu niekas nepasake, kad kas nors a-lia negerai su tais naguciais. O kolege darbe net pasake, kad naturaliai atrodo (kai jau patrumpinau truputi ) smile.gif Vakar kai dariausi korekcija dar labiau patrumpinau nagucius ir nusilakavau vietoj prancuzisko svelniu roziniu laku, tai vyras net sake, kadjam pirmas variantas (vestuviniai ilginaguciai su prancuzisku) zymiai grazesnis buvo biggrin.gif

Anyway, as uz priaugintus nagus- ne uz tokius, kurie net rieciasi del savo ilgumo, o uz normalius (nemanau, kad mano vestuviniai buvo tokie jau super ilgi, maciau pas daugeli dvigubai ilgesnius). As uz priaugintus nagus del to, kad tai yra didelis issigelbejimas toms, kam su nagais nepasisieke.
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 29, 08:50)
Anyway, as uz priaugintus nagus- ne uz tokius, kurie net rieciasi del savo ilgumo, o uz normalius (nemanau, kad mano vestuviniai buvo tokie jau super ilgi, maciau pas daugeli dvigubai ilgesnius). As uz priaugintus nagus del to, kad tai yra didelis issigelbejimas toms, kam su nagais nepasisieke.


Sutinku su jusu nuomone smile.gif
as kalbejau apie tuos "per daug" variantus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2009 10 29, 02:43)
nepykit, negaliu ziuret i priaugintus nagus

užsimerkit smile.gif
Atsakyti
o sitaip nutiko todel, kad dabar priaugintais nagais vaiksto nuo mokinukiu mokykloje iki darbininkiu prie stakliu.. as del blogumo nuo priaugintu nagu. be to priklauso ir nuo darancio zmogaus profesionalumo. dauguma yra ziauriai stori ir toli grazu nebeatrodo naturaliai. dar vienas niuansas - moteru taupumas. vis dar atsiranda moteriskiu, kurios eina tvarkytis kai nuauga nagas beveik iki puses doh.gif ir siaip... viska reikia priziureti ir daryti su saiku. tuomet viskas atrodys graziai ir estetiskai 4u.gif
Papildyta:
beje.. as vaikstau naturaliais jei ka blush2.gif
Atsakyti
aš vaikštau su priaugintais. jei ką biggrin.gif
ir tiesa sakant, tai išsprendė ilgus metus mane kankinusias nagų tvarkymo problemas, nes pačiai Dievulis nedavė stiprių nagučių.. taigi esu pozityviai nusiteikusi tais 'priauginimo' klausimais.
vis dėlto negaliu nesutikti, kad visa ko grožis yra saikas. jei jau priauginti, tai tik tokie, kurie atrodo kaip natūralūs, be jokių cackių pacackių ar kosminio ilgio. suprantama, tai, kad man nepatinka hiperpuošnumai, dar nereiškia, jog jie apskritai yra negražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 10 30, 11:46)
aš vaikštau su priaugintais. jei ką  biggrin.gif
ir tiesa sakant, tai išsprendė ilgus metus mane kankinusias nagų tvarkymo problemas, nes pačiai Dievulis nedavė stiprių nagučių.. taigi esu pozityviai nusiteikusi tais 'priauginimo' klausimais.
vis dėlto negaliu nesutikti, kad visa ko grožis yra saikas. jei jau priauginti, tai tik tokie, kurie atrodo kaip natūralūs,  be jokių cackių pacackių ar kosminio ilgio. suprantama, tai, kad man nepatinka hiperpuošnumai, dar nereiškia, jog jie apskritai yra negražu smile.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
man labai padejo VITAMIX lakas is Prestige (naudojau du menesius iki vestuviu), aisku dar papildoma iteko ismokti uzsideti pirstines pries merkiant rankytes i vandeni mirksiukas.gif . uzaugo grazus naguciai - man ilgio pakako. atrode taip: (gelytes buvo ir ant nykscio wub.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingina: 04 lapkričio 2009 - 13:29
QUOTE(ingina @ 2009 11 04, 13:28)
man labai padejo VITAMIX lakas is Prestige (naudojau du menesius iki vestuviu), aisku dar papildoma iteko ismokti uzsideti pirstines pries merkiant rankytes i vandeni  mirksiukas.gif . uzaugo grazus naguciai - man ilgio pakako. atrode taip: (gelytes buvo ir ant nykscio  wub.gif )

Man gražu. Labai. bigsmile.gif
Manau, dažnai moteriai reiktų išmokti užsimauti pirštines prieš merkiant rankas į vandenį. Nes ir vanduo, ir visokiausi 'fairy' ir kiti plovikliai, veikia tik neigiamai tiek rankų odą, tiek nagus.
Atsakyti
Mano nagu ilgis po korekcijos dabar lygiai toks pat, kaip nuotraukoje (paskutineje) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 04, 16:28)
Man gražu. Labai. bigsmile.gif
Manau, dažnai moteriai reiktų išmokti užsimauti pirštines prieš merkiant rankas į vandenį. Nes ir vanduo, ir visokiausi 'fairy' ir kiti plovikliai, veikia tik neigiamai tiek rankų odą, tiek nagus.

dekui wub.gif va cia dar vienas didelis pliusas - anksciau nekreipdavau demesio, viska be pirstiniu, o juk uztenka ir gaminimo toms rankoms, o kartu ir naguciams issauseti doh.gif tai db plaudama indus, namus tvarkydama ir skusdama bulves visada su pirstinem thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 11 04, 19:25)
Mano nagu ilgis po korekcijos dabar lygiai toks pat, kaip nuotraukoje (paskutineje) smile.gif

po kokios korekcijos? po apsilankymo pas manikiuriste?
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2009 11 04, 18:29)
dekui  wub.gif va cia dar vienas didelis pliusas - anksciau nekreipdavau demesio, viska be pirstiniu, o juk uztenka ir gaminimo toms rankoms, o kartu ir naguciams issauseti  doh.gif tai db plaudama indus, namus tvarkydama ir skusdama bulves visada su pirstinem  thumbup.gif
Papildyta:

po kokios korekcijos? po apsilankymo pas manikiuriste?


Taip, nes pas mane priauginti nagai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 11 04, 22:39)
Taip, nes pas mane priauginti nagai smile.gif

supratau ax.gif maniskiai naturalus, kazkada lyg ir norejau, bet atkalbejo nuo priauginimo - sako, daug vargo su jais mirksiukas.gif
Atsakyti