Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(karoliukas*s @ 2010 07 14, 18:20)
man kažkaip labiau patinka užsmmailinta 4u.gif ir ilgis toks labai geras, nei per ilgi, nei per trumpi wub.gif


kiekvienas pagal skoni darosi manikiura mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal galite rekomenduoti manikiuriste Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
http://www.frenchman...es.com/001.html

Gal kuri ka rasit sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 07 14, 22:16)

34 berods tai baisybiu baisybe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 15, 02:08)
34 berods tai baisybiu baisybe doh.gif


drinks_cheers.gif nagu forma negrazi, be to, dar ir nagu ilgis skirtingas doh.gif o ir tos apynages, ar kaip jos vadinasi, neapkarpytos doh.gif tikrai ne kaip atliktas manikiuras schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 15, 11:41)
drinks_cheers.gif  nagu forma negrazi, be to, dar ir nagu ilgis skirtingas doh.gif  o ir tos apynages, ar kaip jos vadinasi, neapkarpytos doh.gif tikrai ne kaip atliktas manikiuras schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif baisu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
as jau beveik nusprendziau ka darysiuos. naguciu prancuzizkai ir dar po viena pirstely kinietisku menu, man parode tai super labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 19, 22:55)
as jau beveik nusprendziau ka darysiuos. naguciu prancuzizkai ir dar po viena pirstely kinietisku menu, man parode tai super labai grazu wub.gif

o turi gal nuotraukytę? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 19, 23:55)
as jau beveik nusprendziau ka darysiuos. naguciu prancuzizkai ir dar po viena pirstely kinietisku menu, man parode tai super labai grazu wub.gif


butu idomu pamatyti pavyzdeli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 07 20, 12:19)
o turi gal nuotraukytę?  mirksiukas.gif  4u.gif



QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 20, 15:41)
butu idomu pamatyti pavyzdeli wub.gif

as paieskosiu ko nors panasaus, nes nuotraukytes neturiu man parode pavyzdely jau padaryta ant nagucio ax.gif
Atsakyti
va pavyzdely ydesiu, kad mazdaug susidarytumet ideja, aisku spalvytes kitos ir forma kita, nu suprantat blush2.gif

yra pavyzdeliu graziu, bet neleidzia ykelt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 07 15, 00:16)


32 doh.gif

praktiskai visi baisiai padaryti doh.gif
Atsakyti