Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(maye @ 2010 07 07, 19:16)
perziurejau temute visa,neradau nieko grazaus  schmoll.gif

Tai idekit savo pavyzdziu,kurie Jums grazus,galesim ir mes paziuret 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 07, 19:22)
Tai idekit savo pavyzdziu,kurie Jums grazus,galesim ir mes paziuret 4u.gif


tame ir esme,kad nzn ko noreciau, ar vien prancuzisko ar derinti su tematikos spalvytem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 07, 20:33)
tame ir esme,kad nzn ko noreciau, ar vien prancuzisko ar derinti su tematikos spalvytem wub.gif


tai kaip jus galit sakyti, kad nematet cia nieko grazaus, jei jus net neapsisprendusi esat? smile.gif pati nzn ko jus norit ir kas jums grazu, ar prancuziskas, ar piesiniai, ar gelytes akrilines, ar spalvotu lauku nulakuoti naguciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 07, 21:55)
tai kaip jus galit sakyti, kad nematet cia nieko grazaus, jei jus net neapsisprendusi esat? smile.gif pati nzn ko jus norit ir kas jums grazu, ar prancuziskas, ar piesiniai, ar gelytes akrilines, ar spalvotu lauku nulakuoti naguciai 4u.gif


nemaisykite, kad nezinau aks man patinka kasdieniniam manikiurui, vestuvems noreciau kazko ispudingo!!!!
todel ieskau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 07, 23:27)
nemaisykite, kad nezinau aks man patinka kasdieniniam manikiurui, vestuvems noreciau kazko ispudingo!!!!
todel ieskau smile.gif


tas "ispudinga" tai kiekvienai pagal skoni smile.gif kas vienai atrodys ispudinai ilgi smailus nagai aplijuoti akrilinem gelytem ir blizguciais, kitai atrodys vulgarumo ir beskonybes virsune smile.gif sekmes ieskant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 07, 22:30)
tas "ispudinga" tai kiekvienai pagal skoni smile.gif kas vienai atrodys ispudinai ilgi smailus nagai aplijuoti akrilinem gelytem ir blizguciais, kitai atrodys vulgarumo ir beskonybes virsune smile.gif sekmes ieskant mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš tai eisiu už mėnesiuko į pulką ir biškelį nagučius užsiauginau, tai galvoju gal apie tokį variantą wub.gif kaip jums? 4u.gif http://www_fotoz_lt/...jpg?=1279028218
Atsakyti
Man truputi forma ne mano..., bet visumoj tai grazu labai, neperkrauta.
Atsakyti
Savo vestuvėms pasidariau paprastą prancūzišką manikiūrą. Man ten visokie nusmailinti, ir perkrauti nagai ir siaip nelabai ziurisi, o dar vestuvėms.
Manau, kad tą dieną ir taip esi išskirtinė, nes esi nuotaka, tai kam reikia nagų kurie švies iš toli labiau nei pati nuotaka biggrin.gif.

Na bet čia kaip kam smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 07 13, 17:41)
aš tai eisiu už mėnesiuko į pulką ir biškelį nagučius užsiauginau, tai galvoju gal apie tokį variantą wub.gif kaip jums? 4u.gif  http://www_fotoz_lt/...jpg?=1279028218


naguciu forma man nelb, bet siaip tikrai neblogas pasirinkimas (mano skonio atzvilgiu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 07 13, 16:41)
aš tai eisiu už mėnesiuko į pulką ir biškelį nagučius užsiauginau, tai galvoju gal apie tokį variantą wub.gif kaip jums? 4u.gif  http://www_fotoz_lt/...jpg?=1279028218

o man labai grazu wub.gif
Atsakyti
man kažkaip labiau patinka užsmmailinta 4u.gif ir ilgis toks labai geras, nei per ilgi, nei per trumpi wub.gif
Atsakyti