Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 20:48)
drinks_cheers.gif Mano ikeltuose nuotraukose nemazai manikiuro,kurio as ne tik vestuvems nesidaryciau,bet is vis niekada ju nesidaryciau...bet yra zmoniu,kuriems tai patinka  ax.gif


as irgi vestuvems nei vieno nesidaryciau, tik vat lakavimas tas kur juodai raudonas man pasirode grazus, bet toks tiktu nebent kazkokiam vakareliui, o ne vestuvems 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
O ka jus galvojate apie prancuziska ant koju?!Man kazkaip nevisada graziai ziurisi.. g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
va čia labai gražu thumbup.gif (aišku tik forma nagų baisoka)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karelija: 08 birželio 2010 - 11:26
user posted image
user posted image
user posted image
Man paskutinio lakavimas patinka..apart nagu ilgio ir formos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 06 08, 13:26)
va čia labai gražu thumbup.gif  (aišku tik forma nagų baisoka)

user posted image


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 08, 13:35)


sie tai gana dailus manikiurai smile.gif
Atsakyti
Audrutyte, man antri wub.gif
Atsakyti
user posted image


Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 06 08, 13:40)
Audrutyte, man antri  wub.gif

Oj,as cia jau tiek pridejau biggrin.gif kazkaip istikruju pati sau nesirenku,nes pasitikiu savo manikiuriste...man tik siaip grazu paziuret,o kadangi dabar neturiu ka veikti,tai ir jums visokiu pridedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 08, 13:51)
Oj,as cia jau tiek pridejau  biggrin.gif  kazkaip istikruju pati sau nesirenku,nes pasitikiu savo manikiuriste...man tik siaip grazu paziuret,o kadangi dabar neturiu ka veikti,tai ir jums visokiu pridedu  smile.gif

gerai, gerai, dekit, nes cia uzsuka neapsisprendusiu merginu, tai paziurejusios pavyzdelius gal ka ir isirinks thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 06 10, 14:03)


cia tai grynai vestuviski lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai kadangi neesu ilgu nagu megeja, tai vestuvems paprasta prancuziska rinksiuos, be jokiu gelyciu, nes man jos nepatinka blush2.gif
Atsakyti