Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Dar..tradicinai ir ivairesni blush2.gif Atsiprasau jei pasikartosiu...
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 19:15)
Dar..tradicinai ir ivairesni  blush2.gif Atsiprasau jei pasikartosiu...

user posted image


sis man toks visai grazus blush2.gif
Atsakyti
Nu nerodykit tu smialu durklu, bukit geros tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 07, 20:06)
Nu nerodykit tu smialu durklu, bukit geros  tongue.gif


cia pauksciuko kojytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 18:15)
Dar..tradicinai ir ivairesni  blush2.gif Atsiprasau jei pasikartosiu...



Na man tai nei vieni nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 07, 20:06)
Nu nerodykit tu smialu durklu, bukit geros  tongue.gif

Cia tik pavyzdziai...gal kazkas ims ir pasisems ideju! ax.gif

QUOTE(Karelija @ 2010 06 07, 20:35)
Na man tai nei vieni nepatiko ax.gif

As ir nesakau,kad jie visoms turi patikti..pamaciau ir imeciau! smile.gif ir nesuku galvos ar patinka,ar ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 20:42)
Cia tik pavyzdziai...gal kazkas ims ir pasisems ideju!  ax.gif
As ir nesakau,kad jie visoms turi patikti..pamaciau ir imeciau!  smile.gif ir nesuku galvos ar patinka,ar ne  tongue.gif


drinks_cheers.gif nes juk kelia visos nebutinai tai, kas joms patinka smile.gif nes va man tie kur su juodai baltom gelytem, tai gana darbsciai atliktas manikiuras, bet nesakau, kad as tokio noreciau vestuvems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 07, 20:45)
drinks_cheers.gif nes juk kelia visos nebutinai tai, kas joms patinka smile.gif  nes va man tie kur su juodai baltom gelytem, tai gana darbsciai atliktas manikiuras, bet nesakau, kad as tokio noreciau vestuvems 4u.gif

drinks_cheers.gif Mano ikeltuose nuotraukose nemazai manikiuro,kurio as ne tik vestuvems nesidaryciau,bet is vis niekada ju nesidaryciau...bet yra zmoniu,kuriems tai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 19:42)
Cia tik pavyzdziai...gal kazkas ims ir pasisems ideju!  ax.gif
As ir nesakau,kad jie visoms turi patikti..pamaciau ir imeciau!  smile.gif ir nesuku galvos ar patinka,ar ne  tongue.gif


Tai viskas thumbup.gif tik dėkit dėkit biggrin.gif jokių prblemų, aš tik pasakiau, kad man nepatiko, bet tai čia tik šiaip... mirksiukas.gif
o tos kojytės tai man schmoll.gif baisios ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos, reikia patarimo 4u.gif kadangi vestuvėse viena iš dominuojančių spalvų bus sidabrinė (pilka) tai galvoju nagučius ir nusilakuoti tokia spalva, nenoriu prancūziško, margumų, gėlyčių, blizgučių visokių ir t.t. tiesiog gražūs, tvarkingi nagučiai, vienos spalvos, a? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babauziukas @ 2010 06 07, 22:00)
Labas vakaras, merginos, reikia patarimo  4u.gif  kadangi vestuvėse viena iš dominuojančių spalvų bus sidabrinė (pilka) tai galvoju nagučius ir  nusilakuoti tokia spalva, nenoriu prancūziško, margumų, gėlyčių, blizgučių visokių ir t.t. tiesiog gražūs, tvarkingi nagučiai, vienos spalvos, a?  ax.gif


Jeigu taip norite ir darykite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 06 07, 20:53)
Tai viskas  thumbup.gif  tik dėkit dėkit biggrin.gif  jokių prblemų, aš tik pasakiau, kad man nepatiko, bet tai čia tik šiaip... mirksiukas.gif
o tos kojytės tai man  schmoll.gif  baisios ax.gif

Man irgi jie nepatinka... doh.gif bet tokiu pavyzdziu pilnas internetas... biggrin.gif tik tiek kad galima butu pati lakavima nusiziureti mirksiukas.gif
Atsakyti