Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Man asmeniskai grazu ir ilgi ir trumpi nagai ir papuosti ir vienspalviai ar prancuziski... Pastaruosius dvejus metus labai populiarios graikisko stiliaus sukneles kurios visiskai paprastutes ir mazai papuosimu tad kodel nepapuost labiau naguciu ar sukuosenos... Kakzaip kartais i krastutinumus einama arba visiskai natural produkt arba atvirksciai... Viskas priklauso nuo bendros visumos ir stiliaus visos sventes... As dazniausiai kas dien vaikstau su prancuzisku manikiuru nes man tai praktiskaiusia tai sventems ar atostogoms renkuosi labiau spalvota ir manau vestuvem butu spalvotas manikiuras kaip ir puokste....

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 05, 17:59)
Man asmeniskai grazu ir ilgi ir trumpi nagai ir papuosti ir vienspalviai ar prancuziski...  Pastaruosius dvejus metus labai populiarios graikisko stiliaus sukneles kurios visiskai paprastutes ir mazai papuosimu tad kodel nepapuost labiau naguciu ar sukuosenos... Kakzaip kartais i krastutinumus einama arba visiskai natural produkt arba atvirksciai... Viskas priklauso nuo bendros visumos ir stiliaus visos sventes... As dazniausiai kas dien vaikstau su prancuzisku manikiuru nes man tai praktiskaiusia tai sventems ar atostogoms renkuosi labiau spalvota ir manau vestuvem butu spalvotas manikiuras kaip ir puokste....

user posted image


as savo nagucius kasdienai lakuoju bespalviu laku arba roziniu perlamutru vienu sluoksniu, kad butu svelni spalvyte smile.gif o prancuziskas maniukas tai man pats graziausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 05, 17:59)
Man asmeniskai grazu ir ilgi ir trumpi nagai ir papuosti ir vienspalviai ar prancuziski...  Pastaruosius dvejus metus labai populiarios graikisko stiliaus sukneles kurios visiskai paprastutes ir mazai papuosimu tad kodel nepapuost labiau naguciu ar sukuosenos... Kakzaip kartais i krastutinumus einama arba visiskai natural produkt arba atvirksciai... Viskas priklauso nuo bendros visumos ir stiliaus visos sventes... As dazniausiai kas dien vaikstau su prancuzisku manikiuru nes man tai praktiskaiusia tai sventems ar atostogoms renkuosi labiau spalvota ir manau vestuvem butu spalvotas manikiuras kaip ir puokste....

user posted image


Su Jumis galima sutikti 100% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 05, 16:59)
Man asmeniskai grazu ir ilgi ir trumpi nagai ir papuosti ir vienspalviai ar prancuziski... 

user posted image


o man asmeniškai labai dailus šis variantas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 06 06, 11:48)
o man asmeniškai labai dailus šis variantas bigsmile.gif

Man irgi patiko drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji[url=http/chunk37/392166/710/small_kita%20kryptimi%28manikiuras%20ir%20France%29.jpg)
http://thumbnail037.mylivepage.com/chunk37...20France%29.jpg[/url]

vaje kaip baisiai atrodo ilgi koju nagai:blink:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahara: 06 birželio 2010 - 15:15
doh.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image wub.gif
user posted image
user posted image
Nenorincioms prancuzisko...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrutyte: 06 birželio 2010 - 17:15
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 06, 18:44)


kempiniukas placiakelnis thumbup.gif jei jaunikis apsivilkes placiakelnio kostiuma, tai kodel gi ne lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 06, 18:59)


sis tikrai toks idomus ir neprikleckintas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 06 05, 16:59)

Man kazkaip sitas irgi malonus akiai pasirode. Gal, kad spalvos ramiai pereinancios.
Atsakyti
Dar kelios nuotraukytes...gal kam patiks ax.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 07, 12:17)


sias variantas tai gal ir nieko jei vestuvese dominuoja melyna spalvyte, o puokstele tokiu pat gelyciu kaip ir nupiestos bigsmile.gif
Atsakyti