Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Mano nuomone, kad Jus, Tina, esat kandi moteris ir tiek. Manau, jog galima diskutuoti ir be izeidinejimu 4u.gif
Atsakyti
Taip as esu labai scare.gif kandi mergina lotuliukas.gif svelnias butybes suciaumoju su visais kauliukais essen.gif
Juk reikia zmogui sakyt tai, ka jis nori girdeti mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
idomi diskusija, bet nukrypom nuo temos!
visiskai palaikyciau Gucci ir Tina nuomone.

Juk visos zino, ( tik ne visos pripazista sau) kad geras skonis ir saikas visada akivaizdus ir matomas, ir vertinamas. Geriau maziau, nei daugiau.! O labiausiai "jaudina" tokie pasisakymai, sintetikos myletojas, nes tokia karti realybe wink.gif



Atsakyti
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
atrodo netycia uzlipau ant "skaudzios" vietos...

TAIGI BAIGIAM SIA BEPRASME DISKUSIJA IR TOLIAU KELIAM MANIKIURU PAVYZDELIUS mirksiukas.gif
Stai ka siulo ispanai:
http://www.google.lt.../...&tbs=isch:1
Italai:
http://www.zankyou.c...-del-matrimonio

Cia tipo tikros vestuves:
http://www.google.lt.../...&tbs=isch:1

Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 06 02, 19:27)



blink.gif Tikriausiai buvo pakvietimuose nurodyta prie aprangos kodo ir nagu ilgis lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 06 02, 19:27)

Oho blink.gif cia turbut neisaugo niekaip is savo stiliuko iki senatves doh.gif
Papildyta:
Primena vampyru puota, brr...
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 06 02, 19:51)
idomi diskusija, bet nukrypom nuo temos!
visiskai palaikyciau Gucci ir Tina nuomone.

Juk visos zino, ( tik ne visos pripazista sau) kad geras skonis ir saikas visada akivaizdus ir matomas,  ir vertinamas. Geriau maziau, nei daugiau.! O labiausiai "jaudina" tokie pasisakymai, sintetikos myletojas, nes tokia karti realybe wink.gif


Seip nesu labai didele sintetikos myletoja. Kaip jau minejau, apskritai siuo metu neturiu nagu. Bet nepeikiu ir tu, kurioms labai patinka ta sintetika. Man neskauda. Pasikartosiu, kad skonis ir skirtingas dalykas. Kas vienai skoninga, kitai atrodo visiska banalybe. O pasaulyje daug zmoniu ir i kiekvieno galva neilisi. Man ir ne prie sirdies kilometriniai nagai apkrauti viskuo, kas tik imanoma, o ypac vestuviu diena. Bet gal kitai tai savaime suprantamas dalykas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 06 02, 23:49)
Oho  blink.gif cia turbut neisaugo niekaip is savo stiliuko iki senatves  doh.gif
Papildyta:
Primena vampyru puota, brr...


As turbut tusinuko su tokiais neislaikyciau. Apskritai manau, kad vestuviniam manikiurui turetu buti kuo maziau spalvu ir blizgiu detaliu
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2010 06 02, 14:43)
GUCCI, drisciau papriestarauti, jog merginos pasirenkamas manikiuras nustato intelekto lygi. Banke yra darbo aprangos estetika, be to, pati pagalvokit, ar Jums butu patogu dirbti kompiuteriu tokiais nagais. Man ir nera grazu per daug "fintikliusku" ant nagu, patinka paziureti tik tuos parodinius nagus, bet cia taip pat galima gincytis, nes kiekvienam tas "per daug" yra skirtinga. Tiesiog kiekvienas renkasi pagal save ir dar nereiskia, kad jei moters manikiuras yra itin ryskus, tai ji yra kvailesne uz kitas. Pati siuo metu is vis nesilakuoju nagu ir jie yra gana trumpi, nes turiu kudiki, bet del to tikrai nesijauciu protingesne  schmoll.gif


as nesakau, kad visos, bet kol jaunos merginos, jos savo groziui teikia pirmenybe 4u.gif vyresne moteris, tiesiog savo natyralius naguciu palakuoja tvarkingai ir atrodo tobulai. o tos jaunikles tai zn ka is tu nagu darytis doh.gif as esu taip pat jauna, bet to dalykos nesuprantu, kam tuos nagus puostis visokio gelem priklijuotom einant i mokykla ar paskaitas doh.gif o kas del intelekto lygio, tai juk jei skiri savo groziui pirma vieta, tai kada mokytis? lotuliukas.gif as tik is savo varpines pasisakau, prasau neisizeiskit tos, kurios sau ir savo naguciams skirai yapatinga demesi 4u.gif
jus turit leliuka, ir jusu naguciai trumpuciai, jus bijot suzeisti maziuka, jus jau galvoja, eilgetes protinai, bet yra tokiu, kur turi maziuku, bet naguciai vistiek ilgi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 06 02, 15:51)
sutinku, kad tai tiesa kokia 80 proc. nepadarom is to stereotipo. Buna gi ir tas protingasias uznesa  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif bet viskas yra ribos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 06 02, 19:51)
idomi diskusija, bet nukrypom nuo temos!
visiskai palaikyciau Gucci ir Tina nuomone.

Juk visos zino, ( tik ne visos pripazista sau) kad geras skonis ir saikas visada akivaizdus ir matomas,  ir vertinamas. Geriau maziau, nei daugiau.! O labiausiai "jaudina" tokie pasisakymai, sintetikos myletojas, nes tokia karti realybe wink.gif


ne visos galime tureti ilgus natyralius naguciu, bet juos klijuojantis nereiketu perlenkti lazdos 4u.gif
o jusu issakytos mintys trumpos, bet itin tikslios thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(3kitten @ 2010 06 02, 20:27)


o vaikeli, kas per nagu ilgumas doh.gif salti ginklai lotuliukas.gif ptie tokios "butybes" bijociau prieiti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laura_mazoji @ 2010 06 03, 10:42)
Seip nesu labai didele sintetikos myletoja. Kaip jau minejau, apskritai siuo metu neturiu nagu. Bet nepeikiu ir tu, kurioms labai patinka ta sintetika. Man neskauda. Pasikartosiu, kad skonis ir skirtingas dalykas. Kas vienai skoninga, kitai atrodo visiska banalybe. O pasaulyje daug zmoniu ir i kiekvieno galva neilisi. Man ir ne prie sirdies kilometriniai nagai apkrauti viskuo, kas tik imanoma, o ypac vestuviu diena. Bet gal kitai tai savaime suprantamas dalykas  g.gif


bet kazkaip as itariu, kad cia visos susirinko sintetikos prieses lotuliukas.gif doh.gif
as irgi nepeikiu ilgu nagu, mnan grau, bet tam ilgiui yra ribos, kai atrodo grau ir kai jau nebe smile.gif tad kai neperlenkiama lazda, nera prie ko ir kabinetis 4u.gif
Atsakyti
Nemanau, kad cia daug sintetikos priesiu. Tiesiog visi renkasi tai, kas jam prie sirdies
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2010 06 05, 15:17)
Nemanau, kad cia daug sintetikos priesiu. Tiesiog visi renkasi tai, kas jam prie sirdies


bet tuomet nereikia pykti, kai kazkas pasako, jog negrazu smile.gif 4u.gif
Atsakyti