Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Sveiki smile.gif
man asmeniskai labai patinka prancuziskas manikiuras smile.gif ir prie vestuvines sukneles atrodo puikiai ) net ir ant trumpu nagu..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel_ja @ 2010 05 31, 21:14)
Sveiki smile.gif
man asmeniskai labai patinka prancuziskas manikiuras smile.gif ir prie vestuvines sukneles atrodo puikiai ) net ir ant trumpu nagu..smile.gif


dauguma nuotaku renkasi toki manikiura, bet yra ir tokiu, kurios renkasi kazka "idomesnio" smile.gif
Atsakyti
sutinku smile.gif bet kai daug visko yra ant nagu negraziai atrodo smile.gif bet tai kiekvieno skonio reikalas smile.gifo ryskios spalvos nemanau kad lb tinka.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel_ja @ 2010 05 31, 21:44)
sutinku smile.gif bet kai daug visko yra ant nagu negraziai atrodo smile.gif bet tai kiekvieno skonio reikalas smile.gifo ryskios spalvos nemanau kad lb tinka.. smile.gif


as sakyciau, kad ryskios spalvos isvis netinka doh.gif na bet cia skonio reikalas, kiekviena pagal savo skoni dekoruoja nagus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pati galvoju apie prancuziska manikiura, bet paskutiniu metu vis uzsuka i galva klausimas, kaip atrodytu nuotaka su tvarkingais raudonais naguciais g.gif
trupuciuka vulgaru gal? bet jei ne per daug intensyvi, gal graziai ziuretusi?
Atsakyti
manau kad lb atkreiptu demesi ryskus nagai smile.gif seip pati labai megstu raudonai lakuotis nagus smile.gif bet vestuvems tj manau nelb..
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 05 31, 21:52)
Pati galvoju apie prancuziska manikiura, bet paskutiniu metu vis uzsuka i galva klausimas, kaip atrodytu nuotaka su tvarkingais raudonais naguciais g.gif
trupuciuka vulgaru gal? bet jei ne per daug intensyvi, gal graziai ziuretusi?


As tai visai surizikuociau bigsmile.gif tarkim jei pamergiu sukneles raudonos, jusu puokste irgi su kokiu raudonu akcentu, ant sukneles gal koks akcentelis, tai kodel gi ne? smile.gif kadangi ant mano sukneles buvo sidabro, tai as irgi i nagucius ivedziau sidabrine juostale, nesinorejo man visus nagus nusidazyti blizganciu laku, nes tikrai buciau kvailai atrodziusi doh.gif o raudona spalvyte visai kas kita ax.gif
Atsakyti
Manau jei vyrauja daugiau raudonu akcentu (pvz. kaspinas ant sukneles ar bateliai raudonos spalvos), tai kodel gi ne? Bet jei balta balta kur dairais, tai truputi vulgaroka gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 31, 17:06)
Jei ne prancuziska, tai gal vienspalvius? ne primargintus?


Taip, mastau apie vienspalvius, kokios nors ryskesnes arba tamsesnes spalvos.
O siaip juk svarbu ir bendras vaizdas. Masciau gal derinti su spalva, kuri dominuos vestuvese, t.y.pamergiu sukneles, puokste.
Na bet laiko dar turiu, tai sumastysiu ka nors biggrin.gif

O del raudonu nagu - man labai grazu ir seksualu. Balti naguciai(ar pranc.manikiuras) labiau sudaro bent jau man tokios svelnios butybes ivaizdi (nesakau, kad neseksualios butybes wink.gif) o raudoni nagai kazkas tokio thumbup.gif bet kaip mergaites jau sake, reik prie kazko priderinti, kad graziau ziuretusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 06 01, 13:10)
Taip, mastau apie vienspalvius, kokios nors ryskesnes arba tamsesnes spalvos.
O siaip juk svarbu ir bendras vaizdas. Masciau gal derinti su spalva, kuri dominuos vestuvese, t.y.pamergiu sukneles, puokste.
Na bet laiko dar turiu, tai sumastysiu ka nors biggrin.gif


o kokia spalva dominuos jusu vestuvese? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 01, 13:12)
o kokia spalva dominuos jusu vestuvese? ax.gif


Pasirinkom violetine spalva.
Va tokia kaip cia http://treasuringtre...color-wheel.jpg
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 06 01, 13:16)
Pasirinkom violetine spalva.
Va tokia kaip cia http://treasuringtre...color-wheel.jpg


na visai fainai tokios spalvos naguciai, dar tokios spalvos bateliai ir atrodys thumbup.gif
Atsakyti