Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*didi* @ 2009 10 27, 13:33)
na man jie rodos priauginti g.gif

Ir man.

Pasakysiu atvirai ką matau ir galvoju žiūrėdama. Pats manikiūras paprastas, prancūziškas su mažu piešiniu. Tačiau... Nago forma negraži, labai matosi, kad jie nenatūralūs, nago galas negražiai išplatėja. Gal ir nedaug, tačiau man matosi. Prie nago augimo linijos ant pirštų yra susidariusios pagalvėlės, tada nagas ties augimo linija lyg ir įdumba, o vėliau vėl iškyla ir nueina žemyn. Man negražu, neestetiška.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 10 27, 13:04)
Man negražu, neestetiška.

visiskai sutinku thumbup.gif galima padaryti labai graziai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 27, 08:51)
Pataisiau nuoroda, dabar turetu rodyti smile.gif

http://s43.radikal.r...149023131b9.jpg

kazkom panasus i mano drinks_cheers.gif tik tos baltos josteles kitaip pas mane buvo thumbup.gif
Papildyta:
[quote=linulija,2009 10 27, 19:40]
kazkom panasus i mano drinks_cheers.gif tik tos baltos josteles kitaip pas mane buvo thumbup.gif
[/quot
o apie priaugintus nagus,tai cia daug tokiu buvo ir kazkodel niekas nieko nesake.pas mane irgi vienas buvo priaugintas lotuliukas.gif kodel naparaset
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 27, 17:48)
o apie priaugintus nagus,tai cia daug tokiu buvo ir kazkodel niekas nieko nesake.pas mane irgi vienas buvo priaugintas lotuliukas.gif kodel naparaset

Matyt ne taip akivaizdžiai viskas pas jus matėsi.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 10 27, 21:43)
Matyt ne taip akivaizdžiai viskas pas jus matėsi.

blush2.gif tiesa sakant jo ir nesimato blush2.gif uzmrsau kokia nuotrauka buvau idejusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 27, 22:02)
blush2.gif tiesa sakant jo ir nesimato blush2.gif uzmrsau kokia nuotrauka buvau idejusi ax.gif

žinokit ir aš jau nežinau.... g.gif čia tiek visko mačiau, kad net nepasakyčiau kokia jūsų suknelė buvo ar manikiūras... ir ar su nuometu buvot ar be... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 10 27, 13:21)
Bet nagai čia ne jūsų? g.gif Priauginti?


Aisku, kad ne mano smile.gif mano visai neauga sad.gif

Del to, kad kazkama negrazu..na ka gi, del skonio nesigincijama, as zinau tik tiek, kad vyrui labai patiko, ir visiems, kas mate, labai patiko, labai gire nagucius, ypac darbe, nes iki siol visai ju neturejau.. nusprendziau, kad ir po vestuviu vaiksciuosiu su priaugintais, tik patrumpinau juos siek tiek, o del to, kad priauginti, visai nesigediju, gedijausi del savo tikru nagu, kuriu nebuvo..
Papildyta:
QUOTE(Dieter @ 2009 10 27, 15:04)
Ir man.

Prie nago augimo linijos ant pirštų yra susidariusios pagalvėlės, tada nagas ties augimo linija lyg ir įdumba, o vėliau vėl iškyla ir nueina žemyn. 



Del tu pagalveliu (paburkusios prstu vietos prie pat nagu)- tai cia visai ne del manikiuro, o del to, kad kazkada as buvau nusalusi rankas ir man tos pagalveles pastoviai paburkusios, labai sunku ta paburkima nuimti, tepu aliejukais ir pan., bet sunkiai pareina, na o manikiuras cia nieko detas.
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 10 28, 06:35)
Aisku, kad ne mano smile.gif mano visai neauga sad.gif

Del to, kad kazkama negrazu..na ka gi, del skonio nesigincijama, as zinau tik tiek, kad vyrui labai patiko, ir visiems, kas mate, labai patiko, labai gire nagucius, ypac darbe, nes iki siol visai ju neturejau.. nusprendziau, kad ir po vestuviu vaiksciuosiu su priaugintais, tik patrumpinau juos siek tiek, o del to, kad priauginti, visai nesigediju, gedijausi del savo tikru nagu, kuriu nebuvo..
Papildyta:
Del tu pagalveliu (paburkusios prstu vietos prie pat nagu)- tai cia visai ne del manikiuro, o del to, kad kazkada as buvau nusalusi rankas ir man tos pagalveles pastoviai paburkusios, labai sunku ta paburkima nuimti, tepu aliejukais ir pan., bet sunkiai pareina, na o manikiuras cia nieko detas.

Suprantama. smile.gif Tiesiog žinau kad keletui žmonių nuo prasto manikiūro buvo taip sugadintos pagalvėlės. Ir kilo tokia mintis.
O šiaip, dėl to, kad visi sakė jog gražu. Niekas nuotakai tą dieną kitaip ir nesakytų manau. smile.gif Nors gal visiems ir patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jauciu susilauksiu daug pastabu is forumo plepuciu, bet noriu pasisakyti smile.gif
kartais ziurint i nuotaku foto susidaro ispudis, kad per vestuves jos nori ant saves susikrauti viska, ka tik rado ispudingiausio ir graziausio.
Tada bendras vaizdas atrodo gana "perspaustas"...
kad ir su tais naguciais... kai kurie cia sukelti pavyzdziai atrodo tikrai ispudingai, bet jie labiau tinkami parodoms ar konkursams.
Man kazkaip visi tie priauginti, priklijuoti, privirinti, prisegti ar prilituoti tiuningai kartais atrodo ne tik nenaturaliai, bet ir negrziai schmoll.gif
Tiesiog noriu pasakyti, kad ne visada "daugiau" yra geriau.
Sios savo nuomones netaikau niekam asmeniskai, tai man pastebejimas perksaicius naguciu temas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2009 10 28, 22:09)
Jauciu susilauksiu daug pastabu is forumo plepuciu, bet noriu pasisakyti smile.gif
kartais ziurint i nuotaku foto susidaro ispudis, kad per vestuves jos nori ant saves susikrauti viska, ka tik rado ispudingiausio ir graziausio.
Tada bendras vaizdas atrodo gana "perspaustas"...
kad ir su tais naguciais... kai kurie cia sukelti pavyzdziai atrodo tikrai ispudingai, bet jie labiau tinkami parodoms ar konkursams.
Man kazkaip visi tie priauginti,  priklijuoti, privirinti, prisegti ar prilituoti tiuningai kartais atrodo ne tik nenaturaliai, bet ir negrziai  schmoll.gif
Tiesiog noriu pasakyti, kad ne visada "daugiau" yra geriau.
Sios savo nuomones netaikau niekam asmeniskai, tai  man pastebejimas perksaicius naguciu temas  4u.gif

drinks_cheers.gif Labai teisingai pasakyta. Ne visada, tačiau kartais taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2009 10 29, 00:09)
Jauciu susilauksiu daug pastabu is forumo plepuciu, bet noriu pasisakyti smile.gif
kartais ziurint i nuotaku foto susidaro ispudis, kad per vestuves jos nori ant saves susikrauti viska, ka tik rado ispudingiausio ir graziausio.
Tada bendras vaizdas atrodo gana "perspaustas"...
kad ir su tais naguciais... kai kurie cia sukelti pavyzdziai atrodo tikrai ispudingai, bet jie labiau tinkami parodoms ar konkursams.
Man kazkaip visi tie priauginti,  priklijuoti, privirinti, prisegti ar prilituoti tiuningai kartais atrodo ne tik nenaturaliai, bet ir negrziai  schmoll.gif
Tiesiog noriu pasakyti, kad ne visada "daugiau" yra geriau.
Sios savo nuomones netaikau niekam asmeniskai, tai  man pastebejimas perksaicius naguciu temas  4u.gif

man asmeniskai patinka viduriukas smile.gif ne per paprasta ir ne per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 22:52)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image


nepykit, negaliu ziuret i priaugintus nagus doh.gif doh.gif blink.gif jau geriau trumpuciai, su tvarkingu manikiuru, bet ta "kavalkos" kurios atrodo ne tik kad negraziai, bet man asmeniskai ir neestetiskai... blush2.gif
manau po desimties metu visi supras, kad priauginami nagai buvo tiesiog gryna nesamone doh.gif
Atsakyti