Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 14:31)
cia manasis  4u.gif

man gražu thumbup.gif
nors pagal mano skonį, jie kaip tik ant tos ribos, kai dar gražu, bet nors kiek būtų ilgesni ar puošnesni, jau būtų ne... schmoll.gif

o tie siaubūnai tai įdėti pirmoj foto, tai nežinau kur su tokiais blink.gif vampyriniai tokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 27, 17:52)
man gražu thumbup.gif
nors pagal mano skonį, jie kaip tik ant tos ribos, kai dar gražu, bet nors kiek būtų ilgesni ar puošnesni, jau būtų ne... schmoll.gif

o tie siaubūnai tai įdėti pirmoj foto, tai nežinau kur su tokiais blink.gif vampyriniai tokie doh.gif


Pagal mano skoni irgi thumbup.gif drinks_cheers.gif puosnesniu as net ir nenorejau, o tas sidabrinis pravedimas lb tiko prie sukneles, tai buvo viskas suderinta ax.gif

tuos pirmuosius ikeliau, kad nakti kosmarus sapnuotu visos doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 16:15)

scare.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 26, 09:38)
Kaip noreciau ilist i svetima smegenine, kad suvokt ta grozi  smile.gif Man grazu tik viena spalva lakuoti, nenusmailinti ir protingo ilgio nagai. Graziausias - prancūziškas manikiūras. Tie visi piešinukai, marmaliukai - beskonybė visiška... Kaip gali ateiti į normalų darbą taip apsipiockinus? Ar tai dera prie klasikinio stiliaus darbe?  unsure.gif Ir aplamai kokius darbus gali atlikti su tokiais "įnagiais"?
Užtat vertinu meistres, kuriuos padaro idealų prancūzišką manikiūrą.


drinks_cheers.gif

Ką gi manikiūrą einu darytis rytoj, nes vestuvės jau šeštadienį biggrin.gif niekad nenešioju ilgų nagų. Vakar manikiūristė liepė pasiaugint. tai vakar šnekėjau, tai trumpinsim mano natūralius (nes turiu tokius nagus kurie atrodo kaip priklijuoti lotuliukas.gif ) ir darysim paprastą parncūzišką manikiūrą be jokių gėlyčių biggrin.gif
Atsakyti
Nufotkink paskui savo nagucius ir parodyk. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 28, 10:23)
Nufotkink paskui savo nagucius ir parodyk.  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki,

ieskau kas man galetu padaryti manikiura... tikri namo nagai nuluzinejo, jau tikrai nespes uzaugti, nes vestuves po poros savaiciu. verysad.gif noreciau prisiklijuoti dirbtinus ir nusilakuoti prancuzisku lakavimu ar kazka pan.
gal kas zinote gera manikiurininke Kaune arba Alytuje (daznai bunu abiejuose miestuose)? kuri padarytu graziai ir pigiai? 4u.gif gal kuri nors is cia skaitanciu tai daro, tuomet prasau i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 17:15)
man plaukai auga, bet lb jau plonyciai doh.gif

Nagai - zudikai lotuliukas.gif


pirmieji tikri zudikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karabama @ 2010 05 31, 15:33)
pirmieji tikri zudikai  doh.gif


bet va yra, kas tokius nesioja lotuliukas.gif
Atsakyti
O man asmeniskai nera prancuziskas tooooks grazus smile.gif jis tvarkingas, nesigincysiu, ir dailiai atrodo, bet vestuvems jo nenoriu, tai dabar dilema, koki pasirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 31, 16:42)
O man asmeniskai nera prancuziskas tooooks grazus smile.gif jis tvarkingas, nesigincysiu, ir dailiai atrodo, bet vestuvems jo nenoriu, tai dabar dilema, koki pasirinkti smile.gif


lb idomu butu pamatyti koki jus pasirinktumete g.gif smile.gif
Atsakyti
Jei ne prancuziska, tai gal vienspalvius? ne primargintus?
Atsakyti