Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(bamba @ 2010 05 27, 16:03)
man irgi gražu per šventes ilgesni, bet jokiu būdu ne per ilgi schmoll.gif Aš tai kai žinau, kad artėja koks didesnis įvykis, tai ir pasiauginu porą savaičių tuos nagus rolleyes.gif


man porai savaiciu ismest 100lt nagms tai per brangu doh.gif geriau jau savuosius graziai susitvarkau, nusilakuoju ir rami galva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 13:06)
man porai savaiciu ismest 100lt nagms tai per brangu doh.gif  geriau jau savuosius graziai susitvarkau, nusilakuoju ir rami galva 4u.gif

aš turėjau omeny savuosius paauginu tada blush2.gif tai mokėt nieko nereikia, tik pakentėt nekerpant ir pasaugot, kad nenulūžtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 27, 16:07)
aš turėjau omeny savuosius paauginu tada blush2.gif tai mokėt nieko nereikia, tik pakentėt nekerpant ir pasaugot, kad nenulūžtų biggrin.gif


kaip as jums pavydziu (baltu pavydu, zinoma 4u.gif ), kad jums auga ilgi ir tvirti naguciai. nes as tokius uzsiauginu tik tuomet kai isiruosiu i kokia Palanga, tai man per ta savaitele laiko uzauga grazus naguciai, bet jie uzauga tik tokiu atveju, kai nieko neveikiu, tik papludimi guliu doh.gif namie seimininkaujant dar niekada ilgi neuzaugo, nes greitai nuluzineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 27, 13:13)
kaip as jums pavydziu (baltu pavydu, zinoma 4u.gif ), kad jums auga ilgi ir tvirti naguciai. nes as tokius uzsiauginu tik tuomet kai isiruosiu i kokia Palanga, tai man per ta savaitele laiko uzauga grazus naguciai, bet jie uzauga tik tokiu atveju, kai nieko neveikiu, tik papludimi guliu doh.gif namie seimininkaujant dar niekada ilgi neuzaugo, nes greitai nuluzineja doh.gif

kiekvienam savo, nebūna matyt taip, kad viskas labai gerai būtų. Pas mane užtat plaukai bjaurybės neauga ilgi ir stori, slenka, plonėja. Aš su baltu pavydu žiūriu į "plaukuotasias" blush2.gif biggrin.gif
o jums bent nieko neveikiant auga nagai, turiu draugių, kurioms nors ir užkonservuok rankas neaugs, sluoksniuojas, trupa ir pan doh.gif na turim džiaugtis kiekviena tuo ką turim mirksiukas.gif

na reik prie vestuvininių manikiūrų grižt, otai visai kažkaip į lankas nugrybausim biggrin.gif tik nieks nuotraukyčių nebededa unsure.gif
Atsakyti

Papildyta:
user posted image
[/quote]


klasika nuostabu noriu tokiu per vestuves thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2010 02 19, 12:28)
o gal kuri patartu, kaip per kelis men. iki vestuviu savuosius nagucius priziureti ir sutvirtinti, kad uzautu ilgesni? smile.gif
siaip ir dabar puse bedos, labai nesiskundziu, bet ant ilgesnio nago graziau manikiuras atrodo, o dirbtiniu nenoriu, nes po to kiek voznios bus, kol nuaugs ar nuimt reiks...  doh.gif


man iki vestuviu liko daugiau kaip men o as jau dbr pakankamai ilgus uzsiauginus, o dar turiu darziuka pomidoru ir be pirstiniu dirbu ir nieko tik gryzus krupsciai isplaunu, o seip visad lakuoju bespalviu nagu laku su vitaminais, todel daug geriau vitaminai mano atveju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 27, 16:46)
kiekvienam savo, nebūna matyt taip, kad viskas labai gerai būtų. Pas mane užtat plaukai bjaurybės neauga ilgi ir stori, slenka, plonėja. Aš su baltu pavydu žiūriu į "plaukuotasias" blush2.gif  biggrin.gif
o jums bent nieko neveikiant auga nagai, turiu draugių, kurioms nors ir užkonservuok rankas neaugs, sluoksniuojas, trupa ir pan doh.gif  na turim džiaugtis kiekviena tuo ką turim mirksiukas.gif

na reik prie vestuvininių manikiūrų grižt, otai visai kažkaip į lankas nugrybausim biggrin.gif tik nieks nuotraukyčių nebededa unsure.gif


man plaukai auga, bet lb jau plonyciai doh.gif

Nagai - zudikai lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Atsakyti
ilgai tylejau, bet nebegaliu! ilgi nagai ir dar kvadratiniai doh.gif Tai bent jau paapvalintu biski kad dailiau atrodytu.....
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2010 05 27, 17:20)
ilgai tylejau, bet nebegaliu! ilgi nagai ir dar kvadratiniai  doh.gif  Tai bent jau paapvalintu biski kad dailiau atrodytu.....


Cia priekaistai manikiurininkei 4u.gif
Atsakyti
Pakutine foto doh.gif doh.gif doh.gif blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
cia manasis 4u.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 17:27)
Pakutine foto  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif bet va kazkam grazu toks manikiuras, o net nekalbu apie pacia nagu forma doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia jusu priauginti nagai???? Negaliu nepastebet kad labai gera forma naturali ir seip kruopstu ir grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 27, 17:36)
Cia jusu priauginti nagai???? Negaliu nepastebet kad labai gera forma naturali ir seip kruopstu ir grazu smile.gif


aciu uz komplimenta blush2.gif 4u.gif
aha, priauginti cia yra 6 nagai, o 4 maniskiai, tad nebuvo imanoma pagal mano naturalia nagu forma ir ilgi padaryti kazkaip kitaip ax.gif as buvau lb patenkinta darbu manikiuristes, nes iki to laiko nebuvau pas nieka dariusis jokio manikiuro, o tuo labiau priauginimo smile.gif
Atsakyti