Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

O dar kai pradejau gilintis, tai tie tipsai visi atsoka, jei dirbi be pirstiniu. Jezus jezus ir kas vyrui is tokios seimininkes namie, vaikui mamos? schmoll.gif Laukit, mielosios, dabar jau mane puls ilganages unsure.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Buktai joms nagai padeda kasdienius darbus dirbt, be ju nemoketu ir kitokios nesamones... jau ne karta girdejus is personu, kurios turi nagus, kad joms padeda darbuose smile.gif kaip sutarusios sneka smile.gif
Papildyta:
Bandysiu prasyt tos mergaites is salono, kad man kuo naturaliau padarytu, negaliu gi paskui atkisus nagus vaiksciot, kol nudsilups jie man, ar bus nuimti.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 26, 11:56)
O dar kai pradejau gilintis, tai tie tipsai visi atsoka, jei dirbi be pirstiniu. Jezus jezus ir kas vyrui is tokios seimininkes namie, vaikui mamos?  schmoll.gif Laukit, mielosios, dabar jau mane puls ilganages  unsure.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Buktai joms nagai padeda kasdienius darbus dirbt, be ju nemoketu ir kitokios nesamones... jau ne karta girdejus is personu, kurios turi nagus, kad joms padeda darbuose smile.gif kaip sutarusios sneka smile.gif
Papildyta:
Bandysiu prasyt tos mergaites is salono, kad man kuo naturaliau padarytu, negaliu gi paskui atkisus nagus vaiksciot, kol nudsilups jie man, ar bus nuimti.

man tai tas vyras dzin būtų, jei jau pačiai labai patiktų tie nagai, tai ir nešiočiau, ne tarnaitė aš jam, kad nagus aukočiau lotuliukas.gif blush2.gif bet kad man pačiai nepatogu, negaliu net kompiuteriu normaliai naudotis doh.gif nešnekant net apie elementarius buities darbus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 26 gegužės 2010 - 13:46
mano manymu graziausias yra paprastas prancuziskas, bet labai gaila kad as jo negalesiu pasidaryti verysad.gif

kovo menesi netycia nusispaudziau nyksi tai juodas blynas ant desines rankos nykscio... doh.gif nespes nuaugti iki vestuviu tai dabar suku galva kaip galima isspresti sia problemele ir kad nereiktu visu nagu juodai lakuotis g.gif

buvau pas viena manikiuriste tai ta tiek daug pagrindu pritepe kad nagas kaip kalade atrode verysad.gif lotuliukas.gif doh.gif

gal ka nors galetumet patart?
Atsakyti
QUOTE(Ginaryte @ 2010 05 26, 15:46)
mano manymu graziausias yra paprastas prancuziskas, bet labai gaila kad as jo negalesiu pasidaryti verysad.gif

kovo menesi netycia nusispaudziau nyksi tai juodas blynas ant desines rankos nykscio... doh.gif  nespes nuaugti iki vestuviu tai dabar suku galva kaip galima isspresti sia problemele ir kad nereiktu visu nagu juodai lakuotis g.gif

buvau pas viena manikiuriste tai ta tiek daug pagrindu pritepe kad nagas kaip kalade atrode verysad.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

gal ka nors galetumet patart?


o ka cia bepatarsi jei jau manikiurininke nieko negali padaryt. As ant to nago uzsideciau viena dirbtini naga ir viskas. Gal but net prancuzisko manikiuro ir kitus savo nagucius tokiom pat spalvom padaryciau. vat ir prancuziskas manikiuras. Arba visus prisiklijuoti.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 26, 14:46)
man tai tas vyras dzin būtų,

na taip, man irgi, bet ne ta turejau omeny. Seimoj turi but lygiaverciai partneriai, o ne vienas dirba, kitas nagus klijuoja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nesutinku su jusu nuomone...
ka, kad jau nagai priauginti tai daryt nieko negali???visiska nesamone, gali daryt viska ir be problemu. o kai profesionalas priaugina, tai ir atrodo graziai ir laikosi ilgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 26, 15:32)
nesutinku su jusu nuomone...
ka, kad jau nagai priauginti tai daryt nieko negali???visiska nesamone, gali daryt viska ir be problemu. o kai profesionalas priaugina, tai ir atrodo graziai ir laikosi ilgai thumbup.gif

nebūtinai priauginti, šiaip bendrai ilgi nagai nelabai patogu. Bet akivaizdu, kad čia įpročio reikalas, nes vat jūs sakot, kad patogu, o man pvz ne. Nepatogu telefonu rinkti sms, nepatogu klaviatūra naudotis, gėrimo skardinės net atidaryt neišeina pačiai lotuliukas.gif taip pat sportuojant man kliūna, kad ir svarelius greit paimt kai reik, kai kuriuos pratimus darant kliūna irgi, ypač jogoj, nešnekant jau apie įvairius buities darbus. Aš čia rašiau apie potyrius su savo natūraliais, užaugintais ilgais nagais, priaugint man niekad neteko, nes nagai stiprūs pas mane, bet įtariu, kad su priaugintais nepatogumai liktų tokie patys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 26 gegužės 2010 - 16:45
QUOTE(bamba @ 2010 05 26, 18:45)
nebūtinai priauginti, šiaip bendrai ilgi nagai nelabai patogu. Bet akivaizdu, kad čia įpročio reikalas, nes vat jūs sakot, kad patogu, o man pvz ne. Nepatogu telefonu rinkti sms, nepatogu klaviatūra naudotis, gėrimo skardinės net atidaryt neišeina pačiai lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif kai mokinausi mums reikojo suciupineti smulkias detalytes, tai destytojas iskart pasake, kad su ilgais nagais marginas isvarys is audotorijos doh.gif lotuliukas.gif tad buityje smagiausia kai naguciai trumpi, bet vykstant i koki rengini grazu, kai jie buna ilgi.. ot kad butu greitas toks "priauginimas", kaip makiazas. vakare nusiplauni makiaza o nagucius pasidedi i stalciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 05 26, 15:12)
o ka cia bepatarsi jei jau manikiurininke nieko negali padaryt. As ant to nago uzsideciau viena dirbtini naga ir viskas. Gal but net prancuzisko manikiuro ir kitus savo nagucius tokiom pat spalvom padaryciau. vat ir prancuziskas manikiuras. Arba visus prisiklijuoti.

aciu uz patarima, vistiek ka nors sugalvosiu.. dabar geriu laaaabai daug vandens kad tik kuo daugiau nuaugtu smile.gif
Atsakyti
bamba, cia dar idomu kas ieina i savoka "viska daryt galiu" tu mergaiciu lotuliukas.gif tongue.gif
Papildyta:
O per sventes grazu dailus naguciai, be abejo. Visos mes norim but grazios, tik kai kurios to nori labiau ir tai tampa ju gyvenimo tikslu nematant niekom kito aplink.

Betgi grizkim prie temos smile.gif VESTUVINIS MANIKIURAS. As pazadu tylet ir nekomentuot margumynu.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 26, 15:45)
nebūtinai priauginti, šiaip bendrai ilgi nagai nelabai patogu. Bet akivaizdu, kad čia įpročio reikalas, nes vat jūs sakot, kad patogu, o man pvz ne. Nepatogu telefonu rinkti sms, nepatogu klaviatūra naudotis, gėrimo skardinės net atidaryt neišeina pačiai lotuliukas.gif taip pat sportuojant man kliūna, kad ir svarelius greit paimt kai reik, kai kuriuos pratimus darant kliūna irgi, ypač jogoj, nešnekant jau apie įvairius buities darbus. Aš čia rašiau apie potyrius su savo natūraliais, užaugintais ilgais nagais, priaugint man niekad neteko, nes nagai stiprūs pas mane, bet įtariu, kad su priaugintais nepatogumai liktų tokie patys blush2.gif

mano ir pacios nagai stiprus ir ilgi uzauga, buvau ir prisiauginus, nes ydomu isbandyt visokius variantus. As tikrai nepatyriau diskomforto rasant sms ar naudojant klaviatura. visus namu ruosos darbus darau pati, kai gyvenau LT tai ir darzus ravedavau, tereikia priprast. Nesupraskit manes klaidingai as esu macius ir negraziu nagu, per ilgu ar siaip negraziai priziuretu doh.gif taciau grazus, paauginti, priziureti naguciai man visada grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 26, 16:09)
bet vykstant i koki rengini grazu, kai jie buna ilgi.. ot kad butu greitas toks "priauginimas", kaip makiazas. vakare nusiplauni makiaza o nagucius pasidedi i stalciu lotuliukas.gif

man irgi gražu per šventes ilgesni, bet jokiu būdu ne per ilgi schmoll.gif Aš tai kai žinau, kad artėja koks didesnis įvykis, tai ir pasiauginu porą savaičių tuos nagus rolleyes.gif
QUOTE(Tina* @ 2010 05 27, 09:40)
bamba, cia dar idomu kas ieina i savoka "viska daryt galiu" tu mergaiciu  lotuliukas.gif  tongue.gif

nu jo, čia matyt nuo gyvenimo būdo dar priklauso, ką išvis žmogus dienom veikia, ką dirba drinks_cheers.gif
QUOTE(gintarelele @ 2010 05 27, 10:56)
kai gyvenau LT tai ir darzus ravedavau, tereikia priprast. Nesupraskit manes klaidingai as esu macius ir negraziu nagu, per ilgu ar siaip negraziai priziuretu doh.gif taciau grazus, paauginti, priziureti naguciai man visada grazu wub.gif

na kaip jau sakiau, matyt praktikos klausimas... aš irgi išgyvenu su tais ilgais nagais, bet man patogiau su trumpais, tai nejaučiu reikalo pratintis prie ilgų, kai galiu gyvent patogiau blush2.gif ir šiaip nu nekerpu aš tų nagų visiškai trumpai, šiek tiek palieku ilgio, bet su ilgesniais tai man jau gyvenimas nemielas blush2.gif lotuliukas.gif

Atsakyti