Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(Tina* @ 2010 05 09, 23:00)
Tai va - skaitykit ka zmones jau atsoke vestuves raso ir nusiraminkit  4u.gif nes ner baisiau uz bobiskas isterijas pries vestuves. Siuolaikiska mergina turi nebijot tokiu smulkmenu ir jos neturi ismust jos is veziu, kitaip vestuviu ryta tikrai neatrodysit graziai isvargusios nuo nervinimosi. Viskas bus puiku  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na nors viena mane supranta, kad as savo astriais pasisakymais ne ikast noriu smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 09, 23:06)
Na nors viena mane supranta, kad as savo astriais pasisakymais ne ikast noriu  smile.gif  drinks_cheers.gif


Na kiekviena cia issako savo nuomone. as ja gerbiu, kad ir kokia ji bebutu mirksiukas.gif okad visos busimosios nuotakeles jaudinasi del visokiu smulkmenu, tai cia naturalu smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos busimos ir esamo jaunosios 4u.gif jungiuos ir as prie jusu sitoj temelej
mano nuomone jeigu naguciai ilgi tai gali but ir su daugiau papuosimu, bet viskas saikingai, o jeigu trumpi tai prancuzizkas manikiuras pats tas mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai elegantiska nuotaka. O nagai antroj foto (smaili kaip kokio zveries ar vampyro) man siaubingi del savo formos, nezinau kodel tokie nagai man sukelia labai nemalonius jausmus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 10 gegužės 2010 - 15:30
QUOTE(Tina* @ 2010 05 10, 17:28)
Labai elegantiska nuotaka. O nagai antroj foto (smaili kaip kokio zveries ar vampyro) man siaubingi del savo formos, nezinau kodel tokie nagai man sukelia labai nemalonius jausmus  schmoll.gif


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 10, 17:28)
Labai elegantiska nuotaka. O nagai antroj foto (smaili kaip kokio zveries ar vampyro) man siaubingi del savo formos, nezinau kodel tokie nagai man sukelia labai nemalonius jausmus  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 10, 14:59)


koks sitas grazutis bigsmile.gif
Atsakyti
Patys nagai negerai priauginti... jie neturetu isplateti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 10, 18:56)
Patys nagai negerai priauginti... jie neturetu isplateti...  g.gif


As apie pati manikiura kalbejau, o ne apie priauginima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 10, 19:18)
As apie pati manikiura kalbejau, o ne apie priauginima ax.gif


priauginimas tai nekoks, vidurinio pirsto nagas atrodo kad nuo puses atsokes doh.gif
Atsakyti