Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

Tai tada proceduras atlikit kirpykloj ir nebus problemu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 15:21)
oi, kaip mandagiai snekat  blush2.gif  tai ir atsakysiu atitinkamai - niekas ir nebruzina
idomu kaip jus plaukus issiplausit vestuviu ryta su savo naujais nagais? nesuslape ranku? nuo karsto vandens daznas manikiuras atsilupa. Todel ir abejoju ar verta ji darytis is vakaro.



Gerai jei vestuves pakankamai velai vyksta, nes kitaip ta pati ryta tikrai nespesit jo pasidaryti, nes makiazas 1 val. sukuosena 1,5-2val. plius apsirengti suknele ir t.t. Tai dar skirti laiko manikiurui kada zakasas pvz 9,00 ryte doh.gif (o buna ir po 8 ryto jau i zaksa eina..) 4u.gif
Atsakyti
Mums tai viskas vidurdieni, bet ta pacia diena tikrai nesidarysiu.
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 06, 22:45)
Man manikiūras ir atlaikė savaitė su virš net atrodo.. g.gif
Nors kaip GUCCI sako ir indus ploviau, ir prausiausi ir visą savaitę jūroje mirkau per medaus mėnesį  tongue.gif  4u.gif


Per mano medaus menesi, tie nagai seniai buvo nulupti, nes mes ne iskarto vaziavom. as dar pasa pasidariau, su darbais suserinom, ramiai isisrinkom kelione ir po vestuviu praejus menesiukui isvykom smile.gif bet faktas, jei geras priemones naudoja, tai ir manikiuras islieka ilgai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 23:28)
tikrai ne apie tokius variantus kalbu  schmoll.gif 
daugelis cia paminejo, kad galva issiplauti padeda kitas zmogus, taigi mano "nusisnekejimai" matyt nevisai ne i tema. Kitaip, ko pacios plauku vestuviu ryta neplovete? bijojot makiniura susigadinti ?  vat apie tai ir kalbu  smile.gif
visazistai ir plauku meistrai paprastai atvykta pas nuotaka i namus ir tikrai ne galvos plauti. Plaukai jau buna isplauti ir isdziuve (arba beveik isdziuve)


As pati galvos neploviau sau todel, kad man buvo lb napatogu su ne savo nagais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 06, 14:37)
NIDA, o kam galva plautis is ryto, jeigu sukuosena darytis ruosiates, kirpykloj jums isplaus galva wink.gif ir nebus bedu. As irgi darysiuos vakare, nes ryte ir taip uzteks reikalu, o dar manikiura darytis...  doh.gif
blogiausiu atveju, jei jau jus labai norit galva ryte plautis, paprashykit kurios nors drauges, manau pades kaip nors smile.gif
Ir siaip, pastebejau, kad butent nekokybiskas nagu lakas labai greitai atsilupineja, viena puodeli isplauni ir jau blogai, o kokybiskas islieka zymiai ilgiau.

o tai Jus nei viena vestuviu ryta i dusa nejot nusiprausti..? doh.gif
Kad visoms galvas mamos plove..

Nezinau, man tai visai nejuokingai nuskambejo Nidos klausimas, nes ant mano nagu manikiuras nesilaiko.. dvi dienas maximum, tai visai nenustebciau jeigu po rytinio duso manikiuras atsiluptu...
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 05 08, 16:09)
o tai Jus nei viena vestuviu ryta i dusa nejot nusiprausti..?  doh.gif
Kad visoms galvas mamos plove..

Nezinau, man tai visai nejuokingai nuskambejo Nidos klausimas, nes ant mano nagu manikiuras nesilaiko.. dvi dienas maximum, tai visai nenustebciau jeigu po rytinio duso manikiuras atsiluptu...


drinks_cheers.gif butent apie tai as ir rasau.
O visos atsakineja, tarsi as kokia is menulio iskritus buciau schmoll.gif atrodo, kad manikiura darausi prasciausiu laku, nieko nesuprantu ir pan. Net ir pasiulymas visas proceduras atlikti salone.. Tai ka- ir dusa? biggrin.gif
O pacioms galvas mamos , drauges plauna, o i dusa vestuviu ryta ( ir pries miega vakare) tai ka nelysit?. Juk manikiura tai is vakaro darysites- tai juk du kartai lindimai i vandeni smile.gif Nebent visos cia sedit su priaugintais nagais ,ant kuriu ( faktas! ) lakas labai gerai laikosi.
Atsakyti
Tegu vyras nuprausia lotuliukas.gif tongue.gif thumbup.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 08, 18:26)
Tegu vyras nuprausia  lotuliukas.gif  tongue.gif  thumbup.gif  blush2.gif


cia jau iki absurdo priejom blush2.gif tegul nuprausia nesuslapines..
Keiciam tema!
Atsakyti
As tik bandziau pajuokaut smile.gif wink.gif
Atsakyti
Na jei ir nusilups kokia maza kruopyte - ka isterija istiks? Cia manau esme visu patraukimu per danti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 08, 17:22)
drinks_cheers.gif  butent apie tai as ir rasau.
O visos atsakineja, tarsi as kokia is menulio iskritus buciau  schmoll.gif  atrodo, kad manikiura darausi prasciausiu laku, nieko nesuprantu ir pan. Net ir pasiulymas visas proceduras atlikti salone.. Tai ka- ir dusa?  biggrin.gif
O pacioms galvas mamos , drauges plauna, o i dusa vestuviu ryta ( ir pries miega vakare) tai ka nelysit?. Juk manikiura tai is vakaro darysites- tai juk du kartai lindimai i vandeni  smile.gif  Nebent visos cia sedit su priaugintais nagais ,ant kuriu ( faktas! ) lakas labai gerai laikosi.

tai aišku prausiamės vestuvių rytą, nu kas per mintys pas jus doh.gif bet bent man po dušu nusipraust nėra tas pats kaip galvą plaut, jokių ten pylingų ir pan nedariau tą dieną, o pratekantis vanduo ir dušo žele nemanau, kad gali tą laką "nuėsti" taip. Plaukus plaut tai "trinties" dagiau, pas mane ilgi, stori buvo.
O šiaip tai net dėl galvos plovimo, pati būčiau plovus, mama tiesiog pasisiūlė, tai pagalvojau kodėl ne, o manikiūras man dar visą savaitę laikė, idealiai atlaikė kokias 3 dienas, poto biški kraštai tik pasitrynė nežymiai, nors Turkijoj baseine mirkau tą savaitę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 06, 19:39)
Lb dailu ir grazu thumbup.gif

Ačiū, Gucci 4u.gif
Atsakyti
Tai va - skaitykit ka zmones jau atsoke vestuves raso ir nusiraminkit 4u.gif nes ner baisiau uz bobiskas isterijas pries vestuves. Siuolaikiska mergina turi nebijot tokiu smulkmenu ir jos neturi ismust jos is veziu, kitaip vestuviu ryta tikrai neatrodysit graziai isvargusios nuo nervinimosi. Viskas bus puiku drinks_cheers.gif
Atsakyti