Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 13:12)
o ryte kai lisit i dusa, nesuigadins ?


nereik nagu su kempine bruzint biggrin.gif
Atsakyti
Tai toks ir manikiuras, jei duse nusiplaus...
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 05 06, 11:49)
nereik nagu su kempine bruzint  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 05 06, 12:07)
Tai toks ir manikiuras, jei duse nusiplaus...

doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 05 06, 11:49)
nereik nagu su kempine bruzint  biggrin.gif


oi, kaip mandagiai snekat blush2.gif tai ir atsakysiu atitinkamai - niekas ir nebruzina
QUOTE(Tina* @ 2010 05 06, 12:07)
Tai toks ir manikiuras, jei duse nusiplaus...


idomu kaip jus plaukus issiplausit vestuviu ryta su savo naujais nagais? nesuslape ranku? nuo karsto vandens daznas manikiuras atsilupa. Todel ir abejoju ar verta ji darytis is vakaro.
Atsakyti
NIDA, o kam galva plautis is ryto, jeigu sukuosena darytis ruosiates, kirpykloj jums isplaus galva wink.gif ir nebus bedu. As irgi darysiuos vakare, nes ryte ir taip uzteks reikalu, o dar manikiura darytis... doh.gif
blogiausiu atveju, jei jau jus labai norit galva ryte plautis, paprashykit kurios nors drauges, manau pades kaip nors smile.gif
Ir siaip, pastebejau, kad butent nekokybiskas nagu lakas labai greitai atsilupineja, viena puodeli isplauni ir jau blogai, o kokybiskas islieka zymiai ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 15:21)
oi, kaip mandagiai snekat  blush2.gif  tai ir atsakysiu atitinkamai - niekas ir nebruzina
idomu kaip jus plaukus issiplausit vestuviu ryta su savo naujais nagais? nesuslape ranku? nuo karsto vandens daznas manikiuras atsilupa. Todel ir abejoju ar verta ji darytis is vakaro.

Na jei tai eina kalba ne tik apie laka, bet ir nagu ilgi bei apklijavus, tai naturalu, kad su tokiais manikiurais maziausiai puse metu savarankiskai galvos neissiplausite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 16:21)
oi, kaip mandagiai snekat  blush2.gif  tai ir atsakysiu atitinkamai - niekas ir nebruzina


na tik nereik isizeisti doh.gif jau net juoko formoj nieko pasakyti negalima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liux gyvenu @ 2010 05 05, 18:57)
o kada siaip daromas manikiuras vestuvems? diena pries ? smile.gif kada geriausiai  kaip manot? smile.gif


As manikiura dariausi diena pries, apie pietus. buvau nusiteikusi visa diena buti rankas i prieki istiesus ir nieko neveikti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 13:12)
o ryte kai lisit i dusa, nesuigadins ?


Na man tas manikiuras visas laike dar savaite po vestuviu, nors ir indus plovau, ir maudziausi ir visokius kitokiu namu ruosos darbus dariau. tad 1 issimaudymas po dusu nesugadins nieko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 06, 16:21)
oi, kaip mandagiai snekat  blush2.gif  tai ir atsakysiu atitinkamai - niekas ir nebruzina
idomu kaip jus plaukus issiplausit vestuviu ryta su savo naujais nagais? nesuslape ranku? nuo karsto vandens daznas manikiuras atsilupa. Todel ir abejoju ar verta ji darytis is vakaro.


Man galva mama isplove mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 06, 16:37)
NIDA, o kam galva plautis is ryto, jeigu sukuosena darytis ruosiates, kirpykloj jums isplaus galva wink.gif ir nebus bedu. As irgi darysiuos vakare, nes ryte ir taip uzteks reikalu, o dar manikiura darytis...  doh.gif
blogiausiu atveju, jei jau jus labai norit galva ryte plautis, paprashykit kurios nors drauges, manau pades kaip nors smile.gif
Ir siaip, pastebejau, kad butent nekokybiskas nagu lakas labai greitai atsilupineja, viena puodeli isplauni ir jau blogai, o kokybiskas islieka zymiai ilgiau.


Siaip daugelis nuotaku nori, kad kirpeja ir visaziste atvyktu i namus, tad jusu pasiulytas variantas netinkamas 4u.gif
Atsakyti
aš irgi dariaus iš vakaro, galvą irgi išplovė mama biggrin.gif , bet šiaip galėjau turbūt ir pati plautis, nes manikiūras dar savaitę puikiai atlaikė thumbup.gif
bet pas mane paparastai labai buvo, be jokių įmantrybių, priauginimų ar pan, tik deja neturiu nuotraukos nė vienos, kad nagai matytųsi normaliai doh.gif va šitoj gal matos, ta ranka kur puokštę laikau (visi vienodi nagai, tik ant vieno mažas akmenukas sidabrinis pačiam viršuj):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 06, 22:34)
aš irgi dariaus iš vakaro, galvą irgi išplovė mama biggrin.gif , bet šiaip galėjau turbūt ir pati plautis, nes manikiūras dar savaitę puikiai atlaikė thumbup.gif
bet pas mane paparastai labai buvo, be jokių įmantrybių, priauginimų ar pan, tik deja neturiu nuotraukos nė vienos, kad nagai matytųsi normaliai doh.gif va šitoj gal matos, ta ranka kur puokštę laikau (visi vienodi nagai, tik ant vieno mažas akmenukas sidabrinis pačiam viršuj):


Lb dailu ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
Man manikiūras ir atlaikė savaitė su virš net atrodo.. g.gif
Nors kaip GUCCI sako ir indus ploviau, ir prausiausi ir visą savaitę jūroje mirkau per medaus mėnesį tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 06, 14:56)
Na jei tai eina kalba ne tik apie laka, bet ir nagu ilgi bei apklijavus, tai naturalu, kad su tokiais manikiurais maziausiai puse metu savarankiskai galvos neissiplausite  lotuliukas.gif

tikrai ne apie tokius variantus kalbu schmoll.gif
daugelis cia paminejo, kad galva issiplauti padeda kitas zmogus, taigi mano "nusisnekejimai" matyt nevisai ne i tema. Kitaip, ko pacios plauku vestuviu ryta neplovete? bijojot makiniura susigadinti ? vat apie tai ir kalbu smile.gif
visazistai ir plauku meistrai paprastai atvykta pas nuotaka i namus ir tikrai ne galvos plauti. Plaukai jau buna isplauti ir isdziuve (arba beveik isdziuve)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA*: 06 gegužės 2010 - 21:30