Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 15:39)
ne ne, čia specialiai išmetė kaip pvz prie vestuvinių manikiūrų  blink.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif as manau, kad toks manikiuras visom tikts ir patiks doh.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai nzn koks turi buti skonis merginos, kad sau toki darytusu (nebutinai vestuvems) smile.gif
Atsakyti
Man tai toks vaizdelis, kad nagai su tokiu "ypatingu dekoru" turėtų LABAI jau visur kliūti ir trukdyti.. tongue.gif Pvz, kaip su tokiu manikiūru apsiauti pėdkelnes? Juk kiekviena akutė kabintųsi.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 15:45)
Man tai toks vaizdelis, kad nagai su tokiu "ypatingu dekoru" turėtų LABAI jau visur kliūti ir trukdyti.. tongue.gif Pvz, kaip su tokiu manikiūru apsiauti pėdkelnes? Juk kiekviena akutė kabintųsi.. blink.gif


Radau iseiti yahoo.gif su pirstinem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:53)
Radau iseiti yahoo.gif su pirstinem  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O jau apie namu ukio darbus isvis patyliu doh.gif Ei, vyruciai, ir ka jus issirinkot unsure.gif geras gyvenimelis laukia...
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 05 05, 13:45)
Man tai toks vaizdelis, kad nagai su tokiu "ypatingu dekoru" turėtų LABAI jau visur kliūti ir trukdyti.. tongue.gif Pvz, kaip su tokiu manikiūru apsiauti pėdkelnes? Juk kiekviena akutė kabintųsi.. blink.gif



cia kaip kun. R.Doveika per paskaitas pasakojo : mauna jaunikis zieda savo jaunajai, o paskui zieda ir jos nagas "viniojasi" ! lotuliukas.gif atsargiai, kad taip nebutu tongue.gif
Atsakyti
o kada siaip daromas manikiuras vestuvems? diena pries ? smile.gif kada geriausiai kaip manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liux gyvenu @ 2010 05 05, 17:57)
o kada siaip daromas manikiuras vestuvems? diena pries ? smile.gif kada geriausiai  kaip manot? smile.gif


Aš dariausi iš vakaro, nes bijojau, kad dar ka nors veikiant per dieną nusišers viskas tongue.gif
Atsakyti
Man vestuvems idealiausia prancuziskas manikiuras thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liux gyvenu @ 2010 05 05, 16:57)
o kada siaip daromas manikiuras vestuvems? diena pries ? smile.gif kada geriausiai  kaip manot? smile.gif

Man is vakaro dare 4u.gif
Atsakyti
Ko gero geriausiai is vakaro. O idomu kiek laiko trunka prancuzisko manikiuro darymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 05 06, 08:38)
Man is vakaro dare 4u.gif


o ryte kai lisit i dusa, nesuigadins ?
Atsakyti