Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(@leja @ 2010 04 24, 20:33)
o ne, makiazas ir sukuosena labai pakeicia moteri  tongue.gif  lotuliukas.gif


Grazia, taip, bet jei ji negrazi, tai nat jos gali bet ka uzdeti, vistiek ji atrodys nekaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 12, 23:35)
ax.gif  Na as turbut irgi prie klasikinio prancuzo likciau ir daryciausi kazka panasaus i tai ax.gif
user posted image
user posted image

grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipendeile @ 2010 04 25, 22:51)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
noreciau patarimu del manikiuro ir pedikiuro vestuvems, Reikalinga meistre, kuri nepridarytu beskonybes. Graziai, tvarkingai sutvarkytu prancuzisko manikiuro stiliumi. Ka manote apie salono Gatineu meistrus? gal galite konkreciai kuria rekomenduoti? aciu
Atsakyti
Norėčiau kažko panašaus... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 04 27, 01:57)
Norėčiau kažko panašaus...  ax.gif
user posted image


Pats nagutis cia nulakuotas sidabriniu laku? ax.gif
Atsakyti
man rodos galiukai baltu nulakuoti o ant virsaus rozinis lakas su perlamutru...
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 04 29, 16:23)
man rodos galiukai baltu nulakuoti o ant virsaus rozinis lakas su perlamutru...


Bet kad lako buteliukas ne balto lako, o sidabrinio kazkokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 28, 11:38)
Pats nagutis cia nulakuotas sidabriniu laku? ax.gif

Taip, atrodo, kad sidabrinis ax.gif O ant viršaus rožinis skaidrus.
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 04 29, 21:22)
Taip, atrodo, kad sidabrinis  ax.gif O ant viršaus rožinis skaidrus.


taip ir maniau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipendeile @ 2010 04 25, 21:51)


Gražu smile.gif Ir aš jau mąsčiau, kad norėsiu prancūziško manikiūro, bet... mano kosmetologė, kai išsakiau šį savo norą, pasakė griežtai ne. Todėl, kad pagal etiketą prancūziškas manikiūras tinka tik prie dalykinio stiliaus ir jokiu būdu ne prie vestuvinės suknelės. Tada sakau, o tai kodėl labai daugelis nuotakų būna su prancūzišku manikiūru? Na, sako, jeigu kosmetologės visiškai nesidomi etiketo klausimais, tai ir nepataria klientėms, kas dera ir nedera prie vestuvinės suknelės...

Taigi čia toms, kurios galbūt nežinojo ir kurioms svarbu toks dalykas kaip etiketas - kas dera, kas nedera prie vestuvinio stiliaus ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2010 05 03, 00:59)
Gražu smile.gif Ir aš jau mąsčiau, kad norėsiu prancūziško manikiūro, bet... mano kosmetologė, kai išsakiau šį savo norą, pasakė griežtai ne. Todėl, kad pagal etiketą prancūziškas manikiūras tinka tik prie dalykinio stiliaus ir jokiu būdu ne prie vestuvinės suknelės. Tada sakau, o tai kodėl labai daugelis nuotakų būna su prancūzišku manikiūru? Na, sako, jeigu kosmetologės visiškai nesidomi etiketo klausimais, tai ir nepataria klientėms, kas dera ir nedera prie vestuvinės suknelės...

Taigi čia toms, kurios galbūt nežinojo ir kurioms svarbu toks dalykas kaip etiketas - kas dera, kas nedera prie vestuvinio stiliaus ir pan. smile.gif


o koks tada skaitosi vestuvinis manikiuras? pagal etiketa?
man atrodo vestuviu taisykliu siais laikais nera. vestuves buna prabangios, kuklios, elegantiskos, mazos, jaunatviskos, crazy, jaunikis su sprtaciais ir t.t. tai toks dalykas kaip manikiuro etiketas isvis nieko nezaidzia. Tad jei man manikiurininke pasakytu kad prancuziskas nedera, tai tik sukeltu sypsena smile.gif

p.s. uztenka pasiziureti su kokiomis vestuvinemis suknelemis merginos teka doh.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiu_gele @ 2010 05 03, 00:59)
Gražu smile.gif Ir aš jau mąsčiau, kad norėsiu prancūziško manikiūro, bet... mano kosmetologė, kai išsakiau šį savo norą, pasakė griežtai ne.


nu atsiprasau - pasake grieztai ne . Kas cia dabar? blink.gif dar tokiu bajeriu nemacius doh.gif
Atsakyti