Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(@leja @ 2010 04 23, 14:20)
oi patikekit, as tai macius ir ilgu netvarkingu nagu. Ziauriausiai atrodo kai is delno puses matosi naturalus nagas atauges o ant jo dar priaugintas  doh.gif fe fe fe, nu sorry man tai ziauru. Kad isore grazi tai dar nereiskia kad ten po jais labai estetiska. man tai asmeniskai bjauru ziuret kai tuos ilgus nagus dar prie burnos kisa  biggrin.gif  gal cia mano per laki vaizduote bet as prisigalvoju kiek ten bakteriju ant to ilgo nago krebzda  lotuliukas.gif


Tai, kad žinokit nereikia net prisigalvoti - ir taip aišku, kad ten tikras bakterijų knibždėlynas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 04 23, 14:53)
Tai, kad žinokit nereikia net prisigalvoti - ir taip aišku, kad ten tikras bakterijų knibždėlynas.. doh.gif


Jei nesivalai su sepeteliais, aisku , kad bus, as valaus ir jokiu problemu blush2.gif
Atsakyti
aš gal nesu visiškai prieš priaugintus nagus (bet tik tuomet kai naturalūs nedailūs), tačiau jei jau įmanoma, geriau vengti. viena biologė pasakojo apie tai - tai, žinoma, jos požiūris iš mokslinės pusės buvo vienareikšmiškai ne (būtent dėl visų nešvarumų, bakterijų ir t.t.) ir tai man kažkaip įsiminė. gal todėl man jie ir nelabai patinka
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 04 23, 18:11)
aš gal nesu visiškai prieš priaugintus nagus (bet tik tuomet kai naturalūs nedailūs), tačiau jei jau įmanoma, geriau vengti. viena biologė pasakojo apie tai - tai, žinoma, jos požiūris iš mokslinės pusės buvo vienareikšmiškai ne (būtent dėl visų nešvarumų, bakterijų ir t.t.) ir tai man kažkaip įsiminė. gal todėl man jie ir nelabai patinka


man jie lb grazu kai kitos merginos su jais buna, bet turi atrodyti kuo naturaliau smile.gif bet paciai tai nelb.. seimininkaujant namuose man jie lb trukdytu. nebent tureciau tik sedeti ir nieko daugiau neveikti smile.gif Man kartais toks poziuris susidaro, kad tos kurios merginos vaiksto ilgais naguciais, isidabinusios ir pan, tai ju namuose bardakas doh.gif na nebent joms netrukdo tie naguciai atlikineti namu ruosos darbu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 23, 22:36)
Man kartais toks poziuris susidaro, kad tos kurios merginos vaiksto ilgais naguciais, isidabinusios ir pan, tai ju namuose bardakas doh.gif  na nebent joms netrukdo tie naguciai atlikineti namu ruosos darbu ax.gif


Arba samdo žmones, kad joms sutvarkytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 04 24, 00:22)
Arba samdo žmones, kad joms sutvarkytų smile.gif


Na taip, bet juk is kur pinigai, jei tik nagucius puoseleja? smile.gif na bet gal cia tik mano toks poziuris, tegu nei viena nesupyksta.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 23, 23:44)
Na taip, bet juk is kur pinigai, jei tik nagucius puoseleja? smile.gif na bet gal cia tik mano toks poziuris, tegu nei viena nesupyksta.. ax.gif


ne Jūsų vienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 04 24, 02:21)
ne Jūsų vienos smile.gif


Malonu girdeti, kad ne as viena susidariusi tokia nuomone ax.gif bet kai yra svente, siuo atveju vestuves, tai as 100% uz ilgus priaugintus naguciu, aisku jei savieji neuzauga, bet kazdienai, tai tikrai netinkama puosmena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 24, 12:28)
Malonu girdeti, kad ne as viena susidariusi tokia nuomone ax.gif  bet kai yra svente, siuo atveju vestuves, tai as 100% uz ilgus priaugintus naguciu, aisku jei savieji neuzauga, bet kazdienai, tai tikrai netinkama puosmena 4u.gif


o as tai nematau prasmes vienai dienai tuos nagus prisiaugint, nes daugiau grozio jie nuotakai tikrai nepriduoda

kitaip sakant del nagu grazesne netapsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 24, 12:15)
kitaip sakant del nagu grazesne netapsi  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif tai jau tikrai. tuo labiau, kad kai perkrauta būna tik dar baisiau. galima ir su sutvarkytais dailiais nagais atrodyti pritrenkiančiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 24, 13:15)
o as tai nematau prasmes vienai dienai tuos nagus prisiaugint, nes daugiau grozio jie nuotakai tikrai nepriduoda

kitaip sakant del nagu grazesne netapsi  lotuliukas.gif


Na as tai uz, nes man tai grazu. ir nesvarbu ar tai bus 1 dienai ar 1 men. jei vestuvem prisiaugini nagus, tai neriskia, kad po ju turi begti juos nusiimti. bet as kalbu apie tokius variantus, kad eina, vis pildosi juos ir puse savo gyvenimo pravaiksto su jais smile.gif

blink.gif kas del pacio zmogaus grozio, tai ir del padaryto makiazo ir sukuosenos netps grazesnis, jei patys bruozai atstumentys tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 24, 20:27)
blink.gif  kas del pacio zmogaus grozio, tai ir del padaryto makiazo ir sukuosenos netps grazesnis, jei patys bruozai atstumentys tongue.gif 


o ne, makiazas ir sukuosena labai pakeicia moteri tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti