Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

as taip pat likusi rinktis toki varianta tik gal siek tiek ilgesnius smile.gif
taciau tik naturalius nagucius smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 02 19, 17:09)
Man superinis dalykas toks preparatas Bambuko silicis. Šiaip jį reikia gerti po 1 kapsulę per dieną, aš geriu dvi. Užtenka savaitės dviejų, kad nagai pilnai atsigautų - iš visiškai popierinių tampa stiprūs, greičiau augą, nelūžinėja, o panagės baltos kaip po prancūziško manikiūro praktiškai  biggrin.gif

oho niekad negirdejau g.gif
kur ji perki, vaistineje?ar jis taip ir vadinasi??? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 01, 15:01)
Tretieji tai tragedija doh.gif  bet paskutinieji, tai faina pati foto man, tas pateikimas toks "skanus" wub.gif

va antri visai nieko, tik gelyte gal deciau tik ant kurio nors vieno nagucio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 10, 00:37)
idealiausias ilgis ir forma, bent jau man. Man tikrai negrazu, kai nagai ispuosti labiau uz vestuvini zieda  doh.gif
user posted image

labai grazus variantas 4u.gif wub.gif
manau mano bus kazkas tokio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulika @ 2010 04 12, 02:55)
oho niekad negirdejau g.gif
kur ji perki, vaistineje?ar jis taip ir vadinasi??? 4u.gif

Taip, jis taip ir vadinasi smile.gif Yra jo vaistinėj.
Dar merginos sako, kad nagučiams stiprinti Nailtek priemonės labai padeda, bet pati nebandžius ax.gif
Atsakyti
man asmenikai patinka ilgi smailejantys nagai thumbup.gif per westuwes ypac reiketu atkreipti denesi i detales, nes zmones ziuri ne tik i tawo suknele ar sukuosena doh.gif kaip daugelis is jusu akcentawo tai.... o del naturaliu nagu tai saunu pas ka jie auga stiprus grazus drinks_cheers.gif , asmeniskai pas mane nagai yra maziukai blush2.gif ju forma yra mazyte ir dar kai kurie nagai megsta su iskilimais augti, ir tik nesakykit kad per westuwes jum mazi, banguoti nagai butu grazu!tikrai ne uz ka nepatikesiu schmoll.gif
Atsakyti
Anksčiau galvojau kad tik manikiurą darysiu, bet nuotraukas pažiurėjus ir pedekiuro užsimaniaiu
vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 04 12, 07:42)
Taip, jis taip ir vadinasi  smile.gif Yra jo vaistinėj.
Dar merginos sako, kad nagučiams stiprinti Nailtek priemonės labai padeda, bet pati nebandžius  ax.gif

nzn as va bandziau ta Nailtek bet kad man nelabai jis..
kiek save pastebejau tai man labiau tinka kokie nors geriami, stiprinantys is vidaus vitaminai ar papildai smile.gif
va tavo ta pasiulyta tikrai pabandysiu 4u.gif aciu
Atsakyti
ax.gif Na as turbut irgi prie klasikinio prancuzo likciau ir daryciausi kazka panasaus i tai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazu wub.gif Ir tikrai pats tas vestuvems... Tik skaitydama si foruma susidariau nuomone,kad niekam cia nepatinka niekas kas nenaturalu... jeigu ka tai net baltas nago galiukas nenaturalu. O juokinga skaityt kai kaskas sako,kad ilgi nagai neestetiska... Merginos kada jus matet ilgus ir netvarkingus nagus... kaiptik tokie ir yra labiau priziurimi, o tu kuriu naturalus as tikrai esu macius apleistu ir panasiai, pajuodusiom panagem... Priejau pire isvados,kad dirbtiniai ir ilgesni nagai yra zymiai estetiskiau... Kiekviena turim savo nuomone.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kai aš turėjau priaugintus nagučius, tikrai drąsiai galiu sakyt kad jie visada būdavo nepriekaištingai sutvarkyti wub.gif o kai naturalūs, dažniausiai ne tiek daug dėmesio skiriama blush2.gif ta prasme kai pati tvarkaisi yra visi kas kita nei tvarkytis pas manikiūristę 4u.gif aš manau kas su saiku-tas gražu, kas per daug - tai jau nesveika ax.gif
Atsakyti
pas mane 6m. priauginti , visai neilgli naguciai, visada atrodo graziai ir tvarkingai , o ir auginuosi tam kad tokie butu mano pacios nagai vis iskildavo nebuvo sveikos spalvos, ir as pasirinkau ant ju uzlieti geli , be tipsu tiesiog gelis, ir jau 6 m, esu rami ir patenkinta, man nera grazu labai ilgi nagai mano pacios tumpi niekas net neklausia ar naturalus , jie atrodo naturaliai 4u.gif
retai kada lakuoti kazkaip imantriai visada su prancuziku manikiuru , ir vestuvem nezadu nieko krauti tiesiog vel naturaliai prancuziska, o jis pas mane ne toks baltas ,o su roziniu atspalviu taip nerezia akiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulika @ 2010 04 12, 03:55)
va antri visai nieko, tik gelyte gal deciau tik ant kurio nors vieno nagucio ax.gif


Man antri tuputi vaikiskai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Daiwa @ 2010 04 20, 00:54)
Labai grazu  wub.gif  Ir tikrai pats tas vestuvems... Tik skaitydama si foruma susidariau nuomone,kad niekam cia nepatinka niekas kas nenaturalu... jeigu ka tai net baltas nago galiukas nenaturalu. O juokinga skaityt kai kaskas sako,kad ilgi nagai neestetiska... Merginos kada jus matet ilgus ir netvarkingus nagus... kaiptik tokie ir yra labiau priziurimi, o tu kuriu naturalus as tikrai esu macius apleistu ir panasiai, pajuodusiom panagem... Priejau pire isvados,kad dirbtiniai ir ilgesni nagai yra zymiai estetiskiau... Kiekviena turim savo nuomone....  mirksiukas.gif


oi patikekit, as tai macius ir ilgu netvarkingu nagu. Ziauriausiai atrodo kai is delno puses matosi naturalus nagas atauges o ant jo dar priaugintas doh.gif fe fe fe, nu sorry man tai ziauru. Kad isore grazi tai dar nereiskia kad ten po jais labai estetiska. man tai asmeniskai bjauru ziuret kai tuos ilgus nagus dar prie burnos kisa biggrin.gif gal cia mano per laki vaizduote bet as prisigalvoju kiek ten bakteriju ant to ilgo nago krebzda lotuliukas.gif
Atsakyti