Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 28, 19:38)
Gražu ..  4u.gif  wub.gif  Tik pirmieji, kad smailūs būtų, o antrieji, ne tokie smailūs  mirksiukas.gif  bijočiau prie vyro prisiliesti, kad vestuvės netaptų tragedija  biggrin.gif
Papildyta:
wub.gif

na antruosius stipriai patrumpinciau,suapvalinciau,nuimciau akrilo geles blush2.gif tada man grazu butu 4u.gif
Atsakyti
Iš paskutinių, nepatiko nė vienų forma. Pirmų manau, akd tų papuošimų per daug. Nereikėtų jų ant visų nagų, užtektų manau vos ant kelių. O ant antrų, nors ir ne ant visų, tačiau kažkaip rėžia akį.
Atsakyti
user posted image

megstancioms ilgesnius smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 28, 17:38)
Gražu ..  4u.gif  wub.gif  Tik pirmieji, kad smailūs būtų, o antrieji, ne tokie smailūs  mirksiukas.gif  bijočiau prie vyro prisiliesti, kad vestuvės netaptų tragedija  biggrin.gif
Papildyta:
wub.gif


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dieter @ 2009 12 04, 12:36)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif
Pati tobuliausia forma, pats geriausias ilgis, ir labai paprasta, nuostabiau nebūna.

Geriau suformuluoti nesugebeciau! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 28, 19:38)
Gražu ..  4u.gif  wub.gif  Tik pirmieji, kad smailūs būtų, o antrieji, ne tokie smailūs  mirksiukas.gif  bijočiau prie vyro prisiliesti, kad vestuvės netaptų tragedija  biggrin.gif
Papildyta:
wub.gif


tie pirmieji tai grynai plastmasiniai atrodo... schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
secret_lover_ įdėti nepatiko schmoll.gif

QUOTE(SandritaM @ 2010 01 28, 23:47)


O čia tai grožis wub.gif šių forma ir ilgis kaip maniškių.
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2010 01 29, 10:22)
secret_lover_ įdėti nepatiko  schmoll.gif
O čia tai grožis  wub.gif šių forma ir ilgis kaip maniškių.


Man tai vos apvalesni patiktų.
Kažkaip natūraliau atrodo.
Ir dar koks mažas blizgaliukas galėtų būt.
Bet jeigu būtų, tai tikrai labai mažas smile.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 10:50)
Man tai vos apvalesni patiktų.
Kažkaip natūraliau atrodo.
Ir dar koks mažas blizgaliukas galėtų būt.
Bet jeigu būtų, tai tikrai labai mažas  smile.gif


Turėjau omeny dabar tokie, nes mano nagai augdami tokią formą visada įgauna. O pačiai irgi patinka truputį ovalesni, o tai pakoreguot nesunku. Buvau kažkada pasisakius tik UŽ prancūzišką manikiūrą, nemėgstu perkrautų dailių, o ir jei suknutė puošni, aksesuarai, manau nagai neturėtų iš tolo šviesti ir blizgėti, norėtųs, kad nebūtų ryškūs smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad turbūt geriau būtų visai nelakuoti nagai tik gražiai sutvarkyti, negu ilgi, apkrauti, šviečiantys ir t..t..
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 15:56)
Man atrodo, kad turbūt geriau būtų visai nelakuoti nagai tik gražiai sutvarkyti, negu ilgi, apkrauti, šviečiantys ir t..t..



va ...... smile.gif as ir kad nagai kuo naturaliau smile.gif nors pramcuziska vistiek noreciau pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 14:56)
Man atrodo, kad turbūt geriau būtų visai nelakuoti nagai tik gražiai sutvarkyti, negu ilgi, apkrauti, šviečiantys ir t..t..

Čia tai tikra tiesa smile.gif
Man tai labai negražu ir kičiškai atrodo, kai visa nuotaka nuo galvos iki kojų viskuo apsikrovus. smile.gif Visur turi būti saikas, aš suprantu, kad daug kam tą dieną norisi atrodyt nuostabiai ir visai švytėti, būti susitvarkius, bet nereiktų perspaust.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 01 29, 16:01)
Čia tai tikra tiesa smile.gif
Man tai labai negražu ir kičiškai atrodo, kai visa nuotaka nuo galvos iki kojų viskuo apsikrovus. smile.gif Visur turi būti saikas, aš suprantu, kad daug kam tą dieną norisi atrodyt nuostabiai ir visai švytėti, būti susitvarkius, bet nereiktų perspaust.


Va va... Makiažas 2kg. svorio, šukuosena velnias žino kokia, auskarai net galvą žemyn tempia ir dar ant nagų krūva blizgalų. Žavu... doh.gif
Atsakyti