Įkraunama...
Įkraunama...

manikiuras vestuvems 5

startuojam su nauja temele bigsmile.gif
senoji temele cia http://news.bbc.co.u.../hi/default.stm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 06 spalio 2009 - 20:13
na jej nauja tema,reiskia nauji zmones ir dar karta galiu parodyti savo vestuvini manikiura biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linulija @ 2009 10 06, 22:13)
na jej nauja tema,reiskia nauji zmones ir dar karta galiu parodyti savo vestuvini manikiura biggrin.gif

oops ax.gif biggrin.gif geriau taip mirksiukas.gif
http://i029.radikal....65c26021825.jpg
Papildyta:
nesamone kazkokia isejo blush2.gif atsiprasau,tikiosi supratot mane blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 23:28)

cia kieno tavo? blink.gif
Atsakyti

Vestuvems daromas ir pedikiuras, o man jis labai jau wub.gif


user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 10 06, 23:37)
Vestuvems daromas ir pedikiuras, o man jis labai jau  wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image

cia priklijoti nagai g.gif man taip atrodo
Papildyta:
as apie pedekiura smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 06, 20:40)
cia priklijoti nagai  g.gif man taip atrodo
Papildyta:
as apie pedekiura smile.gif

manrodos jo
Atsakyti
Grazus jusu naguciai wub.gif
As negalesiu paaugint naguciu, todel susimasciau kaip man juos papuost...Gal turit ideju? Koks manikiuras tiktu? Nes kai ilgi nagai, tai graziai atrodo ir piesinukai, ir gelytes grazios, o maziukai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2009 10 07, 11:30)
Grazus jusu naguciai  wub.gif
As negalesiu paaugint naguciu, todel susimasciau kaip man juos papuost...Gal turit ideju? Koks manikiuras tiktu? Nes kai ilgi nagai, tai graziai atrodo ir piesinukai, ir gelytes grazios, o maziukai...  doh.gif

Jei nagas trumpas, man gražiausiai prancūziškas. Dar galima truputį su auksu ar sidabru pervesti ties ta balta linija. Tačiau kai kurioms matytoms tokiu atveju nagas dar labiau optiškai sutrumpėja.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 10 07, 12:10)
Jei nagas trumpas, man gražiausiai prancūziškas. Dar galima truputį su auksu ar sidabru pervesti ties ta balta linija. Tačiau kai kurioms matytoms tokiu atveju nagas dar labiau optiškai sutrumpėja.


Neteko matyti prancuzisko ant trumpu naguciu verysad.gif maniskiai bus nedidesni nei 1.5mm (balta vieta) Tai labai apsidziaugciau, jei padarytu prancuziska... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2009 10 07, 12:16)
Neteko matyti prancuzisko ant trumpu naguciu  verysad.gif  maniskiai bus nedidesni nei 1.5mm (balta vieta) Tai labai apsidziaugciau, jei padarytu prancuziska... 4u.gif

O, tai vadinasi labai trumpi. Tada tokiu atveju aš pati sau lakuočiausi tiesiog neutraliu laku ir tiek. Dar ir nuo nago formos daug kas priklauso. g.gif Platus, siauras, V formos, migdolas... ir t.t. Tačiau vistiek rinkčiausi paprastą laką be jokių piešinių.
Atsakyti