Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(egesichora @ 2009 10 21, 16:59)
Gal kuri bandete medaus sampuna ir balzama? Iki siol naudoju melyniu. Visai nieko.Noreciau pakeisti ax.gif
Dar noreciau uzklausti apie brazilisku riesutu kuno sviesta 4u.gif

Nusipirkau medaus šampūną. Visiškas š... Visų pirma neputoja, visų antra - plaukai kaip šiaudai pasidaro. doh.gif Gerai, kad miniuką pirkau
Papildyta:
QUOTE(Mantila @ 2009 10 22, 13:56)
girdejau, kad jau ta krema kanapiu tai kas turi labai giria:) bet jei sakot, kad rasos kremo beveik toks pats efektas...

na, man tai ryškiai skirias mirksiukas.gif TBS tikrai geresnis (bent jau man)
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 10 22, 14:00)
Nusipirkau medaus šampūną. Visiškas š... Visų pirma neputoja, visų antra - plaukai kaip šiaudai pasidaro. doh.gif  Gerai, kad miniuką pirkau

Kad neputoja, tai reiškia, kad sintetikos mažiau, bet išplauna ne blogiau nei putojantis.
Atsakyti
as turiu melionu losjona wub.gif kai pabaigsiu pirksiu vel, ir ranku kremas man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 22, 14:04)
Kad neputoja, tai reiškia, kad sintetikos mažiau, bet išplauna ne blogiau nei putojantis.

na, man tai netaip gerai plauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 22, 16:40)
as turiu melionu losjona wub.gif  kai pabaigsiu pirksiu vel, ir ranku kremas man labai patinka thumbup.gif



TBS yra meloniu losjonas ? blink.gif gal gali foto imest? 4u.gif
Atsakyti
jo buvo kazkada labai seniai Melionu serija, dabar ji turi buti arba beviltiskai pasenusi pagal galiojima, arba pradejo vel leisti is naujo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 22 spalio 2009 - 19:13
Pirkau iš tos naujos serijos obuolinę duškę ir morkų kremą. Vakare bandysiu. wink.gif Obuolinę kai uosčiau parduotuvėj tai patiko, o kai parsinešiau namo, tai jau kažkaip kitaip man kvepia. Bet gal kai maudysiuos bus kitaip. wink.gif O morkų kremas atkreipė dėmesį dėl suteikiamo lengvo atspalvio, tai ryte naudoti gal tiks. wink.gif Na, bansysim. wink.gif
Atsakyti
Kazkas forume prekiavo TBS kosmetika pigiau, gal priminsit - kas? Man reikia dazu antakiams ir kanapiu kremo rankoms. Kaip tie dazai, gal turit patirties ir atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(kootwellaa @ 2009 10 22, 20:18)
O morkų kremas atkreipė dėmesį dėl suteikiamo lengvo atspalvio, tai ryte naudoti gal tiks. wink.gif Na, bansysim. wink.gif



Bet ***** ar nebus oranzinis atspalvis? g.gif nu zinai kaip morku.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ChinChin @ 2009 10 22, 20:13)
jo buvo kazkada labai seniai Melionu serija, dabar ji turi buti arba beviltiskai pasenusi pagal galiojima, arba pradejo vel leisti is naujo g.gif



As nesuprantu.. nu kur logika.. doh.gif is Avon iseme.. dabar TBS jau neber verysad.gif doh.gif
Atsakyti
gal kas bandet kapsules su vit. C odai, kazin koks poveikis ar verta pirkti
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 10 22, 22:22)
gal kas bandet kapsules su vit. C odai, kazin koks poveikis ar verta pirkti

Man irgi labai idomu ax.gif Kaip ta vitamino C serija? Kaip šveitiklis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kootwellaa @ 2009 10 22, 21:18)
Pirkau iš tos naujos serijos obuolinę duškę ir morkų kremą. Vakare bandysiu. wink.gif Obuolinę kai uosčiau parduotuvėj tai patiko, o kai parsinešiau namo, tai jau kažkaip kitaip man kvepia. Bet gal kai maudysiuos bus kitaip. wink.gif O morkų kremas atkreipė dėmesį dėl suteikiamo lengvo atspalvio, tai ryte naudoti gal tiks. wink.gif Na, bansysim. wink.gif

butinai parasyk, kaip morku kremas
Papildyta:
QUOTE(ypata @ 2009 10 22, 21:57)
Kazkas forume prekiavo TBS kosmetika pigiau, gal priminsit - kas? Man reikia dazu antakiams ir kanapiu kremo rankoms. Kaip tie dazai, gal turit patirties ir atsiliepimu?

yra antakiu dazai??? blink.gif
Atsakyti