Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(kumiko @ 2009 10 20, 20:16)
man tai per saldus schmoll.gif


aš turiu spanguolių aliejuką-man labai patinka wub.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete medaus sampuna ir balzama? Iki siol naudoju melyniu. Visai nieko.Noreciau pakeisti ax.gif
Dar noreciau uzklausti apie brazilisku riesutu kuno sviesta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 21 spalio 2009 - 16:01
QUOTE(egesichora @ 2009 10 21, 16:59)
Gal kuri bandete medaus sampuna ir balzama? Iki siol naudoju melyniu. Visai nieko.Noreciau pakeisti ax.gif
Dar noreciau uzklausti apie brazilisku riesutu kuno sviesta 4u.gif

brazilisku riesutu kuno sviestas nerealus, kvapas pasakiskas-tiks jei turi sausa oda, kuria reikia nuolat drekinti.
Atsakyti
Nusipirkau TBS su agurkais gaivinanti tonika is tos serijos kur po 19lt.. nu fainas toks wub.gif gaivus labai wub.gif
Atsakyti
Mergaite, kuri TBS kauke plaukams geriausiai glotnina plaukus? Na kad maitintu taip, kad plaukai butu sunkesni ir nesipustu.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 21, 17:36)
Nusipirkau TBS su agurkais gaivinanti tonika is tos serijos kur po 19lt.. nu fainas toks  wub.gif gaivus labai  wub.gif



as irgi norejau ji nusipirkti, bet gavau roziu vandens tai si pirkini atidejau sekanciam kartui. o ledinis sampunas, kaip uz tokia kaina, man visai patiko. plaukai svelnus ir kas man aktualiausia, kad neprisiploje prie galvos smile.gif
Atsakyti
losijona turiu labai kvepia wub.gif
Atsakyti
4u.gif ir as turiu pora delykeliu is TBS ax.gif braskini sviesta, sveitikli ir duso zele ax.gif visai patinka man thumbup.gif dar visai noreciau isbandyti kanapiu ranku krema, tik girdejau kad kvepia nelabai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2009 10 21, 23:34)
4u.gif  ir as turiu pora delykeliu is TBS  ax.gif  braskini sviesta, sveitikli ir duso zele  ax.gif  visai patinka man thumbup.gif dar visai noreciau isbandyti kanapiu ranku krema, tik girdejau kad kvepia nelabai... g.gif

Turiu kanapių pėdų kremuką, nu ne braškėm kvėpia lotuliukas.gif bet nera labai bjaurus kvapas, toks naturalus žolelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 10 21, 22:21)
as irgi norejau ji nusipirkti, bet gavau roziu vandens tai si pirkini atidejau sekanciam kartui. o ledinis sampunas, kaip uz tokia kaina, man visai patiko. plaukai svelnus ir kas man aktualiausia, kad neprisiploje prie galvos smile.gif




Ane.. man tas ir labai svarbu g.gif reiks gal isbandyt.. 4u.gif o tas agurku tonikas tai labai liux 4u.gif gal labiau vasarai tiktu, nes gaivus toks wub.gif bet gerai ir db bus.. svarbu, kad be alkoholio ir nesausina.. 4u.gif dabar dar laukiu Cacao ranku ir kuno losjono ir kauke ir sveitiklis 3in1 medaus wub.gif turetu patikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2009 10 21, 23:34)
dar visai noreciau isbandyti kanapiu ranku krema

Turiu daugelio isgirta ranku krema - greitai susigeria, pamaitina rankas, bet man toki pati efekta suteikia Rasos ranku kremas, kuris zymiai pigesnis rolleyes.gif O del kvapo, man jauciasi kamparo kazkiek g.gif

Neseniai isigijau si daikciuka:
user posted image
Labai gerai maskuoja, lengvos koncistencijos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Kere_: 22 spalio 2009 - 11:23
girdejau, kad jau ta krema kanapiu tai kas turi labai giria:) bet jei sakot, kad rasos kremo beveik toks pats efektas...
Atsakyti