Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(mylimuke @ 2009 10 17, 00:13)
Bet jeigu jautri, tai kažin, ar tiks  g.gif

Mano oda panaši- linkusi riebaluotis, jautri, bet dar ir dažnai traukia, būtinas ne pačios lengviausios konsistencijos kremas veidui  unsure.gif  O neįsivaizduojat, kaip sunku rast priemones. Nes jeigu jautriai odai, tai automatiškai dažniausiai ir sausai būna. O jei riebiai, tai su visokiais alkoholiais ir kt. dirgikliais, kad jautriai visai netinka  unsure.gif

Tai kad arbatmedžio serija ir skirta mišriai-problematiški odelei g.gif Na nežinau, pati nebandžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
esu daug ka turejusi is sios firmos priemoniu.Sampunai-netiko mano plaukams,kremai(sviestiniai)geras dalykas,bet juos geriausia tepti nakciai,nes reikia ilgai laukt,kol isigers.Vienintelis dalykas prie kurio vis sugryztu tai duso zele,perku yvairiausiu kvapu,ir jau daug metu naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2009 10 07, 21:42)
gal tokia bandete?
user posted image
aciu uz atsiliepimus, zinosiu pro kurias pudras ramiai praeiti, nes kaip tik ir ieskau riebiai odai skirtos  ax.gif
Papildyta:

na va, ir dar vienas atsiliepimas, kad nieko gero  smile.gif aciu  4u.gif

as meginau oil free (gavau meginuka) tai man labai patiko, lygiai padenge ir laikesi ilgai, o mano mama isbande sausai odai, tai isnaudojusi meginelinusipirko normalubet, tai kaip supatot jai irgi labai patiko.
Atsakyti
O TBS mineralinės pudros yra servietėlės? ax.gif
Atsakyti
Atsirado kazkoks naujas kremas rankoms,snd gavau i emaila pranesima..butu labai idomu issgirsti bandziusiu nuomome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 10 19, 19:54)
Atsirado kazkoks naujas kremas rankoms,snd gavau i emaila pranesima..butu labai idomu issgirsti bandziusiu nuomome ax.gif

o kokios jis cia serijos?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 10 19, 20:59)
o kokios jis cia serijos?

naujas visiskai..ju puslapi prie naujienu parodytas...
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2009 10 16, 08:32)
oi, neparasiau doh.gif  kunui.labiausiai gundo alyvuogiu, noriu sulaukt daugiau atsiliepimu

Kunui man labiausiai patiko kokosinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 10 19, 21:34)
Kunui man labiausiai patiko kokosinis  bigsmile.gif

man tai per saldus schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai noreciau jusu paprasyti pasidalinti savo nuomone apie kvapnius aliejus kvepinti namas, gal kuri esate bandziusi. Ar patiko ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
o as siandien isigijau tos naujos serijos ledini sampuna, nekantrauju isbandyti bigsmile.gif labai norejau nusipirkti bananini, bet, ziuriu, vos spejusi atsirasti si serija jau tapo deficitu, nebuvo nei bananinio sampuno, nei kondicionieriaus unsure.gif o gal jau kuri isbande veido prausimosi zele ir agurku valomaji pieneli? idomu ar pastarasis tiktu valyti akiu makiazui, ar nedirgintu akiu, nes mano ir taip jautrios.
Atsakyti
Nusipirkau bananinį šampūną, ale nieko gero doh.gif
Atsakyti