Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Koks geriausias sveitiklis is TBS?
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2009 10 15, 17:25)
Koks geriausias sveitiklis is TBS?

Kam būtent? Yra pėdoms, yra veidui, yra kūnui..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 10 15, 20:47)
Kam būtent? Yra pėdoms, yra veidui, yra kūnui..

oi, neparasiau doh.gif kunui.labiausiai gundo alyvuogiu, noriu sulaukt daugiau atsiliepimu
Atsakyti
O gal kas žinote, koks šveitiklis tiktų mišriai-jautriai odai?
4u.gif
Ir kiek kainuoja? Bent apytiksliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 16 spalio 2009 - 10:21
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 16, 11:19)
O gal kas žinote, koks šveitiklis tiktų mišriai-jautriai odai?
4u.gif
Ir kiek kainuoja? Bent apytiksliai...

gal su juros dumbliais tiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_25 @ 2009 10 16, 13:02)
gal su juros dumbliais tiktu? g.gif

O kiek daugmaž gali kainuoti???
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 16, 12:16)
O kiek daugmaž gali kainuoti???

Šveitiklis su juros dumbliais parduotuvėje apie 50 Lt. Bet jei oda problematiška manau labiau tiktų arbatmedžio serijos šveitiklis apie 40 Lt gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 14, 17:03)
O man tas pieštukas labai patiko smile.gif
Mergaitės, gal dar turit kontaktų Vilniaus platintojų, nes viena, kurią žinojau, tik po mėn pristatytų prekę, o man reik greičiau  lotuliukas.gif


Man Kaune reiktu, pasidalinkite.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 14, 17:03)

Mergaitės, gal dar turit kontaktų Vilniaus platintojų, nes viena, kurią žinojau, tik po mėn pristatytų prekę, o man reik greičiau  lotuliukas.gif


jei dar reikia, i az smile.gif
Atsakyti
nepykit aš gal ne į temą, ir nelabai seku, bet ieškau Vilnietės platintojos, norėčiau tbs braziliškų riešutų kaukės plaukams, lauksiu až blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 10 16, 22:41)
nepykit aš gal ne į temą, ir nelabai seku, bet ieškau Vilnietės platintojos, norėčiau tbs braziliškų riešutų kaukės plaukams, lauksiu až  blush2.gif

reikėjo tik vienu postu aukčiau akis pakelt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 10 16, 16:35)
Šveitiklis su juros dumbliais parduotuvėje apie 50 Lt. Bet jei oda problematiška manau labiau tiktų arbatmedžio serijos šveitiklis apie 40 Lt gal  g.gif


Bet jeigu jautri, tai kažin, ar tiks g.gif

Mano oda panaši- linkusi riebaluotis, jautri, bet dar ir dažnai traukia, būtinas ne pačios lengviausios konsistencijos kremas veidui unsure.gif O neįsivaizduojat, kaip sunku rast priemones. Nes jeigu jautriai odai, tai automatiškai dažniausiai ir sausai būna. O jei riebiai, tai su visokiais alkoholiais ir kt. dirgikliais, kad jautriai visai netinka unsure.gif
Atsakyti