Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

ar as klystu, bet TBS neturi intymios higienos prausikliu?
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 10 12, 09:55)
ar as klystu, bet TBS neturi intymios higienos prausikliu?

kiek zinau neturi ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
pasidalinsiu ir aš keliais atsiliepimais apie TBS prekes, kurios pirkau 4u.gif
Dilgelių balzamas plaukams - naudojau tik du kartus, bet labai fainas, patiko man, maloniai kvepia, ir plaukai kaip nuo kitų nesusiriebaloja po pusdienio doh.gif
Šildomoji valomoji kaukė, na pirmą kartą tokią bandžiau, pasitepi ir šildo wub.gif Na aišku reik ilgiau panaudot, kol kas tik du kartus naudojau, na veidukas minkštas po jos, toks gaivumo pojutis jaučiamas. Poras išvalė, inkštyriukų biški paliko blush2.gif
Lupų sviestas- na norisi suvalgyt lotuliukas.gif sviestmedžio riešutų kvapas, malonu ant lupų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man ir mano draugei (odos tipas misrus) TBS pudros, tiek bealiejine, tiek ir kompaktine bronzine lb lb patinka thumbup.gif gal bealiejine siek tiek sausina, bet puikiai issilaiko visa diena, ir oda neblizga net ir po intensyvaus begimo ar sokimo smile.gif, o bronzine lb lb graziai ant veiduko atrodo wub.gif
O norejau jusu paklausti, gal aks nors yra naudojusios kakavos sviesto kuno losjona su idegio efeku? ar idegis ilgai issilaiko? ar lb tamsus? ar neissitepa drabuziai ir ar lygiai issitepa? lb lb aciu uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kroja @ 2009 10 10, 14:10)
Na, lauksim komentarų  rolleyes.gif

Na va isbandziau , tai zinokit plaukai tokie minkstuciai pasidare ir toks jausmas , kad apimtis padidejo thumbup.gif man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 10 12, 16:15)
Šildomoji valomoji kaukė, na pirmą kartą tokią bandžiau, pasitepi ir šildo  wub.gif Na aišku reik ilgiau panaudot, kol kas tik du kartus naudojau, na veidukas minkštas po jos, toks gaivumo pojutis jaučiamas. Poras išvalė, inkštyriukų biški paliko  blush2.gif

O, nežinojau apie tokią kaukę blush2.gif O kokiai odai skirta?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 13, 20:01)
O, nežinojau apie tokią kaukę  blush2.gif  O kokiai odai skirta?

Skirta visų tipų odai, tik negalima naudot kuperozinei odai 4u.gif Vadinasi šildanti kaukė su mineralais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 10 12, 16:15)

Lupų sviestas- na norisi suvalgyt  lotuliukas.gif sviestmedžio riešutų kvapas, malonu ant lupų  4u.gif

Ar jie riebūs labai? Gerai turbūt tokiu šaltesniu oru.. Planuoju įsigyti.
Aš įsigijau veido prausiamąją žele su pasifloromis, tai labai patinka!Gerai nuplauna nešvarumus, oda švelni, skaisti, želė labai kvepia!Džiaugiuosi pirkiniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 10 14, 01:19)
Ar jie riebūs labai? Gerai turbūt tokiu šaltesniu oru.. Planuoju įsigyti.

Na taip, sviestas pakankamai riebus, ir blizgesiuką šiek tiek palieka ant lupų Bet lupų pieštukai riebesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 13, 19:01)
O, nežinojau apie tokią kaukę  blush2.gif  O kokiai odai skirta?



visiem odos tipa, isskyrus kuperozine oda. kauke su mineralais. jau ilga laika naudoju. man patinka ji. tik ne per daznai - pora kartu i menesi.
Papildyta:
QUOTE(lo-lo @ 2009 10 13, 20:43)
Skirta visų tipų odai, tik negalima naudot kuperozinei odai  4u.gif Vadinasi šildanti kaukė su mineralais  smile.gif



oj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 10 14, 08:02)
Na taip, sviestas pakankamai riebus, ir blizgesiuką šiek tiek palieka ant lupų  Bet lupų pieštukai riebesni 4u.gif

Turiu lūpų pieštuką, ten su vitaminu e jei neklystu, toks paprastas, bekvapis, bet man kažkaip jis nelabai. Galvoju kad sviestas lūpų patiktų labiau. Vien kvapai jų ką reiškia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 10 14, 16:53)
Turiu lūpų pieštuką, ten su vitaminu e jei neklystu, toks paprastas, bekvapis, bet man kažkaip jis nelabai. Galvoju kad sviestas lūpų patiktų labiau. Vien kvapai jų ką reiškia bigsmile.gif

O man tas pieštukas labai patiko smile.gif


Mergaitės, gal dar turit kontaktų Vilniaus platintojų, nes viena, kurią žinojau, tik po mėn pristatytų prekę, o man reik greičiau lotuliukas.gif
Atsakyti